FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek212701
2013-09-05, 00:27
AXANNA OCZERNIA OFIARY c.d.
Autor Wiadomość
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-04, 22:49   AXANNA OCZERNIA OFIARY c.d.

:roll: :-( :-| :-/ :-? :shock: :cry:

AXANNA OCZERNIA OFIARY C.D.
Czyli o tym, jak na forum, chce się zamieść się pod dywan
oczernianie ofiar mordowanych przez bolszewicką hołotę.



Ponieważ po raz kolejny, poproszono mnie, abym nie reagował na jakiekolwiek wpisy
pośrednie i bezpośrednie szargające dobre imię osób pomordowanych przez nazistów
i komunistów w latach drugiej wojny światowej lub poległych w czasie wojny obronnej
w 1939 roku, zwłaszcza z rąk sowieckiej hałastry która bezprawnie 17 IX 1939 najechała
państwo Polskie a następnie Republiki Litwy, Łotwy i Estonii, mordując cywilną ludność lub
wywożąc ją do syberyjskich łagrów i nie mogąc sobie pozwolić na to, by przejść obojętnie
nie tylko wobec zrównywania przez Axannę ofiar z katami, która pisała, że obie strony były
tak samo ubabrane w rzezi i krwi, ale także wobec zadziwiającego milczącego przyzwolenia
wszystkich użytkowników tego forum, którzy boją się narazić osobie, która nie dość, że jest
gościem w naszym kraju, to jeszcze śmie szargać dobre imię porządnych ludzi, którzy zostali
pozbawieni życia przez komunistyczna hołotę ze wschodu, przeto pozwalam sobie upublicznić
swoje zdanie w tej sprawie, które skierowałem do osoby, która prosiła mnie abym dla świętego
spokoju nie bronił dobrego imienia, przede wszystkim polskich, ale i rosyjskich, ukraińskich czy
jakichkolwiek innych ofiar zbrodniczego reżymu bolszewickiego i stalinowskiego.

Niniejszym pragnę wyrazić również swoje olbrzymie zaniepokojenie milczeniem wszystkich
użytkowników forum, którzy nie mają krztyny odwagi ni honoru stanąć w obronie prawdy i
czci osób zamordowanych w najróżniejszych okolicznościach przez komunistyczne wojska
oraz inne zbrodnicze służby Związku Sowieckiego. Żeby mówić prawdę, nie trzeba być
zaangażowanym politycznie. Chrześcijanin ma obowiązek świadczyć prawdę i oddać
sprawiedliwość każdemu, kto został skrzywdzony - a zwłaszcza swoim rodakom oraz
(ogólnie ujmując) chrześcijańskim współwyznawcom, nawet jeżeli są w teologicznym
błędzie i należą do innej denominacji. Prawda i sprawiedliwość należą się każdemu, kto
został pokrzywdzony - zarówno poganinowi, ateiście jak i chrześcijaninowi. Zwłaszcza w
tak tragicznych czasach i okolicznościach jakie miały miejsce z poduszczenia i inicjatywy
komunistów w XX wieku.

Kontynuując o tym, jak na forum, zamiata się pod dywan oczernianie
ofiar mordowanych przez bolszewicką hołotę, wklejam com napisał:

To co wypisuje Axanna to są jawne kalumnie i oszczerstwa.
Dziwię się, że nikt w tej sprawie się nie odzywa,
a jeszcze jeden z userów głupkowato próbuje usprawiedliwiać,
że niby zabicie 60 000 politycznych między sobą to to samo,
co eksterminacja całego narodu w liczbie 60.000.000 albo
najechanie cudzego państwa i mordowanie w milionach.
Porównanie bezsensu, takie jakby burmistrz zabił sołtysa do tego,
że przyszła banda z sąsiedniej miejscowości i wymordowała całe miasto.

Żołnierze którzy polegli we wrześniu 1939 nie są zbrodniarzami takimi samymi jak
bolszewicka hołota, która najechała nasz kraj. Nawet, jeśli Sanacja, robiła sobie czystki
polityczne, to nie jest to to samo co mordowanie masowe całych narodowości, i nie
usprawiedliwia tego, że obcy komuniści przyszli mordować polskich cywili, którzy ich
tu wcale nie chcieli ani nie zapraszali.

