FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Załóżmy że ...
Autor Wiadomość
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-07-09, 21:19   

konik polny napisał/a:
Prócz śJ nikt nikomu nie mówi jak wierzyć. Dlatego, że nikt nie mówi.
A KrK co robi? Filmy dokumentalne, audycje radiowe, pielgrzymki, akcje humanitarne, mało? Pokazują WIĘCEJ MIŁOŚCI od ŚJ, bo pomagają NIE TYLKO katolikom, a ŚJ? Dobrze wiemy komu pomagają. Nie ma więc się czym chwalić, bo jest to obowiązek każdego chrześcijanina pomagać współwyznawcy.
konik polny napisał/a:
Czy odważyłbyś się tej potrójnej pionierce powiedzieć w oczy to samo na co tu sobie pozwalasz.

Tak, mówiłem wielokrotnie, bo nie jestem obłudny koniku. Jesli mam coś do kogoś to mówię mu to w oczy, a nie za plecami.
konik polny napisał/a:
Jakoś śmiem wątpić. Jeżeli tak jest to kto tu jest (....) :?:

Wątpisz? Podobno ludzie o słabej wierze wątpią...ale co ja tam wiem.


Gdyby Papież stanął dziś w naszych odbiornikach w comiesięcznym nagraniu i mówił o konieczności oszczędzania, a nosił sygnet i rolexa to nie wyśmiałbyś? Ty masz koniku w zwyczaju być bardzo miłosierny więc zapewnie nie zapomniałbyś o wyśmianiu takiej okropnej i ironicznej wręcz postawy.
Ale nie, gdy chodzi o taką własnie sytuacje, a jej bohaterem jest członek CK, to jest to dobre i nie nalezy nikomu patrzeć w portfel. Gdzie tu jest uczciwość?

Nigdy nie byłem przeciwnikiem ŚJ, ale zawsze byłem i będę przeciwny ignorancji, która CK ewidentnie prezentuje na nowych nagraniach. Mówi o oszczedzaniu, a opływa w złoto.
W jednej ze strażnic [dostępnej w biblioteczce internetowej na jw.org] jest napisane, ze sygnet to ozdoba papiestwa i symbol bogactwa i władzy nad katolikami...a no tak, nowe światło, przepraszam :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 64/2142
 3%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2015-07-09, 21:35   

Ja też mam sygnet, i nie traktuję go jako coś wielkiego!! Pomagam nie tylko śJ, mamy pomagać wszystkim ale wpierw domownikom wiary.
Jak są kataklizmy nie zauważyłem, aby śJ innych odrzucali. Oszczędzać każe Biblia.
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-09, 21:36   

Rozmowy na shoutboxie z dnia 15 lipca 2015:

Kolor pomarańczowy: admini Nike i Bartek
Kolor niebieski: Zwiastun
Kolor zielony: konik polny
Kolor czarny, pozostali
Duża czcionka, dyskusja o sensie przesiadywania na forum



[Dzisiaj 8:57] Zwiastun: Wasiczek, smutny jestem obserwując te fora dyskusyjne, te walki między wieloma osobami w których również uczestniczą śj i tak sobie myślę że szkoda że dołączyłem do tego, chciałem pomóc a tu Nike urażona Bartek wkurzony, niepotrzebne to wszystko było. :-(

[Dzisiaj 11:33] nike: Osobiscie bardzo bym chciala miec kilku ŚJ na m forum, gdzie moglibyśmy dyskutrować oczywiście merytorycznie przy uzyciu tekstow biblijnych, ale skoro z wami to jest nie mozliwe, to mówi sie trudno. Jesteście nastawieni tylko na gloszenie własnych racji, a nie na sluchanie tez racji innych SZKODA

..............................


[Dzisiaj 16:36] konik polny: Nie czytałem historii Parasina, ale mogę przypuszczać za co został wykluczony i nie nastąpiło to od razu. Znam osobiście osoby które od ok 10 lat walczą lub jak widać nie walczą ze złem i nadal są śJ.

[Dzisiaj 16:38] konik polny: mój serdeczny brat został w styczniu wykluczony a już w maju wrócił. Ot taka delikatna sugestia, że nie każdy jest Parasinem, który zło chce bronić.


