FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek212701
2013-09-05, 10:24
To się w głowie nie mieści - Axanna cz. trzecia i ostatnia.
Autor Wiadomość
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-05, 02:09   To się w głowie nie mieści - Axanna cz. trzecia i ostatnia.

Ponieważ, kolejny wątek, który miał na celu ochronę czci, honoru i godności,
osób które utraciły życie w wyniku bezprawnych działań sowieckiego okupanta
został zamknięty, oraz, ponieważ, osobom, które popierają milcząco lub słownie
znieważanie pamięci ofiar tamtych wydarzeń, daje się ostatnie słowo, nie reaguje
się na ordynarne wyzwiska, które są wymierzone we mnie, tylko dlatego, że
bronię pamięci pomordowanych cywilów i honoru żołnierza polskiego, nadal
milczy się wobec iścia w zaparte Axanny, chociaż wszyscy doskonale wiedzą
co nawypisywała i nie stać ją nawet na jedno słowo przepraszam, przeto jestem
zmuszony opuścić niniejsze forum, których uczestników zachowanie nie licuje
z chrześcijańską sprawiedliwością, ani ze zwykłym ludzkim poczuciem przyzwoitości.

Bardzo dziękuję wszystkim za współpracę i ciekawe dyskusje biblijne, ale wobec takiej
polityki i takiego milczącego zakłamania nie mogę dalej brać udziału w takim forum.

Jeszcze raz powtórzę na zakończenie: ofiary organów siłowych ZSRR, zwłaszcza
polska ludność cywila oraz żołnierze stający w obronie tej ludności w 1939 roku
nie byli takimi samymi zbrodniarzami jak Armia Czerwona i NKWD, a członkowie
tych formacji, którzy dokonywali tych zbrodni na ludności polskiej, ukraińskiej, a
w ogromnej mierze także na rosyjskiej, nie byli nic nie wiedzącymi i bogu ducha
winnymi przypadkowymi osobami zwerbowanymi tam i niczego złego nie robiącymi.

Żeby nie było, że coś zmyślam oto przykłady:

Axanna http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?p=18400#18400 napisał/a:
Ci biedni ludzie sie potkneli probujac sie ratowac kto jak mogl. Niemniej nie wszyscy sa bandytami z wyboru, jak to mowisz... biedni, nieszczesni ludzie, mam do nich ogromne wspolczucie, mimo ze sie zgadzam ze postapili zle. Ale ze trafili do takiej sytuacji, na takie przejscia... nikomu nie zycze.

Nikt im tam Biblii raczej nie czytal, raczej byli poddani propagandzie i manipulacjom... To nie byla oswiecona masa, wiekszosc niczego nie rozumiala...


Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...


Axanna http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?p=18680#18680 napisał/a:
zaraz cie przeprosze - jestes chory porabany 'postaram się zmądrzeć, przepraszam za używanie słowa na d', ktory nie tylko nie rozumie co czyta, ale tez nie rozumie wlasnego belkotu. Obrzydliwy tepy palajacy nienawiscia oszczerco.


Axanna http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?p=18678#18678 napisał/a:
acha... jedno slowo - w tym cytacie chodzilo o wszystkie wojny prowadzone przez komunistow, kretynie. Zreszta chodzilo nawet w ogole o wszystkie mozliwe swiatowe wojny.
Wiecej juz sie nie odezwie, chocbys zarzygal cale forum.

A wcześniej było:

acha... jedno slowo - w tym cytacie chodzilo o wszystkie wojny prowadzone przez komunistow, kretynie.
Wiecej juz sie nie odezwie.



Mnie Axanno przepraszać nie musisz, bo ja do ciebie nic nie mam.
Te obelgi, którymi mnie obdarzyłaś, wybaczam ci. Ale jeżeli nie
przeprosisz tych osób, które pomówiłaś w tak obrzydliwy sposób,
to ja tutaj na pewno nie będę pisał. Jeśli nie masz w sobie za grosz
przyzwoitości, a i użytkownicy, nie są w stanie ci tego wytłumaczyć,
ani nie potrafią zaprotestować przeciwko jawnym oszczerstwom z
twojej strony to nie ma dla mnie miejsca w takim tchórzliwym oraz
niehonorowym towarzystwie, które nie jest w stanie stanąć po stronie
poszkodowanych, zamordowanych, zamęczonych - po stronie prawdy.


Żegnam wszystkich.
Życzę wam refleksji nad waszym własnym zachowaniem.

Rethel Nibelung.
p.s. wrócę gdy sytuacja się zmieni.

tzn.
1. albo użytkownicy forum będą zachowywać się zgodnie
z chrześcijańskim obowiązkiem świadczenia prawdy;
2. albo Axanna przeprosi za to, że nazwała ofiary stalinowskiego terroru
i wojen wymierzonych w ludność niekomunistyczną zarówno polską jak i
innych nacji, takimi samymi zbrodniarzami jak oprawcy i kaci oraz
3. przeprosi za to, że twierdzi, iż sowieccy oprawcy - zarówno w szeregach
NKWD jak i Armii Czerwonej byli niewiniątkami nie wiedzącymi co robią...

Jeśli ktoś nie widzi w powyższym nic strasznego, to niech lepiej rano nie patrzy w lustro.
Ostatnio zmieniony przez Y 2013-09-05, 02:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-05, 07:51   

Czytasz to co chcesz przeczytac, a nie to co wynika z moich slow. Ja naprawde uwazam, ze w tamtych czasach wiekszosc ludzi byla zdezorientowana i nie rozumieli gdzie dobro a gdzie zlo, zas zaciagajac sie do armi czlowiek traci ludzkie odruchy i nie odroznia zla od dobra jeszcze bardziej.