I póki pies z kulawą nogą na tym forum nie dość, że nie zareaguje, ale będzie jeszcze
wypisywał brednie usprawiedliwiające postępowanie Axanny, to choć się staram jak
mogę zachować spokój, milczał nie będę. Takie zachowanie prezentowali żołnierze
LWP w Katyniu, którzy tam o mały włos nie trafili uprzednio i zaświadczyli wobec
osób duchownych i świeckich, przed kamerami całego świata, że mordu dokonali
niemieccy naziści, a nie ruscy radzieccy komuniści.

Ja nie jestem taką świnią i chociaż jestem apolityczny, do wojska w imię wyższych
chrześcijańskich celów nie poszedłem i nie pójdę ze względu na to, że każdy konflikt
może przerodzić się w dzisiejszych czasach w paruzję, oraz pomimo tego, że nie
popieram PiSu, Platformy, ONRu, Wszechpolaków i innych temu podobnych mniej lub
bardziej alarydzykowych organizacji, to nie pozwolę, na obrzucanie błotem niewinnych
i poszkodowanych ludzi. Tak samo będę bronił rosyjskich białogwardzistów, mimo, że
nieliczne bo nieliczne ale zdarzały się wypadki że zastrzelili jakiegoś jeńca bolszewickiego,
bo to nie jest to samo co mordowanie całych wsi na Syberii przez czerwonych.

Tak samo będę bronił chłopów z Wandei, gdzie ucierpieli niewinni ludzie z rąk egalitarystycznych
rewolucjonistów, bo niewinne ofiary które się bronią nie są takimi samymi zbrodniarzami
jak ci którzy chcą ich wyrżnąć i wymordować
To jest bardzo prosta prawda i nie byłbym
sobą gdybym takie kalumnie, wobec osób poszkodowanych przemilczał. Przemilczałem, że
jestem pod innym nickiem, i kilku ma pretensję. Może i słusznie. To o ileż bardziej, należy nie
przemilczać ludzkiej krzywdy i zrównywania ofiar z katami?!

Poza tym, wstyd mi za wszystkich użytkowników tego forum, którzy pochowali się jak
tchórze po kątach i milczą - wszyscy jak makiem zasiał, bo wszyscy boją się Axanny.
To niech zbanuje wszystkich i sama zostanie. To jest taka sytuacja, jakby jakiś Niemiec
(albo mieszkaniec Jedwabnego) pojechał do Izraela i przekonywał tamtejszych mieszkańców,
że ci, którzy zginęli w komorach gazowych, to byli tacy sami - tak samo ubabrani we krwi
i rzezi jak ci którzy ich mordowali!? Bo może jeszcze ich winą było powstanie w getcie,
że resztka postanowiła się bronić i nie dać się łaskawie wywieźć do Treblinki?
Wyobrażasz sobie taką sytuację?!

To jest już szczyt bezczelności. To się kłóci z podstawowymi zasadami sprawiedliwości
i przyzwoitości. Na to zgody nie ma i być nie może - tym bardziej że cała reszta się
przyłącza mniej lub bardziej pośrednio do bronienia krzywdzących słów dla tamtych ludzi.
To tyle co mam do powiedzenia. Niech sobie mnie banuje, ja świnią, jak żołnierze LWP
nad grobami swoich kolegów, nie będę. To Axannę powinno się zbanować, że postępuje
w tak haniebny i niegodny sposób. To się wymyka poza jakiekolwiek ramy. Kończąc ten
przydługi wpis, dochodzę do wniosku, że musi zostać upubliczniony i tak właśnie czynię.

Takiego zamiatania pod dywan i uciszania być nie może. Trudno, najwyżej mnie zbanuje,
ale świnią nie będę. Jeszcze trochę przyzwoitości i honoru mam. Noblesse oblige.

Chrześcijanin ma świadczyć prawdę i bronić ofiary, a nie rzucać potwarze na niewinnych i
usprawiedliwiać morderców. Każdy kto tak robi, a podaje się za chrześcijanina, jest kłamcą.
Każdy kto przechodzi obok takiej krzywdy, choćby słownej, zachowuje się dokładnie tak samo,
jak lewita i kapłan z przypowieści Jezusa o samarytaninie. Oni też nie wiedzieli, co jest dobre
a co złe i obojętnie przechodzi koło krzywdy bliźniego. Milczcie dalej...