[Dzisiaj 16:47] bartek212701: Właśnie, niektórzy z powodu słabej psychiki chcą wrócić, bo wmawia im się, ze zostaną sami, że to Jehowa wykluczył i zbawienia taki ktoś mieć nie będzie. Taka manipulacja. Nie można mieć złego słowa o Strażnicy, bo inaczej out :) miłego dnia kochani

[Dzisiaj 17:04] bartek212701: Wrócisz będziesz miał 'rodzinę', nie wrócisz, będziesz sam i potępiony. ładny wybór :)

[Dzisiaj 17:05] bartek212701: No i ta miłość, ach, raj na ziemi albo jak mówi Wiesław Wszywka- Niebo w ziemi! :-P


[Dzisiaj 17:18] konik polny: aleś pojechał teraz

[Dzisiaj 17:18] konik polny: kompletny ignorant i fan odstępców

[Dzisiaj 17:19] konik polny: dla Bartka nie ważne że ktoś grzeszy, on jest poszkodowany bo bracia których on ma w czterech nie będą mu mówiły dzień dobry

[Dzisiaj 17:20] konik polny: każdy wykluczony ma jakąś rodzinę i nigdy nie jest sam. Totalny absurd odstępców


[Dzisiaj 17:29] bartek212701: a to bracia w Organizacji nie grzeszą? :) U was odstępca to jak demon, jakiś diabeł, nie odzywacie się, nic...jak umarły. Toć słuchałem ostatniego kongresu, bo jest w sieci z trzech dni i jak się tego słucha to paranoja jakaś :shock: Koniku, ile razy ten Twój przyjaciel był pokrzepiany i odwiedzany przez zbór? Raz, dwa i to przez starszego?

[Dzisiaj 17:30] bartek212701: To żadna miłość, to jest własnie IGNORANCJA. Nie jestem fanem odstępców, bo w organizacji ŚJ, odstępca nie jest odpowiednikiem odstępcy biblijnego, to wymysł ludzi z góry, którzy chcą zatrzymać przepływ informacji na niekorzyść. Nie ma tu żadnej nienawisci, po prostu mówię bezposrednio jak jest :)

[Dzisiaj 17:31] bartek212701: Odstępca w rodzinie ŚJ...dobra ta rodzina :-D pewnie pomoże, porozmawia, bo przecież ma nakaz by z takimi nawet nie rozmawiać...co Ty koniku za głupoty wypisujesz?


[Dzisiaj 18:41] Zwiastun: Gdzie Bartek w internecie ogłądałeś kongres? pewnie znowu na stronach odstępców z "odpowiednim" komentarzem, takie ogłądactwo to lepiej w ogóle nie oglądać. :-(

[Dzisiaj 18:44] Zwiastun: Eh jak wy chcecie dyskutować, Nike ja ci przedstawiłem warunki w których możliwa jest normalna dyskusja, póki ich nie spełnisz nie marz że na forum będziesz miała kogokolwiek kto by chciał rozmawiać.

[Dzisiaj 18:46] Zwiastun: Po za tym jaka to dyskusja jak cokolwiek by ŚJ nie powiedział was to obraża, zasmuca, wnerwia, brzydzi, cokolwiek by ŚJ nie zrobił czy powiedział bez względu czy dobrze czy źle zawsze będzie źle. :-(

[Dzisiaj 18:52] Zwiastun: Bartku i nie oglądaj tego biednego człowieka Wiesia Wszywki. ale coś bardziej pożytecznego.


[Dzisiaj 19:15] nike: Zwiastun to co mówisz jest nie prawdą.

[Dzisiaj 19:28] bartek212701: Na jw org :) po lewo jest 6 filmików :) ja bez problemu wchodze na każdą stronę. W programie jest 6 filmików z rana i popuładnia :) wystarczy wpisac login i hasło i słuchać :-D a bzdury...że Chryste Panie

[Dzisiaj 19:31] bartek212701: shakować jw.org :) Zwiastunie, czy Jehowa policzy mi ten grzech? A może powinien skrzyczeć waszych informatyków, że są do niczego? :-/ ech

[Dzisiaj 19:32] bartek212701: zwiastunie jeszcze jedno, nie mów mi co mam oglądać, bo to tylko Strażnica może Wam dorosłym i pełnym rozumu ludzi wmawiać co mozecie oglądac, a co nie :) Jestem niemiły? Nie, jestem szczery, ale bezpośredni, dlatego może też trochę oschły :-/

[Dzisiaj 19:33] bartek212701: Wiem, ze to do Ciebie nie trafi, ale przynajmniej wiedz, ze nie wszyscy są zakochani w Was. Nie myl Was z Bogiem i Dobrą Nowiną, bo tę ludzie kochają, ale nie znaczy to, że nie lubując się w Świadkach [nie mówię o sobie] odrzucają Boga. Choć dla Ciebie to pewnie jednoznaczne :)

[Dzisiaj 19:44] bartek212701: Kobitka z Ukrainy opowiada jak to ludzie ze świata jej nie rozumieli i wyśmiewali jej akcent, a dopiero bracia się z niej nie śmieją :-D kto w to uwierzy? Tylko ŚJ. Myślę, że jeszcze się przy tym wzruszą :-(

[Dzisiaj 19:45] bartek212701: Jestem okropny :-D


[Dzisiaj 20:32] Zwiastun: Bartek nie mówię ci co masz oglądać (ŚJ też tego nie robią i nic nie każą) tylko daję(ą) ci koleżeńskie rady że ciągłe oglądanie głupawych filmików czy discopolowych muzyczek powoduje to że mózg się nie rozwija, skorzystaj z mojej rady i obejrzyj przynajmniej filmy dokumentalne, które proponuję na moim blogu, nie są to "świadkowe produkcje" są to filmy różnych telewizji naukowych jakbyś obejrzał niektóre z nich zmieniłbyś zdanie co do tego czy mam rację za biblią że żyjemy w niesamowitych czasach, albo po prostu zobaczył trochę świata i zmienił podejście do niektórych ludzi.

