FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót Wiesi i Markerowa na forum
Autor Wiadomość
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-28, 19:44   

Wiesława napisał/a:
Watykan nigdy nie był żadnym imperium. Babilonem jest Ameryka, a ściśle mówiąc system rządzący w tym zbrodniczym kraju. USA założyli protestanci i rozrosło się to do imperium pod kazdym względem, głównie finansowym, gdzie etos pieniądza i władzy oraz wywoływanie wojen na całym świecie od zawsze jest dowodem i jakim Babilonie mówił Jan. Dodam, że zalążkiem tego imperium była Anglia. Anglia-Wlk Bryt-USA to Babilon.

Droga Wiesia w tej celnej wypowiedzi moim zdaniem zbliżyła się do prawdy ! Podobne zdanie ma Krzysztof Król w prezentacji "Kim jest Wielka Nierządnica?". Według niego opis Nierządnicy w Objawieniu Św. Jana nie pasuje do Watykanu, lecz do kogoś zupełnie innego.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2024-04-28, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2804
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 175/177
 98%
Wysłany: 2024-04-28, 21:41   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Watykan nigdy nie był żadnym imperium. Babilonem jest Ameryka, a ściśle mówiąc system rządzący w tym zbrodniczym kraju. USA założyli protestanci i rozrosło się to do imperium pod kazdym względem, głównie finansowym, gdzie etos pieniądza i władzy oraz wywoływanie wojen na całym świecie od zawsze jest dowodem i jakim Babilonie mówił Jan. Dodam, że zalążkiem tego imperium była Anglia. Anglia-Wlk Bryt-USA to Babilon.

Droga Wiesia w tej celnej wypowiedzi moim zdaniem zbliżyła się do prawdy ! Podobne zdanie ma Krzysztof Król w prezentacji "Kim jest Wielka Nierządnica?". Według niego opis Nierządnicy w Objawieniu Św. Jana nie pasuje do Watykanu, lecz do kogoś zupełnie innego.
Kto to jest K.Krol. jakis namiar dasz...
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-29, 06:02   

Wiesława napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Watykan nigdy nie był żadnym imperium. Babilonem jest Ameryka, a ściśle mówiąc system rządzący w tym zbrodniczym kraju. USA założyli protestanci i rozrosło się to do imperium pod kazdym względem, głównie finansowym, gdzie etos pieniądza i władzy oraz wywoływanie wojen na całym świecie od zawsze jest dowodem i jakim Babilonie mówił Jan. Dodam, że zalążkiem tego imperium była Anglia. Anglia-Wlk Bryt-USA to Babilon.

Droga Wiesia w tej celnej wypowiedzi moim zdaniem zbliżyła się do prawdy ! Podobne zdanie ma Krzysztof Król w prezentacji "Kim jest Wielka Nierządnica?". Według niego opis Nierządnicy w Objawieniu Św. Jana nie pasuje do Watykanu, lecz do kogoś zupełnie innego.
Kto to jest K.Krol. jakis namiar dasz...

Krzysztof Król prowadzi kanał na YouTube @JeszuPanem. Jest to chrześcijanin który upiera się, że imię Jezus należy wymawiać Jeszu. Założył jakąś chrześcijańską grupę religijną. Poza tym posiada ogromną wiedzę z różnych dziedzin którą zademonstrował w różnych prezentacjach w okresie fałszywej plandemii.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 482 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7188
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5382/7220
 74%
EXP: 133/373
 35%
Wysłany: 2024-04-29, 06:14   

Fedorowicz napisał/a:
Według niego opis Nierządnicy w Objawieniu Św. Jana nie pasuje do Watykanu, lecz do kogoś zupełnie innego.