Parę wersów do przemyślenia na dobranoc:

Biada tym, którzy mówią, że dobre jest złe, a złe jest dobre, którzy ciemność
przedstawiają jako światło, a światło jako ciemność, którzy gorycz przedstawiają jako
słodycz, a słodycz jako gorycz

Biada tym, którzy ustanawiają krzywdzące przepisy, i tym, którzy stale pisząc, wypisali
udrękę, aby maluczkich odepchnąć od sprawy sądowej i wydrzeć sprawiedliwość
uciśnionym pośród mojego ludu,
aby wdowy stały się ich łupem i aby ograbić chłopców
nie mających ojca!

Prawy zna roszczenie prawne maluczkich. Niegodziwy nie zważa na taką wiedzę.

Tak rzekł Jehowa:Wprowadzajcie w czyn sprawiedliwość i prawość, a obrabowanego
uwalniajcie z ręki oszusta;
i nie gnębcie osiadłego przybysza ani chłopca nie mającego ojca,
ani wdowy. Nie zadawajcie im gwałtu. I nie przelewajcie w tym miejscu niewinnej krwi.

wy, którzy sprawiedliwość obracacie w piołun i którzy prawość rzuciliście na ziemię.

Gdyż obróciliście sprawiedliwość w roślinę trującą, a owoc
prawości w piołun, wy, którzy się radujecie czymś, czego nie ma

I odezwałem się: Słuchajcie, proszę, zwierzchnicy Jakuba oraz dowódcy domu Izraela.
Czy to nie waszą rzeczą jest znać sprawiedliwość? Wy, którzy nienawidzicie
dobra, a miłujecie zło,zdzierając skórę z ludu i ciało z ich kości;


WSTYD MI ZA WAS WSZYSTKICH! :roll:
Ostatnio zmieniony przez Y 2013-09-04, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-04, 23:05   Re: AXANNA OCZERNIA OFIARY c.d.

Rethel Nibelung napisał/a:
:roll: :-( :-| :-/ :-? :shock: :cry:

AXANNA OCZERNIA OFIARY C.D.
Czyli o tym, jak na forum, chce się zamieść się pod dywan
oczernianie ofiar mordowanych przez bolszewicką hołotę.



Ponieważ po raz kolejny, poproszono mnie, abym nie reagował na jakiekolwiek wpisy
pośrednie i bezpośrednie szargające dobre imię osób pomordowanych przez nazistów
i komunistów w latach drugiej wojny światowej lub poległych w czasie wojny obronnej
w 1939 roku, zwłaszcza z rąk sowieckiej hałastry która bezprawnie 17 IX 1939 najechała
państwo Polskie a następnie Republiki Litwy, Łotwy i Estonii, mordując cywilną ludność lub
wywożąc ją do syberyjskich łagrów i nie mogąc sobie pozwolić na to, by przejść obojętnie
nie tylko wobec zrównywania przez Axannę ofiar z katami, która pisała, że obie strony były
tak samo ubabrane w rzezi i krwi, ale także wobec zadziwiającego milczącego przyzwolenia
wszystkich użytkowników tego forum, którzy boją się narazić osobie, która nie dość, że jest
gościem w naszym kraju, to jeszcze śmie szargać dobre imię porządnych ludzi, którzy zostali
pozbawieni życia przez komunistyczna hołotę ze wschodu, przeto pozwalam sobie upublicznić
swoje zdanie w tej sprawie, które skierowałem do osoby, która prosiła mnie abym dla świętego
spokoju nie bronił dobrego imienia, przede wszystkim polskich, ale i rosyjskich, ukraińskich czy
jakichkolwiek innych ofiar zbrodniczego reżymu bolszewickiego i stalinowskiego.

Niniejszym pragnę wyrazić również swoje olbrzymie zaniepokojenie milczeniem wszystkich
użytkowników forum, którzy nie mają krztyny odwagi ni honoru stanąć w obronie prawdy i
czci osób zamordowanych w najróżniejszych okolicznościach przez komunistyczne wojska
oraz inne zbrodnicze służby Związku Sowieckiego. Żeby mówić prawdę, nie trzeba być
zaangażowanym politycznie. Chrześcijanin ma obowiązek świadczyć prawdę i oddać
sprawiedliwość każdemu, kto został skrzywdzony - a zwłaszcza swoim rodakom oraz
(ogólnie ujmując) chrześcijańskim współwyznawcom, nawet jeżeli są w teologicznym
błędzie i należą do innej denominacji. Prawda i sprawiedliwość należą się każdemu, kto
został pokrzywdzony - zarówno poganinowi, ateiście jak i chrześcijaninowi. Zwłaszcza w
tak tragicznych czasach i okolicznościach jakie miały miejsce z poduszczenia i inicjatywy
komunistów w XX wieku.

