FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o usunięcie mojego konta
Autor Wiadomość
bioslawek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-03-30, 22:38   Proszę o usunięcie mojego konta

Widzę, że Makarios już poprosił o usunięcie swojego konta. Dziwi mnie tylko, że nie zrobił tego oficjalnie i załatwił tą sprawę na privie. Moim zdaniem powinien podać powód publicznie, tak jak ja to czynię. Otóż niektórzy weterani innych Forów religijnych oficjalnie często szkalowali Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy. Na tym Forum założyli maski i chcieli stworzyć jakieś niezalezne forum, na którym rzekomo każdy jest mile widziany. Ale wyszło szydło z worka i moje wcześniejsze prognozy się spełniły. Więc ja też proszę o natychmiastowe usunięcie mojego kontaz tego forum. Powód to poniższe "argumenty" Nike. Mam nadzieję, że będzie m iała na tyle odwagi i godności, że tego postu nie usunie.

Jeżeli chodzi o brata Russela, to początkowo jego zrozumienie było w powijakach, lecz szybko nadchodziło właściwe zrozumienie.

Badacze Pisma Świętego początkowo nie wiedzieli, że nie można palić papierosów

nike napisał/a:
Jak długo ja zyję to nie pamiętam,żeby który brat lub siostra od badaczy palili papierosy.
Takie głupoty to opowiadaj własnym dzieciom i zonie oki.

Br.Russell nie palił papierosów i nigdy, nie zachęcał do palenia papierosów.
Kto ci takich głupot do głowy nawciskał?


Jak długo żyjesz. Wtedy nie było cię jeszcze na świecie i zyli inni Badacze Pisma Świętego (którzy teraz nazywają się Świadkowie Jehowy) niż odłam, którego jesteś członkiem. Poza tym jesteś niegrzeczna. Domagasz się szacunku od Alex, a sama postępuijesz podobnie do niej.


Russel w pierwszym tomie swoich wykładów napisał, że Bóg mógł się posłużyć ewolucją przy stwarzaniu świata,


Cytat:
Napisz mi gdzie ty to czytałeś, bo zależy co miał wtedy na myśli.
Russell przez cale swoje życie zwalczał ewolucję i nie rozsiewaj bzdur.


Karol Taze Russell w pierwszym tomie Wykładów Pisma :'Boski plan wieków' wyraża swój pogląd na temat ewolucji, jednak nie wymieniając ani tego słowa, ani też nazwiska autora teorii ewolucji; Karola Darwina. Mówi po prostu o "teorii" i przyznaje, że jedne gatunki mogły się rozwijać w inne, jednak nie człowiek, który nie mógł powstać z innego gatunku, a jedynie w sposób ukształtowany został stworzony przez Boga [Karol Taze Russell, Boski plan wieków, Nowy Jork 1917, str. 36-37]. A więc Russel dopuszczał jakąś formę ewolucji. Co prawda wyraża swoje watpliwości w taki scenariusz, ale dopiero w kolejnej broszurze "Ewolucja przeciwko Nowemu Światu" (mam ją) pogląd na teorię ewolucyjną ściśle odpowiada nauce zawartej w Księdze Rodzaju (choć i w tym przypadku po kilku modyfikacjach). Zamiast tych uszczypliwości mogłabyś zapytać o źródło moich informacji. Po co ci te nerwowe wycieczki?

Cytat:
Jeżeli chodzi o papierosy to nie wiem czy Rutherfordt założyciel ŚJ palił, Ale,że pił na umór to niestety wiem.


Możesz mi podać źródło twojej wiedzy? Jeżeli nie podasz źródła swojej wiedzy, to będę musiał odebrać twoją wypowiedź, jako oszczerstwo. Chciałbym jeszcze zauważyć, że moje prognozy, co do twojej osoby i podejścia do Świadków Jehowy się sprawdzają. Myślę,że wlaśnie ściągnęlaś maskę.
Ostatnio zmieniony przez bioslawek 2013-03-30, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-03-30, 23:48   

nie wiem czemu ludzie sa tacy nerwowi... :-|
Ty sie mylisz, Bioslawku, Nike raczej jest lojalna wzgledem SJ, a Makarios odszedl z braku czasu. To forum jest niezalezne i nikt nie zakladal masek. Za pochopnie odreagowales, uwazam, przemysl decyzje do jutra i ochlon, bo nikt nikogo tu krzywdzic nie chce...
 