[Dzisiaj 20:33] Zwiastun: Ta kobitka z Ukrainy ma całkowitą rację, wystarczy spojrzeć nawet na to forum i już ją rozumiem.

[Dzisiaj 20:34] Zwiastun: Nike, twoje zdanie jest że to nie prawda co mówię, a ja mówię tak jak ja to widzę.

[Dzisiaj 20:37] Zwiastun: Bartek do mnie wszystko trafia, tylko dlaczego do ciebie nic?

[Dzisiaj 20:39] Zwiastun: "bartek212701: Jestem okropny :-D " - mówisz to do siebie? W takim razie jeśli to widzisz w sobie, zmień to ( Jakuba 1:22-25 )


[Dzisiaj 20:45] bartek212701: muzyka, która umieściłem nie jest disco polo, bo tego nie lubię. Jestem fanem muzyki new age i celtyckich brzmień typu Lisa Gerard i Enya :)

[Dzisiaj 20:46] bartek212701: Studiuję z Ukrainką na roku, powiedziała, że nigdy jeszcze nie spotkała się z taką tolerancją co do jej akcentu i pomyłek słownych :) Ale ŚJ to nie przekona, bo przecież świat jest zły, ale dlaczego korzystacie z uciech tego świata? Internet, światło, pieniądze...bo co, bo wygodnie? :)

[Dzisiaj 20:47] bartek212701: To jest dopiero ignorancja :)

[Dzisiaj 20:48] bartek212701: Tak, mam swiadomość, ze jestem okropny w swej szczerości, czasami nad tym panuję, a czasami ponsozą mnie nerwy, no bądźmy szczerzy, ale to zazwyczaj dzieje się gdy mam do czynienia z ludźmi Twojego pokroju Zwiastunie :) Przypominasz mi Panią Pawłowicz i Wróbel z polityki, taka sama 'pewność siebie', tyle, ze inna kategoria 'zawodowa' :)


[Dzisiaj 20:49] Zwiastun: Wszystko jasne: http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54935 :-|

[Dzisiaj 21:08] Zwiastun: Gdyby Nike była jedynym adminem może by była jakaś nadzieja dla tego forum, ale jeśli jest POD (łaską) urzędowaniem Krystiana i Bartka, jest oczywiste że nic się nie zmieni. :-|


[Dzisiaj 21:23] Zwiastun: Bartek, i jeszcze jedno, zdecyduj się: [Dzisiaj 12:22] bartek212701: ja też nie jestem zdenerwowany [Dzisiaj 20:48] bartek212701: czasami ponsozą mnie nerwy

.......................

[Dzisiaj 21:49] Zwiastun: Powiem jeszcze jedno, dziś Bobo na webd powiedział coś z czym całkowicie się zgadzam gdyż i ja to obserwowałem od wielu lat jak siedzę w internecie (biernie od 15 lat, aktywnie od 3 lat) czy to na forum webd czy tutaj czy wcześniejszym forum zbawieni - wszędzie przeciwnicy ŚJ działają w identyczny sposób, jak napisał bobo: "Z odstępcami mam do czynienia dziesiątki lat. I wiesz co...? Wciąż to samo, większość z nich uprawia takie gadki jak Ty tutaj. NIC nowego. Robią to na okrągło, a gdy się przyjże im bliżej to... znów to samo. Niewielu z nich ma coś do zaproponowania w sensie chrześcijańskiego życia, prawdy, poznania itp. Jeśli TAK ma wyglądać chrystianizm.......?" - no właśnie.

[Dzisiaj 21:50] Zwiastun: Żegnam.


.....

[Wczoraj 22:00] konik polny: Pan Admin znowu sie nakręcił, i wyssał się z jadu który pielęgnuje w swoim wnętrzu. Jakbys Bartku tak ze swoją ciocią ukochaną rozmawiał jak ze Zwiastunem to mógłbym jeszcze zrozumieć twoją awersję. Ty niestety z ciocią spotykasz się aby pieśni pośpiewać, daj jej poczytać dzisiejsze wpisy na sb


[Wczoraj 22:25] Olus: koniku ja nie wiem kto tu sie nakrecil :roll: bartek sobie pisze pol zartem,pol serio i pewnie ma niezly ubaw :-D a wy bialej goraczki dostajecie...zwiastun to juz sie nawet muzyki czeypia :-D i odgrzewa kotleta Wasika :roll: Masz Zwiastun posluchaj sobie https://www.youtube.com/watch?v=J_IsnEZcl4E :-D ciekawe ile razy albo raczej jak dlugo bedzie odchodzil z forum :) nie zebym go wyganial czy cos :-P

