FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chrześcijańskie życie na weselach
Autor Wiadomość
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-12, 13:24   

bartek212701 napisał/a:
Karol napisał/a:
Tak to nie jest uroczystość religijna ale w 90 procentach ludzi na tych imprezach deklaruje się chrześcijanami
Katolikami ;-) a to różnica :-P

Ze względu na zgłoszenie mojego wpisu udzielam sobie ustnego ostrzeżenia :-P


Wolałabym byś przeprosił zamiast robić cyrk.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-12, 13:35   

Cytat:
Chciałabym byś zacytowała mój post, w którym bronię hulaszczego życia albo odwołała swoje kłamstwa na mój temat. Nie pozwolę się obrażać nawet przez administratora.


Nike


:-D

Cytat:
Wolałabym byś przeprosił zamiast robić cyrk.

Bartek



Co do tematu :)
Wino, co rozwesela serce ludzkie, oliwa, co rozpogadza twarze, i chleb, co krzepi ludzkie serce”
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-14, 16:55   

Żeby wyjaśnić swoje wzburzenie przytoczę może historię ze swojego życia, którą opisywałam już na webd:

Mój tata pił zawsze w bardzo ograniczonych ilościach a teraz nie pije wcale. Nigdy nie widziałam go pijanego ani nawet lekko "zawianego". Po zabiegu w szpitalu dostał od wenflonu zakażenia żył i bardzo wysokiej gorączki z drgawkami. Lekarka w bardzo renomowanym szpitalu w Łodzi odmówiła jego leczenia, bo to padaczka alkoholowa. Tata od chorób, stresu i nadmiernej pracy ma bardzo zniszczoną twarz i w dodatku jest ze wsi więc to wystarczyło by oskarżyć go o alkoholizm. TAK SIĘ KOŃCZĄ WASZE STEREOTYPY. Nie wiele brakowało, by umarł, życie uratowali mu lekarze w prowincjonalnym szpitalu.


Tymczasem historia się powtarza choć na szczęście mojemu życiu nic poza urażoną dumą od zniewag nike nie grozi. Po braku reakcji wnioskuję, że pijackiego, katolickiego motłochu nie warto przepraszać. Przyjmuję do wiadomości.


Na koniec zacytuję może historię do której się odnosiłam a za którą zrobiono ze mnie pijaczkę:

Dzień 31 grudnia, który jest wigilią Nowego Roku, nazywamy Sylwestrem. Pochodzenie tej nazwy tłumaczy legenda. Według proroctwa Sybilli w 1000-nym roku miał nastąpić koniec świata, za sprawą latającego potwora, ognistego smoka Lewiatana. Legenda głosiła, że potwór ten, śpiący w lochach Watykanu, uwięziony tam przez papieża Sylwestra I (pontyfikat a IV wieku), zakneblowany papieską pieczęcią, zbudzi się w nocy z 999 na 1000 rok, skruszy Pieczęć Rybaka, zerwie łańcuchy i ziejąc ogniem i siarką spali niebo i ziemię. Kiedy więc nastał rok 999, a kolejny papież przybrał imię Sylwestra II, w Rzymie i całej chrześcijańskiej Europie zapanowało wielkie przerażenia, stan który historycy nazwali kryzysem milenium. Zdesperowani ludzie kryli się domach, z płaczem czynili pokutę w oczekiwaniu na koniec świata i nieuchronną śmierć w płomieniach. Kiedy jednak nastała północ, a Lewiatan nie ukazał się na moście św. Anioła, a Watykan, Rzym i inne miasta pozostały nienaruszone, rozpacz i przerażenie przemieniły się w szaleńczą radość. Tłumy Rzymian wyległy na ulice i place, tańcząc, śmiejąc się, tańcząc w blasku rozpalonych pochodni i ognisk, ściskając się i pijąc wino. Zaś papież Sylwester II (tak jak później wszyscy jego następcy) udzielił błogosławieństwa urbi et orbi - miastu i światu: na nowy rok, rozpoczynający się nowy wiek, na nowe tysiąclecie. Dlatego ostatni dzień roku i wszystkie nocne, szaleńcze zabawy, maskarady i uczty nazywamy Sylwestrem.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-14, 17:10   