     
Usunięty
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-03-31, 08:42   

bioslawek, zostań na naszym forum ja nie raz jak czytałem twoje posty to niewiedziałem czy ty jesteś Świadkiem Jehowy czy co? Zostań forum się rozwija.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-03-31, 12:08   

Biosławku jeśli uważasz,że Twój pobyt tu ujmuje Ci w oczach Boga to rzeczywiście powinieneś odejść.
Jeśli uważasz,że nie czynisz nic złego przebywając tu,to pozostań i dziel się swoją wiedzą z innymi.
Co do Nike kazdy broni siebie i swojego wyznania ty Świadków Jehowy,a Nike Badaczy,to normalne zachowanie. Nie ma się co złościć,bo na atak nie nalezy odpowiadać atakiem,a obroną.
Nike to bardzo spokojna i pogodna osoba,ale czasami pokarze pazurki,jak każdy :-) bo musi się bronić.Ty też się czesto bronisz i ludzie odbierają Twoje posty jako atak,ale to jest obrona tak naprawdę.

Zadecyduj w zgodzie z sercem i rozumem,mimo wszystko ode mnie gorące pozdrowienia i zyczenia Wielu błogosławieństw Bożych.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-03-31, 12:15   

mysle, ze o ile chcemy miec forum wielowyznaniowe, to powinnismy sie uzbroic w cierpliwosc wzgledem siebie na wzajem i sie skupic na argumentacji Pismem, a nie ze Badacze to, a SJ tamto... :)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13609
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 388/608
 63%
Wysłany: 2013-03-31, 19:08   

Ale byłam głupia ,że zaprosiłam ciebie biosławku na forum. Przez ciebie odszedł Makarios, a w sumie prze zemnie bo gdybym ciebie nie zaprosiła, to Makarios byłby na forum.
chcesz więc to odejdź, nie chcesz to zostań. nie ja wyskoczyłam z Russellem, tylko ty.
pozdrówka nike.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Usunięty
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-04-01, 07:55   

Dajcie sobie znike po ignorze i żyjmy dalej
 
     
bioslawek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-04-01, 10:48   

nike napisał/a:
Ale byłam głupia ,że zaprosiłam ciebie biosławku na forum. Przez ciebie odszedł Makarios, a w sumie prze zemnie bo gdybym ciebie nie zaprosiła, to Makarios byłby na forum.
chcesz więc to odejdź, nie chcesz to zostań.


Makarios odszedł nie przeze mnie, ale zrozumiał pewne sprawy. Tobie natomiast pokrzyżowałem plany, ponieważ nie udało ci się pożreć kolejnego prawdziwego chrześcijanina.
Ciekawe co sobie o tobie pomyślał, jak przeczytał twoje oszczerstwa na temat rzekomego pijaństwa Rutherforda. W sumie dobrze, że ściągnęłaś tą maskę, teraz przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia. Chociaż już dawno zwracałem uwagę na to, jakim, naprawdę jesteś człowiekiem. Jeszcze jakbyś podała źródła swoich rewelacji, to znaczy iszbinoidalne/ odstępcze szmatławce, to Makarios miałby pełny obraz swojej "przyjaciółki".

Cytat:
nie ja wyskoczyłam z Russellem, tylko ty.


Żałosna próba usprawiedliwienia własnego błędu. Naiwne odtłumaczanie swoich błędów i pójście w zaparte, to norma u kogoś, kto nawet nie potrafi się przyznać do swojego błędu i w najzwyklejszy na świecie sposób przeprosić za swoje słowa. Napisałem ci prawdę. A że ty jesteś niedouczonym amatorem/ gawędziarzem oraz ignorantem, to już od dawna widać. Nie znasz i nie rozumiesz nauk biblijnych, jak i historii własnego wyznania.

To jest ostatni mój post na tym forum. I proszę w końcu o usunięcie mojego konta.

bartek212701 napisał/a:
Biosławku jeśli uważasz,że Twój pobyt tu ujmuje Ci w oczach Boga to rzeczywiście powinieneś odejść.
Jeśli uważasz,że nie czynisz nic złego przebywając tu,to pozostań i dziel się swoją wiedzą z innymi.
Co do Nike każdy broni siebie i swojego wyznania ty Świadków Jehowy,a Nike Badaczy,to normalne zachowanie.(....)


Ni e byłoby w tej obronie niczego złego, gdyby robiła to merytorycznie, zamiast uciekać się do ataków personalnych, bezpodstawnie oskarżając moich braci o pijaństwo.
Ostatnio zmieniony przez bioslawek 2013-04-01, 10:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-01, 14:54   

ale sie porobilo... to pewno przez pisanie na forach ludze sa tacy nakreceni.. zkodliwa praca na zdrowie, ech...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14