[Wczoraj 22:43] Zwiastun: Olus ile razy Zwiastun będzie odchodził? tyle razy ile z forum zbawieni ... aż w końcu się dokonało, :->

[Wczoraj 22:56] zion599: zwiastun, nie orzumiem skąd w tej kwestii pojawił się moj nick :P Ja to jestem bardziej gorliwy w drugą strone, zbytnich kontaktow nawet tam gdzie nie trzeba i duch święty przestrzega ze moge sie zjarać razem z nimi , hehe

[Wczoraj 23:05] Zwiastun: Zion, może dlatego że wchodzisz między wódkę a zakąskę :->

[Wczoraj 23:13] Zwiastun: Oluś i obyś nie zapłakał :->


[Wczoraj 23:16] Olus: https://www.youtube.com/watch?v=Eh_QMiIVnsA :lol:



____________________________________________________________________




Rozmowy na shoutboxie z 16 lipca 2015:


Kolor pomarańczowy, Bartek
Kolor zielony, konik polny
Kolor niebieski, Zwiastun
Kolor czarny pozostali


[Dzisiaj 11:08] zion599: Zwiastun co ty tak wiecznie w drzwiach :D

[Dzisiaj 12:44] nike: mam koleżanke, która ma takie powiedzonko -- nie wiem w co wpaść, czy w g.... czy w maść.

[Dzisiaj 12:47] nike: Zwiastun -----upierdliwy, natrętny powiedzialam, bo taki jesteś, sam nie wiesz, jak panna przed wydaniem, a może zostanę, a może się rozstanę i takie bzdury hehehe. Wedlug mnie powinieneś zostać i pisać, udowodnij,że racja jest po twojej stronie, a nie tak jak moja kolezanka NIE WIESZ W CO WPAŚĆ

[Dzisiaj 13:24] bartek212701: "Żegnam państwa" i pisze dalej, może Ty się zdecyduje Zwiastunie co? :)

[Dzisiaj 13:26] bartek212701: Koniku, Tobie się dziwie, bo nie jeden raz mówiłem, zę tak samo rozmawiam z Ciocią, a Ona ciągle próbuje mnie zaciągnąć do "prawdy" , bo jest pewna, ze to Śj i inaczej zginę. O Ukraince Jej powiedziałem, o końcach swiata powiedziałem, po prostu zadaje jej trudne pytania nawet przy jej braciach i siostrach, a Ona się ich nie boi :) szanujemy się mimo różnicy zdań, a potrafimy bardzo 'ostro' rozmawiać :)

[Dzisiaj 13:27] bartek212701: Wojują dwaj Świadkowie i wojują na forum Ci co widza błędy ŚJ. Żadna z grup nie odpuści, bo to nasza wada, ludzka chęć bycia ponad kimś, pokazac, ze jest się lepszym, wiecie co? Ja odpuszczam :) Bo to do niczego nie prowadzi, a tylko krzywdzi, więc miłego dnia wszystkim życzę i kończymy rozmowy na temat ŚJ


[Dzisiaj 14:49] Olus: O jest ufo :) bartku dlaczego nie wspomniales np oooo roswell ? :P

[Dzisiaj 14:49] Olus: potem bede mial dluzsza chwile to tez cos dodam..za i przeciw.

[Dzisiaj 15:01] bartek212701: A no rzeczywiście, chociaż to roswell zostało już myślę świadomie wyśmiane i raczej stało się miejscem uciech zwiedzających :)

[Dzisiaj 15:11] Zwiastun: "[Dzisiaj 12:47] nike: Zwiastun -----upierdliwy, natrętny ... Wedlug mnie powinieneś zostać" nike weź ty się lepiej zastanów co ty mówisz, jesteś za a nawet przeciw. :->

[Dzisiaj 15:13] Zwiastun: A biedny Bartek już nie ma się czym zajmować, tak odleciał że UFO sie zajmuje, Bartek mówiłem ci pooglądaj filmy które ci proponowałem, jeden jest własnie o UFO produkcji Hitlerowskiej :-D


[Dzisiaj 15:14] bartek212701: Zwiastunie, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zamykam się na świat, nie jestem ignorantem, by wszystko tłumaczyć zwiedzeniami demonicznymi :)

[Dzisiaj 15:15] bartek212701: Jesteś zwyczajnie niegrzeczny, rodzice nie uczyli Cię kultury? Może warto się nad sobą zastanowić. Miłego dnia Ci życze :) Kochaj bliźnich, bo jak na razie to tylko z nich drwisz

[Dzisiaj 15:16] bartek212701: Migdałko prawda :-D hehe, moja koleżanka Irina mówi jakby śpiewać zaczynała :) szczególnie ostatnie sylaby danych słów


[Dzisiaj 15:17] Zwiastun: Bartek to kto nie ma kultury pozostaw ocenie czytelników, twoje wpisy ze shoutboxa i tak są już widoczne dla niezalogowanych na forum - niech wszyscy ocenią kto rzeczywiście jest upierdliwy. :->