Ma Pan absolutne prawo do takiego sposobu myślenia, a nawet szukać takich, co myślą podobnie.
Jednak Lud Boży został wezwany, aby wyszedł z Babilonu i nie miał wraz z Nim udziału w wielu grzechach!
Ap 18:4-6 PSZ "Następnie usłyszałem jeszcze inny głos wołający z nieba: „Ludu mój, wyjdź z tego miasta, by nie mieć udziału w jego grzechach i nie doświadczyć spadających na nie kataklizmów. (5) Stos jego grzechów sięgnął już nieba, a Bóg nie zapomniał jego zbrodni. (6) Postąpcie z nim, jak ono postępowało z wami, a nawet odpłaćcie mu dwukrotnie więcej. W kielichu, którym ona upijała innych, przygotujcie jej podwójne wino."
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-29, 07:22   

Henryk napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Według niego opis Nierządnicy w Objawieniu Św. Jana nie pasuje do Watykanu, lecz do kogoś zupełnie innego.

Ma Pan absolutne prawo do takiego sposobu myślenia, a nawet szukać takich, co myślą podobnie.
Jednak Lud Boży został wezwany, aby wyszedł z Babilonu i nie miał wraz z Nim udziału w wielu grzechach!
Ap 18:4-6 PSZ "Następnie usłyszałem jeszcze inny głos wołający z nieba: „Ludu mój, wyjdź z tego miasta, by nie mieć udziału w jego grzechach i nie doświadczyć spadających na nie kataklizmów. (5) Stos jego grzechów sięgnął już nieba, a Bóg nie zapomniał jego zbrodni. (6) Postąpcie z nim, jak ono postępowało z wami, a nawet odpłaćcie mu dwukrotnie więcej. W kielichu, którym ona upijała innych, przygotujcie jej podwójne wino."

Mam takie pytanie natury prywatnej. Czy przedstawiciele KrK coś drogiemu Henrykowi zawinili ? Skrzywdzili Henryka w jakiś sposób?
Np.taka katolicka zasada moralna jak wierność małżeńska czy poszanowanie życia poczętego - co w nich jest grzesznego ?
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 482 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7188
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5382/7220
 74%
EXP: 133/373
 35%
Wysłany: 2024-04-29, 08:01   

Fedorowicz napisał/a:
Mam takie pytanie natury prywatnej. Czy przedstawiciele KrK coś drogiemu Henrykowi zawinili ? Skrzywdzili Henryka w jakiś sposób?
Np.taka katolicka zasada moralna jak wierność małżeńska czy poszanowanie życia poczętego - co w nich jest grzesznego ?

Ja piszę o INSTYTUCJI, a nie o Jej poszczególnych przedstawicielach, którzy tę instytucję stanowią.
Wyrok, jaki jest napisany w Słowie Bożym, wydał sam Bóg.
A grzechy tej INSTYTUCJI to między innymi: bałwochwalstwo, otaczanie tych bałwanów czcią (przystrajanie, całowanie), mordowanie i prześladowanie niewinnych, wynoszenie się ponad innych i samego Pana!, nieprzyzwoite bogacenie się kosztem wiernych, mieszanie się do polityki, cudzołóstwo, pedofilia, homoseksualizm, fałszywe nauki, tłumienie Prawdy, ukrywanie przestępstw...
Niewiara, cynizm, hipokryzja, brak wstydu i poczucia sprawiedliwości.
- To taka moja "prywatna" opinia. Choć nie tylko...
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1322 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13668
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 447/608
 73%
Wysłany: 2024-04-29, 12:08   

Fedorowicz napisał/a:

Np.taka katolicka zasada moralna jak wierność małżeńska czy poszanowanie życia poczętego - co w nich jest grzesznego ?