Cytat:
Mój tata pił zawsze w bardzo ograniczonych ilościach a teraz nie pije wcale. Nigdy nie widziałam go pijanego ani nawet lekko "zawianego". Po zabiegu w szpitalu dostał od wenflonu zakażenia żył i bardzo wysokiej gorączki z drgawkami. Lekarka w bardzo renomowanym szpitalu w Łodzi odmówiła jego leczenia, bo to padaczka alkoholowa. Tata od chorób, stresu i nadmiernej pracy ma bardzo zniszczoną twarz i w dodatku jest ze wsi więc to wystarczyło by oskarżyć go o alkoholizm. TAK SIĘ KOŃCZĄ WASZE STEREOTYPY. Nie wiele brakowało, by umarł, życie uratowali mu lekarze w prowincjonalnym szpitalu.

Samo zycie i Polska.
Cytat:

Tymczasem historia się powtarza choć na szczęście mojemu życiu nic poza urażoną dumą od zniewag nike nie grozi. Po braku reakcji wnioskuję, że pijackiego, katolickiego motłochu nie warto przepraszać. Przyjmuję do wiadomości.

Przepraszam cie za nike :) daj spokoj to tylko forum..co sie przemujesz.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2015-06-14, 19:33   

Migdałek napisał/a:
Tymczasem historia się powtarza choć na szczęście mojemu życiu nic poza urażoną dumą od zniewag nike nie grozi.

Migdałko, czy ty się czasem nie pomyliłaś w stosunku do mnie? Czy ja znam twojego tatę?, O co tobie chodzi? Proszę publicznie napisać.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2015-06-14, 19:44   

Cytat:
Sylwester I co jest bzdurą, bo był papieżem w V wieku a sylwester zapoczątkowały wydarzenia z X wieku.


Teorii jest kilka. Jedna z nich mówi o tym, że nazwa pochodzi od imienia papieża Sylwestra I, który zmarł 31 grudnia 335 roku. Pierwszy raz świętowano w tę noc w 999 roku, gdy papieżem był Sylwester II. W owym czasie, wokół święta panowała atmosfera grozy, w obawie przed końcem świata. Dekadenckie nastroje związane były z proroctwem Sybilli, wieszczki przepowiadającej przyszłość. Proroctwo traktowało o nadejściu końca świata w 1000 roku. Gdy okazało się, że przepowiednia się nie spełniła, tłumy ogarnęła ogromna radość. Ludzie zaczęli hucznie świętować błogosławiony dzień. Właśnie wtedy papież Sylwester II udzielił pierwszy raz mieszkańcom ziemi błogosławieństwa urbi et orbi (miastu i światu - przyp. red.). Prawdopodobnie wtedy przyjęła się nazwa Sylwester. Tradycja urbi et orbi podtrzymywana jest do dziś przez kolejnych papieży, dlatego każdego roku , 1 stycznia, z balkonu Bazyliki Świętego Piotra płynie błogosławieństwo z ust głowy Kościoła.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-14, 20:19   

nike napisał/a:
Migdałek napisał/a:
Tymczasem historia się powtarza choć na szczęście mojemu życiu nic poza urażoną dumą od zniewag nike nie grozi.

Migdałko, czy ty się czasem nie pomyliłaś w stosunku do mnie? Czy ja znam twojego tatę?, O co tobie chodzi? Proszę publicznie napisać.