[Dzisiaj 15:18] Zwiastun: Aha i ciocię pozostaw w spokoju :->


[Dzisiaj 15:20] bartek212701: Ach i jeszcze jedno, bo piszesz Zwiastunie, ze nie mam się czym zajmowac, to może Ci napisze czym się zajmuję :-D Jestem przewodniczącym koła naukowego kultury i literatury Młodej Polski i modernizmu europejskiego. Zajmuję się obecnie przygotowywaniem artykułu naukowego do wydania na poczatku roku 2016. Moja praca licencjacka ma być wydana w połowie roku 2016, musze wprowadzić do niej poprawki, to nic kompletnie, bo przecież nie mam się czym zajmować. Studiuję filologię polską i zdałem ją na trzy piątki, za pracę, za obronę i za średnią z trzech lat. Złożyłem papiery na tzw. lek, czyli medycynę i się dostałem :) a w wolnym czasie, którego mam mnóstwo czytam Biblię, aaa i opiekuję się...

[Dzisiaj 15:21] bartek212701: każdego dnia od 7 do 14 chorą Babcią :-D co ja tam robie, nie? :-D

[Dzisiaj 15:22] bartek212701: Moje wpisy z SB nie są widoczne dla niezalogowanych :) Twoje również

[Dzisiaj 15:22] bartek212701: Moja ciocia, nie Twoja :-D Pozdrawiam

[Dzisiaj 15:26] bartek212701: Zwiastunie, jeśli forum Ci się nie podoba to po co tu jesteś? Jesteś masohistą? A może lubisz być taki i wyśmiewać innych? :)

[Dzisiaj 15:28] bartek212701: Schopenhauer w prezencie ode mnie dla Świadków, od człowieka ze świata http://x3.cdn03.imgwykop....Uacxt9V7fju.jpg


[Dzisiaj 15:54] Zwiastun: twoje i moje wpisy są widoczne dla niezalogowanych już ja się oto postarałem :->

[Dzisiaj 15:57] bartek212701: Natura Świadków-donosicielstwo :) Jehowa chwali...przepraszam, CK, ale to dla Was prawie bez różnicy :)

[Dzisiaj 15:57] Zwiastun: a jeśli uważasz że twoja opieka nad babcią jest tak cudownym czynem to czym różnisz się od tych, których tak potępiasz że rzekomo wywyższają się nad innych? co w tym momencie ty robisz? skąd wiesz co ja robię w prywatnym życiu skąd wiesz co robią inni ŚJ może o wiele więcej ale w ogóle o tym nie mówią publicznie.

[Dzisiaj 15:57] konik polny: najważniejsze aby podobać sie Bogu, naśladować Jego Syna - a tu co ?

[Dzisiaj 15:58] konik polny: Bartek nie zaczynaj bredzić z tym donosicielstwem


[Dzisiaj 15:58] bartek212701: No właśnie koniku, gdzie naśladujecie Jego Syna? W donoszeniu i wyśmiewaniu? Pokory.

[Dzisiaj 15:59] bartek212701: Masz przykład donosicielstwa u góry :)


[Dzisiaj 15:59] konik polny: o 15.20 Bartek wykazał jaki jest zdolny, mądry i trzeba się z nim liczyć.

[Dzisiaj 15:59] konik polny: u jakiej góry?


[Dzisiaj 16:00] bartek212701: Odpowiedziałem zna zarzuty, że mam duzo wolnego czasu i z braku zajęc przechodze do UFO, czy obrona jest czymś złym? :)

[Dzisiaj 16:00] bartek212701: "x e [Dzisiaj 15:54] Zwiastun: twoje i moje wpisy są widoczne dla niezalogowanych już ja się oto postarałem :-> " :)


[Dzisiaj 16:00] konik polny: My absolutnie nie naśladujemy Jezusa, ale Ty zdecydowanie TAK

[Dzisiaj 16:00] bartek212701: Zablokowana jest opcja widzenia wpisów z SB dla niezalogowanych, a przenoszenie info z forum na inne, lub do osób trzecich jest niezgodne z zasadami tu panującymi.

[Dzisiaj 16:01] konik polny: w wolnym czasie można robić wszystko, co nie naraża na szwank naszą bliskość ze stwórcą!!!

[Dzisiaj 16:02] bartek212701: Skończyłem z Wami :)

[Dzisiaj 16:02] Zwiastun: Bartek to do dzieła, daj mi w końcu tego bana bez ceregieli :->

[Dzisiaj 16:03] konik polny: 20 lat na nikogo nie doniosłem, i nie znam takich którzy to robią - chyba nie mam natury

[Dzisiaj 16:03] bartek212701: Nie dam Ci, bo widze jak pragniesz tu być :-D po co odbierac Ci tę przyjemność?