Kontynuując o tym, jak na forum, zamiata się pod dywan oczernianie
ofiar mordowanych przez bolszewicką hołotę, wklejam com napisał:

To co wypisuje Axanna to są jawne kalumnie i oszczerstwa.
Dziwię się, że nikt w tej sprawie się nie odzywa,
a jeszcze jeden z userów głupkowato próbuje usprawiedliwiać,
że niby zabicie 60 000 politycznych między sobą to to samo,
co eksterminacja całego narodu w liczbie 60.000.000 albo
najechanie cudzego państwa i mordowanie w milionach.
Porównanie bezsensu, takie jakby burmistrz zabił sołtysa do tego,
że przyszła banda z sąsiedniej miejscowości i wymordowała całe miasto.

Żołnierze którzy polegli we wrześniu 1939 nie są zbrodniarzami takimi samymi jak
bolszewicka hołota, która najechała nasz kraj. Nawet, jeśli Sanacja, robiła sobie czystki
polityczne, to nie jest to to samo co mordowanie masowe całych narodowości, i nie
usprawiedliwia tego, że obcy komuniści przyszli mordować polskich cywili, którzy ich
tu wcale nie chcieli ani nie zapraszali.

I póki pies z kulawą nogą na tym forum nie dość, że nie zareaguje, ale będzie jeszcze
wypisywał brednie usprawiedliwiające postępowanie Axanny, to choć się staram jak
mogę zachować spokój, milczał nie będę. Takie zachowanie prezentowali żołnierze
LWP w Katyniu, którzy tam o mały włos nie trafili uprzednio i zaświadczyli wobec
osób duchownych i świeckich, przed kamerami całego świata, że mordu dokonali
niemieccy naziści, a nie ruscy radzieccy komuniści.

Ja nie jestem taką świnią i chociaż jestem apolityczny, do wojska w imię wyższych
chrześcijańskich celów nie poszedłem i nie pójdę ze względu na to, że każdy konflikt
może przerodzić się w dzisiejszych czasach w paruzję, oraz pomimo tego, że nie
popieram PiSu, Platformy, ONRu, Wszechpolaków i innych temu podobnych mniej lub
bardziej alarydzykowych organizacji, to nie pozwolę, na obrzucanie błotem niewinnych
i poszkodowanych ludzi. Tak samo będę bronił rosyjskich białogwardzistów, mimo, że
nieliczne bo nieliczne ale zdarzały się wypadki że zastrzelili jakiegoś jeńca bolszewickiego,
bo to nie jest to samo co mordowanie całych wsi na Syberii przez czerwonych.

Tak samo będę bronił chłopów z Wandei, gdzie ucierpieli niewinni ludzie z rąk egalitarystycznych
rewolucjonistów, bo niewinne ofiary które się bronią nie są takimi samymi zbrodniarzami
jak ci którzy chcą ich wyrżnąć i wymordować
To jest bardzo prosta prawda i nie byłbym
sobą gdybym takie kalumnie, wobec osób poszkodowanych przemilczał. Przemilczałem, że
jestem pod innym nickiem, i kilku ma pretensję. Może i słusznie. To o ileż bardziej, należy nie
przemilczać ludzkiej krzywdy i zrównywania ofiar z katami?!

Poza tym, wstyd mi za wszystkich użytkowników tego forum, którzy pochowali się jak
tchórze po kątach i milczą - wszyscy jak makiem zasiał, bo wszyscy boją się Axanny.
To niech zbanuje wszystkich i sama zostanie. To jest taka sytuacja, jakby jakiś Niemiec
(albo mieszkaniec Jedwabnego) pojechał do Izraela i przekonywał tamtejszych mieszkańców,
że ci, którzy zginęli w komorach gazowych, to byli tacy sami - tak samo ubabrani we krwi
i rzezi jak ci którzy ich mordowali!? Bo może jeszcze ich winą było powstanie w getcie,
że resztka postanowiła się bronić i nie dać się łaskawie wywieźć do Treblinki?
Wyobrażasz sobie taką sytuację?!