Fedorowicz mówisz KATOLICKA ZASADA MORALNA [dzieci poczęte]
Dobrym jesteś człowiekiem, ale czy twoi których chwalisz z rzymskiego kościoła, też tacy byli?
Było głośno dosyć o ruinach klasztorów, gdzie przy wykopaliskach odnajdowano szamba z setkami, a może tysiącami płodów i nawet dzieci urodzonych, skąd one się wzięły w klasztorach? Może mi odpowiesz?
Taka oto jest moralność KOŚCIOŁA RZYMSDKO KATOLICKIEGO.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2804
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 175/177
 98%
Wysłany: 2024-04-29, 12:54   

Fedorowicz napisał/a:
Krzysztof Król prowadzi kanał na YouTube @JeszuPanem

Dzięki, znalazłam. Ta twarz mi się jakoś kojarzy; nie wiem, czy już kiedyś słuchałam? Oglądałam playlisty i chyba coś znajdę dla siebie.
Jeszu, Jehoszua, Jezus...nie pojmuję, jak ludzie mogą takie bzdury wymyślać i segregować ludzi według tego, jak kto coś wymawia. Ja na przykłąd mam informację, że tylko i wyłącznie należy mówić ISSA. No i co teraz mam/mamy z tym zrobić?!
Czy on wypowiadania imion, akcentu, używania języka narodowego, tłumaczeń, prawidłowego umiejscowienia samogłosek...cokolwiek zależy?
Czy Jezus na kartach ewangelii powiedział coś na ten temat?
Czy choć raz powiedział Jehowa?
Czy obecnie wiemy jak cokolwiek wymawiać prawidłowo z języka, który od tysięcy lat nie istnieje? (aramejski, starohebrajski?). To tylko tak dla rozwagi w własnych głowach...
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1322 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13668
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 447/608
 73%
Wysłany: 2024-04-29, 13:59   

A teraz opiszę inną sytuację o zwykłych zjadaczach chleba.:-------

Ja mam/miałam [bo teraz wielu nie żyje,] dużo bliskich przyjaciół, z KrK, byli tacy co mówili mój dziad, pradziad był rzymskim katolikiem, ja też jestem, ale przynajmniej Biblię ode mnie przyjęli, bo w tamtym czasie rzymski kościół nie miał Biblii dla pospólstwa, a kiedy w 1965 roku [może się pomyliłam o kilka lat] ją dostał, to pamiętam BISKUPA PIERONKA JAK W TELEWIZJI SIĘ WYRAZIŁ.------
ŹLE SIĘ STAŁO,ŻE LUDZIE MAJĄ DOSTEP DO BIBLII.
Nie wiem co to miało znaczyć, czy to, że staną się od BISKUPÓW MĄDRZEJSI???
Chce powiedzieć, że z tych przyjaciół RZYMSKO KATOLIKÓW często brałam przykład i ja wierzę, jak często zresztą to piszę, że BÓG NIE PATRZY NA SZYLD WYZNANIOWY,, TYLKO NA NASZE SERCA.
Gdyby oni żyli do tej pory, usłyszeli o pedofili o której po prostu nic nie wiedzieli, o łajdactwach które się nie zmieniają w rzymskim kościele od ponad 1500 lat, to nie wiem co by zrobili, ale na pewno by w tym bagnie nie tkwili. I zresztą nie tkwią ci co żyją.
Fedorowicz proszę powiedz mi co jest tym BABILONEM [ZAMIESZANIEM], Z CZEGO I OD KOGO MIELI LUDZIE WYCHODZIĆ ----
według Ap. 18:-2---5 --I zawołał potężnie głosem wielkim, mówiąc: Upadł, upadł Babilon on wielki i stał się przybytkiem czartów i mieszkaniem wszelkiego ducha nieczystego, i mieszkaniem wszelkiego ptastwa nieczystego i przemierzłego.
Iż z win zapalczywości wszeteczeństwa jego piły wszystkie narody, a królowie ziemi wszeteczeństwo z nim płodzili, i kupcy ziemscy z zbytecznej rozkoszy jego wzbogacili.
I słyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój! abyście nie byli uczestnikami grzechów jego, a iżbyście nie wzięli z plag jego.
Albowiem dosięgły grzechy jego aż do nieba i wspomniał Bóg na nieprawości jego.