[Dzisiaj 16:04] konik polny: Odstępcy nawet to, jak ktoś się zapyta gdzie poszedł X a Y powie do WC - zaszufladkują jako donos!!!

[Dzisiaj 16:04] Zwiastun: Koniku ale co się tam tłumaczyć, Bartek wie swoje :->

[Dzisiaj 16:05] konik polny: Ci co myślą, że wiedzą nic nie wiedzą tylko ubierają czyny w zdania, często błędne

[Dzisiaj 16:06] konik polny: Ja się nie tłumaczę, tylko winni to robią


[Dzisiaj 16:06] Migdałek: Wieć w jaki celu Zwiastun starał się by wpisy z SB były widoczne dla innych?

[Dzisiaj 16:07] konik polny: Zwiastun musisz troszeczkę spasować, a dadzą ci spokój. Jak ci ubliżają ciesz się -

[Dzisiaj 16:07] konik polny: a co byłoby złego w tym jakby było widać?


[Dzisiaj 16:08] bartek212701: tak, ciesz się, prześladujemy Cię :)

[Dzisiaj 16:08] konik polny: złe byłoby to jakby zainteresowani śJ poczytali i zrezygnowali z rejestracji, natomiast odstępcy odwrotnie

[Dzisiaj 16:08] bartek212701: Jehowa będzie Ci błogosławił

[Dzisiaj 16:09] bartek212701: Złe jest to, że zainteresowanym nie mówicie o swojej przeszłości, a o przeszłości KK gadacie co niemiara.


[Dzisiaj 16:09] konik polny: ja się nie czuję prześladowany, ale że ktoś będzie ze mnie drwił to jak najbardziej

[Dzisiaj 16:09] bartek212701: Może opowiecie o Malawi i tych setkach zabitych Świadków przez 'nakaz CK' w imię Jehowy? :)

[Dzisiaj 16:10] bartek212701: No, drwi Zwiastun ze mnię od dobrych kilku dni, prześladuje mnie ŚJ. Super przeżycie :)


[Dzisiaj 16:10] konik polny: każdy zainteresowany który studiuje ma prawo wiedzieć o wszystkim i wie - na przykład ode mnie

[Dzisiaj 16:11] bartek212701: Opowiadałeś zainteresowanym o przepowiedniach końca świata? O Malawi? Czy opwoaidasz tylko jak pytają o to? Zresztą, skąd mają o tym wiedzieć? :)

[Dzisiaj 16:11] konik polny: Franza się czytało - a Franz oczywiście napisał prawdę!!!

[Dzisiaj 16:11] konik polny: Jakich przepowiedniach ?

[Dzisiaj 16:12] konik polny: skąd mają wiedzieć - wszystko jest dostępne


[Dzisiaj 16:12] Zwiastun: Bartka jeszcze dobrze nie znałem na forach, widziałem niektóre jego wpisy pozytywne o ŚJ ale teraz widzę że nieźle jedzie po ŚJ, zupełnie odkrył się jak Parasin, co to wpierw słodził a potem wylazło szydło. :->

[Dzisiaj 16:13] bartek212701: Zwiastunie, doprowadzisz jeszcze do tego, ze sprawdze Twoje IP, dane i podam rozmowy i wpisy do zboru. Jestem bliski tego :)

[Dzisiaj 16:13] konik polny: Tylko o jednej kwestii Bartku zapominasz, że chęć poznania Boga jest ważniejsza od poznania organizacji.

[Dzisiaj 16:14] bartek212701: Jak to jakich przepowiedniach? 1914, 1925, 1975...opwoaidałeś jak to ŚJ w 75 szli w góry? :-D Nawet gazety w Krośnie o tym pisały

[Dzisiaj 16:14] konik polny: Bartek ma okresy - raz mówi dobrze, a 10 razy źle

[Dzisiaj 16:14] Zwiastun: Bartek co ty mówisz? Mówisz o donosicielstwu które zarzucałeś nam? :shock: :roll: :) ;-)

[Dzisiaj 16:14] bartek212701: Koniku, to Wy o tym zapominacie, bo mówicie, ze chwalić Boga można, ale poprawnie chwali się go w JEGO Organizacji.

[Dzisiaj 16:15] bartek212701: Tak Zwiastunie :) gram na Twoich zasadach


[Dzisiaj 16:15] konik polny: ja w górach mieszkam i jakoś nie zdarzyło mi się iść

[Dzisiaj 16:15] bartek212701: Wiecie co się stało z Wiesławem? :-D

[Dzisiaj 16:15] bartek212701: Ja wiem :-D


[Dzisiaj 16:16] konik polny: oczywiście - gdyż jest jedna wiara która się podoba Bogu

[Dzisiaj 16:16] bartek212701: pomogłem mu nie wchodzić na fora :-P a właściwie to zbór :)

[Dzisiaj 16:16] bartek212701: koniku, a Ty pytałeś Boga o to i wiesz prawda? Bogu podoba się organizacja, która w Jego imieniu głosiła wiele razy koniec świata i zmartwychwstanie ksiażąt ST? :-/


[Dzisiaj 16:16] konik polny: co odstępcy już książkę o Wiesławie napisali?