To jest już szczyt bezczelności. To się kłóci z podstawowymi zasadami sprawiedliwości
i przyzwoitości. Na to zgody nie ma i być nie może - tym bardziej że cała reszta się
przyłącza mniej lub bardziej pośrednio do bronienia krzywdzących słów dla tamtych ludzi.
To tyle co mam do powiedzenia. Niech sobie mnie banuje, ja świnią, jak żołnierze LWP
nad grobami swoich kolegów, nie będę. To Axannę powinno się zbanować, że postępuje
w tak haniebny i niegodny sposób. To się wymyka poza jakiekolwiek ramy. Kończąc ten
przydługi wpis, dochodzę do wniosku, że musi zostać upubliczniony i tak właśnie czynię.

Takiego zamiatania pod dywan i uciszania być nie może. Trudno, najwyżej mnie zbanuje,
ale świnią nie będę. Jeszcze trochę przyzwoitości i honoru mam. Noblesse oblige.

Chrześcijanin ma świadczyć prawdę i bronić ofiary, a nie rzucać potwarze na niewinnych i
usprawiedliwiać morderców. Każdy kto tak robi, a podaje się za chrześcijanina, jest kłamcą.
Każdy kto przechodzi obok takiej krzywdy, choćby słownej, zachowuje się dokładnie tak samo,
jak lewita i kapłan z przypowieści Jezusa o samarytaninie. Oni też nie wiedzieli, co jest dobre
a co złe i obojętnie przechodzi koło krzywdy bliźniego. Milczcie dalej...

Parę wersów do przemyślenia na dobranoc:

Biada tym, którzy mówią, że dobre jest złe, a złe jest dobre, którzy ciemność
przedstawiają jako światło, a światło jako ciemność, którzy gorycz przedstawiają jako
słodycz, a słodycz jako gorycz

Biada tym, którzy ustanawiają krzywdzące przepisy, i tym, którzy stale pisząc, wypisali
udrękę, aby maluczkich odepchnąć od sprawy sądowej i wydrzeć sprawiedliwość
uciśnionym pośród mojego ludu,
aby wdowy stały się ich łupem i aby ograbić chłopców
nie mających ojca!

Prawy zna roszczenie prawne maluczkich. Niegodziwy nie zważa na taką wiedzę.

Tak rzekł Jehowa:Wprowadzajcie w czyn sprawiedliwość i prawość, a obrabowanego
uwalniajcie z ręki oszusta;
i nie gnębcie osiadłego przybysza ani chłopca nie mającego ojca,
ani wdowy. Nie zadawajcie im gwałtu. I nie przelewajcie w tym miejscu niewinnej krwi.

wy, którzy sprawiedliwość obracacie w piołun i którzy prawość rzuciliście na ziemię.

Gdyż obróciliście sprawiedliwość w roślinę trującą, a owoc
prawości w piołun, wy, którzy się radujecie czymś, czego nie ma

I odezwałem się: Słuchajcie, proszę, zwierzchnicy Jakuba oraz dowódcy domu Izraela.
Czy to nie waszą rzeczą jest znać sprawiedliwość? Wy, którzy nienawidzicie
dobra, a miłujecie zło,zdzierając skórę z ludu i ciało z ich kości;


WSTYD MI ZA WAS WSZYSTKICH! :roll:


ja tego swinstwa nawet czytac nie bede, bo mierzi pisanina jak i autor. Takie zachowanie mozna wytlumaczyc tylko chora nienawiscia, ktora odbiera delikwentowi zdolnosc myslenia. Nie bede z tym polemizowac.

Jedno co powiem - to nie bede miala najmniejszych pretensji jezeli mnie stad po prostu wydala - zarowno jak z administracji tak i z forum. Wrecz nawet sama o to prosze, bo juz nie chce ani tu byc, ani nic pisac, ani wspolpracowac z poplecznikami tego chorego oszczercy.

To moje ostatnie slowa zarowno w tym temacie jak i na forum.

Zegnam wszystkich (po raz kolejny co prawda, ale tym razem definitywnie).
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-04, 23:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-04, 23:16   

Jeden z twoich cytatów:

Cytat:
Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...


Ani polscy żołnierze, ani polscy cywile przed ani w okolicach 17 IX tak nie postępowali.Gdyby
się nie bronili, wszystkich zapędzono by do komór gazowych lub zgnojono w łagrach na Syberii.
Nawet zwierzę zaatakowane ma prawo się bronić. O ileż bardziej człowiek!

