FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Biblia a seks ...
Autor Wiadomość
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4687/15122
 31%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2019-06-21, 19:48   

Dariusz napisał/a:
Henryk napisał/a:
Marudzisz jak baba...

Bo połajanki są super?
Henryk napisał/a:
Masz coś ciekawego do napisania- to pisz!

No właśnie napisałem trochę postów w sprawach stricte biblijnych, ale to jakoś nikogo nie rusza...
Henryk napisał/a:
O "podniecaniu" jedynie Ty piszesz. :-P

A kto ma Tu pisać? I TY i nike w tą samą trąbkę dmuchacie, czyli... jazda po katolikach. Inne tematy (BIBLIJNE!) mam wrażenie są niszowe.
Niewiele Badacze Pisma Świętego mają do napisania o samej Biblii ale za to wiele mają chęci do 'obsikania' katolików. Zapewne WAS to nie rusza... bo chyba zatracono sens po co są akie fora ze SZCZYTNYMI regulaminami. Tyko KTO je czyta? Chyba nawet ich twórcy zapomnieli co tam napisano.
Wasza rzecz, wasz grajdołek. Tyko niech nike nie nawołuje co kwartał: Zapraszam do dyskusji! Takich już tu nie ma. A jak ktoś z zaproszenia skorzysta, to i tak skończy w stylu Henryka, jako prymityw (choć takich słów nie używa). To zaproszenie na pustyni, gdzie nikogo to nie zachęca.
Nawiasem mówiąc, chyba ostatnich forumowiczów wygonicie, bo jak Iwona i Markerow odejdą to forum umrze. Nike z Henrykiem raczej nie mają ze sobą wiele dyskusji. Zostanie Wam Pokoja, który... jest kompletnie ignorowany i raczej nikt nie podejmie z nim poważnej dyskusji ;-)

Zapewne mi odpiszecie na zasadzie: ale TY to mieszasz, jesteś tu źródłem zamieszania itd. itp.
Proszę jednak, abyście się zastanowili nad tym, co napisałem. Może warto forum przekazać jakimś młodszym ludziom? :)


Chodz z Dariuszem różni mnie sporo w doktrynach wiary to podpisuje się pod jego postem dwoma rękoma......
Winnym tego że
Henryk nike i Tomasz piszą i plują jadem są osoby mego pokroju dając im paliwo i pokarm dla trolli.....
Czas z tym skończyć.....
Dariusz ma dużo w tym racji....
 
     
Iwona 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 22
Pomogła: 15 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Gru 2017
Posty: 708
Poziom: 24
HP: 40/1353
 3%
MP: 646/646
 100%
EXP: 10/68
 14%
Wysłany: 2019-06-21, 21:45   

Tomasz G napisał/a:
Iwona i itp to Wy się kompromitujecie a oto przykład tego czego uczycie publicznie i nic mnie nie obchodzą Wasze tłumaczenie że jest inaczej bo wiem że to tylko wasze obracanie kota ogonem :-P

Seks tylko dla prokreacji ...

"W gimnazjum za uswiadamianie wziela sie katechetka. To byl naprawde koszmar! Wedlug niej kazdy seks powinien prowadzic do prokreacji, a zona powinna oddawac sie swojemu mezowi w ciszy i z pokora, a kazda kobieta, ktora z seksu czerpie przyjemnosc bedzie sie smazyc w piekle. Mezczyzna ma swoje potrzeby i jesli zona mu odmawia, nie ma co sie dziwic, ze ja zdradza, twierdzila tez, ze dziewczyna, ktora stracila dziewictwo przed slubem jest jak nadgryzione jablko, ktorego nikt nie bedzie chcial."

https://pomorska.pl/seks-tylko-do-prokreacji-antykoncepcja-to-dzielo-szatana-to-polska-edukacja/ar/7055509

To warto dać takiej katechetce podręcznik do religii ze szkoły średniej. Niech otworzy podręcznik tam gdzie jest temat o naturalnej antykoncepcji i przeczyta.

Chociaż... Moi uczniowie już w gimnazjum mieli to w podręczniku ale uznałam, że są jeszcze niedojrzali do takich lekcji więc ten temat ominęłam.

A ta katechetka, o której mowa to chyba spała na etyce lub teologii moralnej gdy chodziła na studia...
 
     
Iwona 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 22
Pomogła: 15 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Gru 2017
Posty: 708
Poziom: 24
HP: 40/1353
 3%
MP: 646/646
 100%
EXP: 10/68
 14%
Wysłany: 2019-06-21, 21:47   

Henryk napisał/a:
Markerów napisał/a:
Zatwardziałość serca i pycha nie pozwala mu przyjąć prawdy... :cry:

Pewnie domyślasz się, że z "Tomaszem" nie zawsze jest mi po drodze.
Jednak z Tobą nigdy i nigdzie nie wybrał bym się!
I Ty wiesz, i Tomasz wie, ja także, - że nauki u Was to jedno, a Tradycja i nawyki parafian to drugie.
Z tego też powodu mówią wam w kościołach nie to co powinni, ale to, co wierni chcą usłyszeć.
Ale to też już było...

u nas w kościele chcieliby usłyszeć kiedyś ludzie, że piekła nie ma.

Jak myślisz, powiedzą tak kapłani?

Według Twoich słów powinni
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6956
Poziom: 57
HP: 2433/14317
 17%
MP: 5394/6836
 78%
EXP: 260/359
 72%
Wysłany: 2019-06-22, 08:24   

Iwona napisał/a:
u nas w kościele chcieliby usłyszeć kiedyś ludzie, że piekła nie ma.

Większość z nich już dawno o tym wie. :-D



Pozdrawiam gorąco!
 
     
Tomasz G 
VIP

Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4932
Poziom: 51
HP: 1219/10164
 12%
MP: 4853/4853
 100%
EXP: 102/280
 36%
Wysłany: 2019-06-22, 14:03   

Iwona to Ty sama napisz do tej katechetki jako katechetka :-P
ps : Reszty nie komentuje bo dla myślących wszystko już jest jasne :-P
_________________
tom68
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14