[Dzisiaj 16:16] Zwiastun: Bartek pomogłeś tak jak nam pomagasz stąd odejść? :->

[Dzisiaj 16:17] bartek212701: Zwiastunie, jak jesteś takimi dobrymi ŚJ to po co marnujecie czas na forum? Idźcie głosić, bo chyba te 5 godzin miesięcnzie to jakoś mało :)

[Dzisiaj 16:17] konik polny: Jak myślisz, że podoba się ta która w imię Boga zabija?

[Dzisiaj 16:17] bartek212701: Nie, Pan Sawka dostał list od zboru :-D pomogłem mu, teraz głosi więcej, chcecie i Wy?

[Dzisiaj 16:18] konik polny: dodaj do tych 5 jeszcze 20

[Dzisiaj 16:19] konik polny: to tylko mu pomogłeś, a nie zaszkodziłeś -


[Dzisiaj 16:19] Olus: https://www.youtube.com/watch?v=mMUPSF7qIr0 :)

[Dzisiaj 16:19] Zwiastun: No Bartek jedziesz ... powiedz nam więcej o sobie i swoich dalszych zamiarach :-D

[Dzisiaj 16:19] bartek212701: w ciągu roku koniku dajesz Bogu od siebie 12 dni na 365 :) super.

[Dzisiaj 16:20] bartek212701: 12 dni :) to jest wynik, a mówicie o innych wierzących, ze mało do siebie dają :shock:


[Dzisiaj 16:20] konik polny: a ile mam w/g Ciebie dawać? 365

[Dzisiaj 16:21] konik polny: może powiesz ile ty dajesz?


[Dzisiaj 16:21] bartek212701: Aha i nikt sie nie chlubi tym, że głosi, tylko Wy, no ale wynik 12 dni na 365 dni, to chyba lepiej schowac do piwnicy i nie pokazywać nikomu, trochę wstyd. 0,3% czasu :-D kurcze koniku!!! Jesteś świetny!

[Dzisiaj 16:22] konik polny: pionier daje 36

[Dzisiaj 16:22] konik polny: Bartek ile ty dajesz - 99%


[Dzisiaj 16:23] bartek212701: Koniku, ja daję cały swój wolny czas, ale nie deklaruje się głosić innym o Bogu w takiej formie jak Ty, robię to na inne sposoby. Koniku, a ile z tych godzin przesiedzisz i spędziesz na rozdaniu czasopism i...nic wiecej? :-D

[Dzisiaj 16:23] konik polny: Bartek ile dajesz Bogu?

[Dzisiaj 16:24] Zwiastun: Bartek, rozumiem że w tej chwili również dajesz czas na głoszenie dobrej nowiny i oddajesz chwałę Bogu tymi swoimi wpisami? :->

[Dzisiaj 16:24] bartek212701: koniku, przy mojej cioci to Ty jesteś malutki, ona jest pionierem stałym i 80h robi :)

[Dzisiaj 16:24] bartek212701: Nie, teraz to marnuję czas Zwiastunie na pustosłowie :)


[Dzisiaj 16:24] konik polny: Oj dawno jesteś po tyle - zwłaszcza z tym rozdawaniem czasopism.

[Dzisiaj 16:25] bartek212701: Tak jak Wy, zamiast chwalić Boga to ja rozmawiam z dwoma zakompleksionymi świadkami :)

[Dzisiaj 16:25] Zwiastun: Bartek przecież zdanie wcześniej mówiłeś coś innego? Coś się miotasz w zeznaniach :->

[Dzisiaj 16:25] konik polny: jak już co to wystarczy 70 i to jest właśnie 36 dni

[Dzisiaj 16:25] bartek212701: :-D Koniku, a ile prowadzisz studiów? 2? :-D :-D :-D

[Dzisiaj 16:26] konik polny: gdzie ty widzisz te kompleksy, ja jestem bardzo mało zakompleksionym śJ

[Dzisiaj 16:26] bartek212701: Tacy ŚJ jak Wy to nie Świadkowie, to tylko ochrzczeni i robiący tyle ile muszą, bo zbór będzie krzywo patrzeć :-D

[Dzisiaj 16:26] konik polny: a twoja ciocia ?

[Dzisiaj 16:26] bartek212701: Ja bym się wstydził poświęcac Bogu 0,3% mojego czasu :-(

[Dzisiaj 16:27] bartek212701: Zwiastunie, a Ty nie podałes liczby godzin, nawet 5 nie wyrabiasz? :-( A no tak, Tobie do służby służy strona internetowa, której nikt nie zna :)


[Dzisiaj 16:27] konik polny: Bartek - czy aby teraz nie zaczynasz się nakręcać, naśladuj Jezusa !!!