Więc nie udawaj wielkiej obrażonej, tylko przeproś wszystkich tu obecnych oraz wszystkich pomówionych!
Ostatnio zmieniony przez Y 2013-09-04, 23:20, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-04, 23:20   

acha... jedno slowo - w tym cytacie chodzilo o wszystkie wojny prowadzone przez komunistow, kretynie. Zreszta chodzilo nawet w ogole o wszystkie mozliwe swiatowe wojny.
Wiecej juz sie nie odezwie, chocbys zarzygal cale forum.
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-04, 23:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-04, 23:21   

Axanna napisał/a:
acha... jedno slowo - w tym cytacie chodzilo o wszystkie wojny prowadzone przez komunistow, kretynie.
Wiecej juz sie nie odezwie.


Jedną z nich była wojna obronna Polski w 1939 oraz w 1920.
Więc też się tego tyczy.

Nie zgrywaj ofiary - lecz przeproś wszystkich, których oczerniasz!
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-04, 23:23   

zaraz cie przeprosze - jestes chory porabany 'postaram się zmądrzeć, przepraszam za używanie słowa na d', ktory nie tylko nie rozumie co czyta, ale tez nie rozumie wlasnego belkotu. Obrzydliwy tepy palajacy nienawiscia oszczerco.
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-04, 23:25   

Axanna napisał/a:
zaraz cie przeprosze - jestes chory porabany 'postaram się zmądrzeć, przepraszam za używanie słowa na d', ktory nie tylko nie rozumie co czyta, ale tez nie rozumie wlasnego belkotu. Obrzydliwy tepy palajacy nienawiscia oszczerco.


A teraz mnie wyzywasz?
Dziękuję uprzejmie zacna chrześcijanko.
Właśnie pokazałaś swój poziom.
Na tym kończę w tym etapie.
Czekam na twoje publiczne przeprosiny.
Nie mnie - ale tych których pomówiłaś
oraz wszystkich na forum - każdy jest
Polakiem i się solidaryzuje z ofiarami.
Wielu miało członków rodzin, którzy byli
pomordowani lub wywiezieni na Syberię.
Podeptałaś te osoby takimi porównaniami.
Należą się im przeprosiny od ciebie.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-04, 23:39   

Przepraszac to Ty powinienes, ale ja nie widze zadnego sensu konwersacji z toba. Odchodze z forum, wiec czuj sie dobrze.
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-05, 00:10   

Axanno,

nie musisz odchodzić ani zmieniac nicku.
Po prostu przeproś i zapomnimy o sprawie.
Za zgodą administracji nawet niech posty zostaną
pousuwane. Ale najpierw przeproś, wyraź żal, i tyle.
Nie nie będzie naprawdę żadnego problemu :)

Twierdzenie, że napadnięci tak samo się nurzali we krwi
i rzezi jak napadający oraz, że napadający byli bogu
ducha winnymi prostymi ludźmi, którzy nie wiedzieli co
robią, naprawdę jest okropne. Czy ty tego nie widzisz?
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-09-05, 00:37   

Rethel Nibelung, Dorośli ludzie i nie potrafiliście się dogadać, to wszystko jest chore. I bardzo smutne. :-(
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-05, 00:37   

za co ja mam przepraszac, za twoje chore urojenia mam przepraszac? Nigdy nie przedstawilam sprawy w ten paskudny sposob ktory mi przypisujesz. O zrownaniu ofiar z katami to nikt procz ciebie tu nie trabi. Wszystko co pisalam jest w temacie "Po ich owocach poznacie ich" a reszte to ty sam dopisales i wrzeszczysz jak swinia na caly internet.

A nike mnie pyta "czemu nie chcesz mu ustapic, czemu, czemu", kurcze... w czym ja mam ustepowac? ze popieram zbrodnie, depcze ofiary, falszuje historie itp. tylko dlatego ze uwazam, ze chrzescijanin nie powinien sie chwytac za bron i brac udzial w miedzynarodowych rzeziach? Nigdy nie pisalam ze wszyscy napastniki to dobrzy proste ludzie - to jakies zboczone wymysly za ktore ja mam przepraszac? Odczep sie ode mnie, raz a dobrze.

PROSZE O USUNIECIE MEGO KONTA.

Albo poprosze Pamfilka on mi pomoze...
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-09-05, 00:40   

Usuniety, Axanno zostań co ty robisz, czyż nie jesteśmy dorosłymi ludźmi? Opamiętaj się i wróć na swoje stanowisko proszę cię.
Tyle razem budowaliśmy to forum, proszę cię.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-09-05, 00:41   

Axanno wróć,proszę
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14