FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rowne szanse dla wszystkich?
Autor Wiadomość
ata333
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-06-15, 18:20   

Axanna napisał/a:
Mi nie chodzilo o wielkosc "wkladu", bo ja sama nie mam za duzego :-| Ja mialam na mysli tylko koniecznosc nawrocenia - niewazne w jakim wieku, ale gdy sie slyszy Ewangelie to sie jej nie odrzuca z pogarda na twarzy - o to mi chodzilo. A czy ktos przyjal Slowo w dziecinstwie i tak cale zycie byl w zgodzie z Bogiem, czy ktos w wieku dojrzalym, a nic nie zdarzyl bo wkrotce umarl - to ja tu Bozej laski nie neguje. Zlodziej ukrzyzowany tez nic nie zdarzyl "wlozyc", a doznal laski :)

Swoja droga pisze, ze komu wiecej przebaczono, ten wiecej miluje :)



wlasnie..to piekne slowa..:)

o wkladzie pisalam w kontekscie..jednakowej zaplaty ..za pzreracowanie roznego czasu..

wiec oczywiste jest,,ze ten kto pracuje od poczatku dla \pana..wklad ma nieco wiekszy,,niz ten co pracuje tylko kilka godzin..


Cytat:

Tak ze co do wkladu to nie wiemy... z drugiej strony na przyklad tez pisze kazdy "otrzyma u Pana zaplate za to co dobrego uczyni", za zle tez kazdy otrzyma i kazdy wlasny ciezar poniesie - tak ze te niby zrowniania tez nie sa takie jednoznaczne.

A co do Hitlera i innych zboczencow to jakos mi sie nie wierzy ze sie nawracaja... Pojecia nie mam jakbym zareagowala gdyby zobaczyla go w gronie blogoslawionych. Na ogol wiem ze by sie radowala ze zbawienia ludzi, nawet moich wrogow i nie sadze ze o ile sie znajdziemy w tej liczbie to bedziemy wrogo do kogos nastawieni. Mysle tez ze kazdy zbawiony bedzie zalowal swoich grzechow i nie bedzie chcial je dalej czynic.

Podsumowujac mozna podac ten cytacik:

1Co 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem, dopóki nie przyjdzie Pan, który ujawni to, co ukryte w ciemności, i objawi zamysły serc; "

:)


otoz to.. ;-)
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-06-15, 20:53   

ata333 napisał/a:
wlasnie..to piekne slowa..:)

o wkladzie pisalam w kontekscie..jednakowej zaplaty ..za pzreracowanie roznego czasu..

wiec oczywiste jest,,ze ten kto pracuje od poczatku dla \pana..wklad ma nieco wiekszy,,niz ten co pracuje tylko kilka godzin..

tu sie chyba liczy jeszcze stan serca :) Bo mozna miec "wiecej na koncie" a byc bardziej letnim od tego kto ma z racji poznego nawrocenia mniej...
 
     
ata333
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-06-15, 21:56   

Axanna napisał/a:
ata333 napisał/a:
wlasnie..to piekne slowa..:)

o wkladzie pisalam w kontekscie..jednakowej zaplaty ..za pzreracowanie roznego czasu..

wiec oczywiste jest,,ze ten kto pracuje od poczatku dla \pana..wklad ma nieco wiekszy,,niz ten co pracuje tylko kilka godzin..

tu sie chyba liczy jeszcze stan serca :) Bo mozna miec "wiecej na koncie" a byc bardziej letnim od tego kto ma z racji poznego nawrocenia mniej...



tez mi sie tak wydaje.. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13