[Dzisiaj 16:28] konik polny: Ty może byś się wstydził, ja się nie wstydzę. Cieszysz się moim szczęściem


[Dzisiaj 16:28] bartek212701: Polecam lustro :) bo zachowuję się teraz jak Wy

[Dzisiaj 16:29] bartek212701: Mówicie innym, jak mało dają od siebie Bogu, a Wy co, marne 0,3% czasu...toć to wstyd :-/

[Dzisiaj 16:29] bartek212701: ja więcej czasu poświęcam na obeiranie ziemniaków w roku niż Ty na głoszenie koniku...


[Dzisiaj 16:29] konik polny: Bartku, ale ja Ci dobrze życzę i nie wyśmiewam się z Ciebie!!

[Dzisiaj 16:30] konik polny: To bardzo dobrze, ale nie wyprowadzisz mnie z równowagi. Polecam naśladowanie wzorodawcy


[Dzisiaj 16:31] bartek212701: Ja Tobie też, bo wiem, zę jesteś dobrym człowiekiem, ale szpile wbić lubisz, więc wbiłem i ja. Nie pomoże, ale to nic

[Dzisiaj 16:32] konik polny: ja szpilę wbiłem - kiedy?

[Dzisiaj 16:32] bartek212701: Szkoda tylko, że nie chcecie krytycznie podchodzić do pewnych spraw, że się zamknęliście na to co jest na zewnątrz jako ŚJ. Ta religia dała mi wiele, poakzała Boga, ale poza tą wdzięcznością nie mogę patrzec na te fakty przemawiające przeciwko Strażnicy obojetnie

[Dzisiaj 16:33] bartek212701: Wy tak, bo przecież jesteście jej członkami. Życze Wam wszystkiego dobrego i...nie chwalcie się tym, ze głosicie, bo tyle godzin to jest naprawde troszkę niehalo do chwalenia się :) i wynsozenia ponad innych

[Dzisiaj 16:33] bartek212701: Miłego dnia.


[Dzisiaj 16:34] konik polny: to nie patrz, a ty cały czas patrzysz i wiercisz w swym sercu dziurę. Z tej dziury jest mnóstwo ludzi którzy się cieszą

[Dzisiaj 16:35] konik polny: Bartku życzę ci abyś głosił 100 razy więcej ode mnie. Nie musisz się tym chwalić!!


[Dzisiaj 16:37] Zwiastun: Bartku wszystko byłoby dobrze i fajnie że ta religia dala ci wiele, ale popełniłeś jeden błąd, nasłuchałeś się odstępców i ich mów i masz mętlik w głowie. :)

[Dzisiaj 16:54] Zwiastun: A kto naprawdę boi się rozmawiać to widać w internecie, widzisz tutaj swobodnie rozmawiasz z ŚJ na każdy temat nawet najbardziej niewygodny, a porozmawiaj w ten sposób z odstępcami i ich zarzutami, kilku z nich na przykład na portalu youtube całkowicie wyłączyła możliwość komentowania swych przemówień video, to jest dopiero bojaźń przed zdemaskowaniem ich mów. A z innymi jak wygląda dyskusja, a no na przykład tak jak na biblia webd dyskusje z Zamosem - kompletna strata czasu. Tak samo i ty Bartku nie idź w tym kierunku czasem postaraj się i ty cokolwiek zrozumieć. :)


[Dzisiaj 17:05] bartek212701: Zobacz Zwiastunie, jak napisałem Ci o doniesieniu na Ciebie to od razu zmieniłeś się, co za życie dziwne...oświadczam Ci więc, że nie potrafię takich rzeczy, a to było kłamstwo, ale przeciez kłamstwo grzechem nie jest gdy chodzi o strategię, słowa ze Strażnicy :)

[Dzisiaj 17:05] bartek212701: Wszystkiego dobrego Zwiastunie, bo Ty też jesteś, jak to się w naszym zdigitalizowanym świecie mówi 'spoko' :) Tylko innych nie traktujesz zbytnio 'spoko'


[Dzisiaj 17:11] Zwiastun: Nie taki diabeł straszny :evil: :) ;-)

[Dzisiaj 17:16] bartek212701: Na zgodę? ;-)

[Dzisiaj 17:19] Zwiastun: Tylko bez obściskiwania :lol:

[Dzisiaj 17:19] bartek212701: :)
Ostatnio zmieniony przez Zwiastun 2015-07-16, 17:47, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 64/2142
 3%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2015-07-09, 21:56   

Ludzie sobie pomagają wszędzie.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-09, 22:42   

Cytat:
Ja też mam sygnet

taki? :)
 
     
domi.nika

Potwierdzenie wizualne: 545
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 120
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 20/20
 100%
Wysłany: 2021-11-03, 09:57   

Olus napisał/a:
Cytat:
Ja też mam sygnet

taki? :)
Obrazek



jaki? ze złota? ;)
nie widze obrazu, cos nie tak robie?






__________________________
https://www.lombard-orunia.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14