A o przeciwnej stronie komunistow to juz mowilam, ze chodzilo o wszystkie wojny, a nie o tej dokladnej ktorej sie uczepiles. we wszystkich wojnach prowadzonych przez komunistow czy niekomunistow, po obu stronach, napadajacych i napadnietych - wszyscy kto sie chwyta za bron i bierze czynny udzial w przelewaniu ludzkiej krwi, wszyscy traca wartoscie moralne, traktujac ludzkie zycie jak odpadki.

Inaczej sie nie da, nie da sie w takich warunkach zachowac szlachetne odruchy i nie zapalac nienawiscia, podobnej do tej, ktora sam tutaj prezentujesz. Tym zdaniem poparlam swoje stanowisko nie uwiklania sie w wojny, to wszystko. Sam jestes autorem tych wszystkih chorych dopiskow i wrzaskow.

A wszystko tylko dlatego ze sie dowiedziales, ze jestem innej narodowosci. Zalalo ci od razu krwia oczy i mozg tak ze wszystkie tlumaczenia odskakiwaly jak groch od betonu. Prawde mowia ze nacjonalisci i faszysci to jest to samo.

Jeszcze potrzasa piesciami czemu wszyscy milcza kiedy on mnie macza juz ktory dzien z kolei morda w kibiel domagajac sie przeprosin. Powinienes sie leczyc. Nie starczy mu ze ja odchodze, teraz chce by go wszyscy przepraszali za bierna postawe i brak aplauzu.
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-05, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-05, 08:00   Re: To się w głowie nie mieści - Axanna cz. trzecia i ostatn

Rethel Nibelung napisał/a:

Żeby nie było, że coś zmyślam oto przykłady:

Axanna http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?p=18400#18400 napisał/a:
Ci biedni ludzie sie potkneli probujac sie ratowac kto jak mogl. Niemniej nie wszyscy sa bandytami z wyboru, jak to mowisz... biedni, nieszczesni ludzie, mam do nich ogromne wspolczucie, mimo ze sie zgadzam ze postapili zle. Ale ze trafili do takiej sytuacji, na takie przejscia... nikomu nie zycze.

Nikt im tam Biblii raczej nie czytal, raczej byli poddani propagandzie i manipulacjom... To nie byla oswiecona masa, wiekszosc niczego nie rozumiala...


Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...



Gdybys nie mial zalanych nienawiscia slepi, to by przeczytal caly fragment tego co cytujesz, a nie tylko to co ci pasuje do chorych zalozen:


Axanna napisał/a:
Ja podalam jedna osobe ktora sie stala komunistka - nie majac na chleb dla dzieci. A druga, ktora sie stala policajem. Nigdy nie napisalam, ze to bylo dobre wyjscie, ze tak zrobili. Nie przekonuj mnie na sile, ze kto sie zapisuje ten popiera - bo ja temu nie zaprzeczam.

Oczywiscie, ze zrobili zle.
Tylko ze Ty - poki siedzisz w fotelu i potepiasz innych z haslami o wiernosci Jezusowi na ustach - sam tak naprawde masz same lyse hasla i puste niczym nie poparte deklaracje.

Co innego gdy skosztujesz to samo co oni, ci ktorych skopem wrzucasz do jednego wora - kiedy sam bedziesz wyprobowany i okazesz wiernosc, wtedy Twoje slowa beda czegos warte. A poki co to nie masz co sie pysznic swoja domniemana wiernoscia, naprawde... Lepiej sie ukorz i modl sie by Pan Cie zachowal od zdrady, bos slaby jak wszyscy i tchorzliwy i mozesz nie dac rady.

A tak teoretycznie jestem takiego samego zdania jak Ty - owszem, to zle zapisywac sie do partii, popierac komunistow i faszystow, brac udzial w wojnie itp. nawet gdy twoje zycie i zycie twoich dzieci wisi na wlosku.

Ci biedni ludzie sie potkneli....
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-05, 08:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-09-05, 10:24   

nie będzie tu kłótni koniec i kropka,albo sam powlepiam warny
Lepiej się martwcie żywymi, a nie umarłymi,umarłym to życia nie wróci, a żywych na forum gorszy i krzywdzi
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-09-05, 11:14   

Myślę że w każdym temacie trzeba być bezstronnym i obiektywnym .

Gdyby nie komuniści to większość ludzi nie miała by dzisiaj Emerytur ,

Obecnie to co się dzieje w polityce to chory cyrk rządzący są pozbawieni wszelkich moralnych uczuć , zamyka się często niewinnych ludzi bo przecież prokurator nie może się przyznać do popełnienia błędu .

Może takie luźne pytanie ;

Który rząd lepiej troszczył się o ludzi obecny ? czy może ten w którym rządzili komuniści ?

Często czytam w gazetach o ludzkich tragediach które kończą się samobójstwem ,pytam co zrobił rząd dla takiej osoby ? nawet nie kiwną palcem więc rządzący maja na swoich rekach niewinną krew ..

Bezrobocie , bieda i bezsilność ludzi to zasługa nie komunistów ale współcześnie rządzącej hołoty
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
Ostatnio zmieniony przez David 77 2013-09-05, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16