`
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 963
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 46/83
 55%
Wysłany: 2024-04-29, 14:54   

Pozwolę wtrącić słówko - według prywatnej oceny uważam, że:
''Upadł, upadł Babilon on wielki i stał się przybytkiem czartów i mieszkaniem wszelkiego ducha nieczystego, i mieszkaniem wszelkiego ptastwa nieczystego i przemierzłego.''
To wszystkie religie globu ziemskiego jakie zaistniały od śmieci Pana Jezusa.
Nike dokładnie to ujęła zacytuję z postu: '' ... BÓG NIE PATRZY NA SZYLD WYZNANIOWY,, TYLKO NA NASZE SERCA.''
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 482 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7188
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5382/7220
 74%
EXP: 133/373
 35%
Wysłany: 2024-04-29, 16:08   

małyfilozof napisał/a:
Pozwolę wtrącić słówko - według prywatnej oceny uważam, że:
''Upadł, upadł Babilon on wielki i stał się przybytkiem czartów i mieszkaniem wszelkiego ducha nieczystego, i mieszkaniem wszelkiego ptastwa nieczystego i przemierzłego.''
To wszystkie religie globu ziemskiego jakie zaistniały od śmieci Pana Jezusa.

Zgadzam się małyfilozofie z twoją wypowiedzią. :-D
Pozdrawiam.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-29, 16:42   

Wiesława napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Krzysztof Król prowadzi kanał na YouTube @JeszuPanem

Dzięki, znalazłam. Ta twarz mi się jakoś kojarzy; nie wiem, czy już kiedyś słuchałam? Oglądałam playlisty i chyba coś znajdę dla siebie.
Jeszu, Jehoszua, Jezus...nie pojmuję, jak ludzie mogą takie bzdury wymyślać i segregować ludzi według tego, jak kto coś wymawia. Ja na przykłąd mam informację, że tylko i wyłącznie należy mówić ISSA. No i co teraz mam/mamy z tym zrobić?!
Czy on wypowiadania imion, akcentu, używania języka narodowego, tłumaczeń, prawidłowego umiejscowienia samogłosek...cokolwiek zależy?
Czy Jezus na kartach ewangelii powiedział coś na ten temat?
Czy choć raz powiedział Jehowa?
Czy obecnie wiemy jak cokolwiek wymawiać prawidłowo z języka, który od tysięcy lat nie istnieje? (aramejski, starohebrajski?). To tylko tak dla rozwagi w własnych głowach...

Ależ Droga Wiesiu, tu nie chodzi o jedno dziwactwo Pana Krzysztofa w kwestii "Jeszu" tylko o jego prezentację : "Kim jest Wielka Nierządnica?". I wiele innych wspaniałych prezentacji. :)
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-29, 16:44   

nike napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:

Np.taka katolicka zasada moralna jak wierność małżeńska czy poszanowanie życia poczętego - co w nich jest grzesznego ?

Fedorowicz mówisz KATOLICKA ZASADA MORALNA [dzieci poczęte]
Dobrym jesteś człowiekiem, ale czy twoi których chwalisz z rzymskiego kościoła, też tacy byli?
Było głośno dosyć o ruinach klasztorów, gdzie przy wykopaliskach odnajdowano szamba z setkami, a może tysiącami płodów i nawet dzieci urodzonych, skąd one się wzięły w klasztorach? Może mi odpowiesz? Taka oto jest moralność KOŚCIOŁA RZYMSDKO KATOLICKIEGO.

Ale Droga Pani Nike doskonale wie że na swoje oskarżenia trzeba podać niezbite dowody. A zwłaszcza na tak poważne oskarżenia. :)
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3416
Poziom: 45
HP: 5752/7015
 82%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 25/213
 11%
Wysłany: 2024-04-29, 16:53   

Henryk napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Mam takie pytanie natury prywatnej. Czy przedstawiciele KrK coś drogiemu Henrykowi zawinili ? Skrzywdzili Henryka w jakiś sposób?
Np.taka katolicka zasada moralna jak wierność małżeńska czy poszanowanie życia poczętego - co w nich jest grzesznego ?