O to, że nie wiadomo z jakich powodów zarzuciłaś m obronę hulaszczego życia a więc pijactwo. To najlepszy bat na katolików i ludzi ze wsi wyzwać ich alkoholików, ale mimo wszystko w swojej naiwności jestem zdumiona użyciem takiego argumentu
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2015-06-15, 00:42   

Migdałek napisał/a:
O to, że nie wiadomo z jakich powodów zarzuciłaś m obronę hulaszczego życia a więc pijactwo. To najlepszy bat na katolików i ludzi ze wsi wyzwać ich alkoholików, ale mimo wszystko w swojej naiwności jestem zdumiona użyciem takiego argumentu


To jest mój post:


Cytat:
Migdałek napisał/a:
nike napisał/a:

Warto trochę się wysilić i wgłębić, w sytuację. Jakie miał papież Sylwester I, a szczególnie sylwester II przebicie,ze potrafił na swoją cześć urządzić taką zabawę,że zawładnęła całym światem, CO ZA SIŁA PRZEBICIA.


Brednie zawsze mają wielką siłę przebicia. Papieży sylwestrów dzieliło 500 lat.


Tak dokładnie to droga Migdalko ty brednie piszesz i hulaszcze życie bronisz. Sama dobrze wiesz po sylwestrze jak uczestnicy tej zabawy wyglądają, ja wiem, czy tak powinien zachowywać się wierzący w Boga JHWH? w boga szatana i owszem.

Czy ja tobie zarzuciłam hulaszcze życie i pijaństwo?
Sama wiesz dobrze,ze napisałam ogólnie, a ciebie to nawet w myśli nie miałam,ze ty takie życie prowadzisz, a o twoim tacie nawet nie wspomnę, bo go nie znam nawet z internetu.
__
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-15, 09:22   

ok nie kłóccie sie panie ,bo naprawde nie ma o co
jaki jest koń każdy widzi , sama nike sama zacytowała to
o co ma Migdał pretensje , ale nie ma odwagi sie przyznać ze to to i teraz zmienia rozczenia..
z "obrony hulaszczego życia'' na ''prowadzenie hulaszczego życia".
Niestety każdy inteligenty czytelnik to widzi

Nike wiesz ze powinnaś zrobić innaczej ku zgodzie, tak po chrześcijańsku byłoby lepiej przynac się
a nie ''probować zmienić historie'' :oops:
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2015-06-15, 20:29   

zion599 napisał/a:
Nike wiesz ze powinnaś zrobić innaczej ku zgodzie, tak po chrześcijańsku byłoby lepiej przynac się
a nie ''probować zmienić historie''


Co powinnam zrobić? Zacytowałam mój post, ktory tak bardzo zabolał migdałkę, czy chodzi o słowa bronisz hulaszczego życia?

Czy ja w tym poście napisałam,ze migdałka prowadzi życie hulaszcze?

słowo bronisz nie oznacza prowadzisz, a że zaczęła bronic zabawę sylwestrowa, to chyba nie moja wina jest i nie uważam,ze zrobiłam coś złego.
w zdaniu Brednie zawsze mają wielką siłę przebicia.
jakie do mnie skierowała, to nie widzisz obrazy?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-06-15, 21:31   

@nike
Cytat:
w zdaniu Brednie zawsze mają wielką siłę przebicia.
jakie do mnie skierowała, to nie widzisz obrazy?

widze widze, ale nie myslalem ze ona je kieruje do Ciebie , tylko raczej
do tłumaczeń ktore wyczytałaś- gdzieśtam i uwierzyłaś
zapewne o to chodziło Migdałce, ale nie wyrokuję, mozesz jej zapytac

Cytat:

słowo bronisz nie oznacza prowadzisz, a że zaczęła bronic zabawę sylwestrowa, to chyba nie moja wina jest i nie uważam,ze zrobiłam coś złego.


No to teraz przeczytaj posty Migdałki, czemu denerwuje- czy o swłowo 'bronisz', czy o 'prowadzisz'
Chyba o to pierwsze - i co ? Zgadza się?


Zresztą proponuje już nie przecedzać tego komara
Ja w każdym razie sie nie mieszam bo Biblia tak mi radzi, aby najaśniłem sytuacje
moze niepotzebnie
Pogódzcie sie tylko oki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13