Ja piszę o INSTYTUCJI, a nie o Jej poszczególnych przedstawicielach, którzy tę instytucję stanowią.
Wyrok, jaki jest napisany w Słowie Bożym, wydał sam Bóg.
A grzechy tej INSTYTUCJI to między innymi: bałwochwalstwo, otaczanie tych bałwanów czcią (przystrajanie, całowanie), mordowanie i prześladowanie niewinnych, wynoszenie się ponad innych i samego Pana!, nieprzyzwoite bogacenie się kosztem wiernych, mieszanie się do polityki, cudzołóstwo, pedofilia, homoseksualizm, fałszywe nauki, tłumienie Prawdy, ukrywanie przestępstw...
Niewiara, cynizm, hipokryzja, brak wstydu i poczucia sprawiedliwości.
- To taka moja "prywatna" opinia. Choć nie tylko...

Mam to samo pytanie co do drogiej Nike : Gdzie są dowody na te oskarżenia ? Jeśli chodzi o bałwochwalstwo w sensie biblijnym judaizmu to jak najbardziej wizerunki Pan Jezusa, Maryi, itp. jest to bałwochwalstwo. Ale jeśli spojrzymy ze stanowiska chrześcijaństwa, to już niekoniecznie. Definicją bałwochwalstwa jest bowiem kult, liturgia, wizerunki i ceremonie w innych religiach. A Pan Jezus dla chrześcijan to Osoba Boża, Bóg a zatem nie jest żadnym kultem z obcej chrześcijaństwu religii. A jeżeli nie jest (stał się człowiekiem) to Jego wizerunki nie są tym samym co wizerunki bożków pogańskich.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2024-04-29, 16:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 482 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7188
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5382/7220
 74%
EXP: 133/373
 35%
Wysłany: 2024-04-29, 17:01   

Fedorowicz napisał/a:
Ale Droga Pani Nike doskonale wie że na swoje oskarżenia trzeba podać niezbite dowody. A zwłaszcza na tak poważne oskarżenia. :)

Cytat:
Gdzie są dowody na te oskarżenia ?

Trudno mi uwierzyć, że Pan Fedorowicz nie słyszał o Irlandii:
https://tvn24.pl/swiat/irlandia-poczatek-identyfikacji-796-cial-pochowanych-w-domu-matki-i-dziecka-w-tuam-st7194278
o Kanadzie:
https://www.newsweek.pl/s...udnosci/ne7wbnb

Cytat:
Masowe groby dzieci zostały odkryte w Kanadzie, szczególnie w miejscach, gdzie działały szkoły dla rdzennych mieszkańców, prowadzone przez Kościół katolicki. Pierwsze takie odkrycie miało miejsce w maju 2021 roku na terenie dawnej szkoły w Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej, gdzie znaleziono szczątki 215 dzieci
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/masowe-groby-dzieci-odkryte-w-kanadzie-ataki-na-koscioly-i-pomniki/hn9j2sk[1]. Kolejne znalezisko to 761 ciał pod szkołą w prowincji Saskatchewan
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/masowe-groby-dzieci-odkryte-w-kanadzie-ataki-na-koscioly-i-pomniki/hn9j2sk[1]. Te szkoły były częścią systemu tzw. szkół przymusowych, przez które przeszło około 150 tysięcy dzieci
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/masowe-groby-dzieci-odkryte-w-kanadzie-ataki-na-koscioly-i-pomniki/hn9j2sk[1]. Działalność tych placówek jest określana w Kanadzie jako forma kulturowego ludobójstwa
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/masowe-groby-dzieci-odkryte-w-kanadzie-ataki-na-koscioly-i-pomniki/hn9j2sk[1].
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14