FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyznawcy Słońca
Autor Wiadomość
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-18, 23:39   

nike napisał/a:
Iwona napisał/a:
Kocham Boga

nic nie rozumiem do jakiego posta ty te dwa slowa napisałaś?
Ja tez kocham Boga i każdy tutaj na forum napisze kocham Boga i co to za dyskusja jest?

do postu Amnetysta, który zarzucił katolikom nienawiść do Boga oni szanują wizerunki Jezusa czy Maryi). Ja Go kocham. Dla mnie Ona najważniejszy. On jest Panem mojego życia.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-11-19, 00:19   

Iwona, Ametyst nie mówił tylko do ciebie, mówi do wszystkich rzymskich katolików, a czy nie ma racji? Ilu jest takich jak ty? Sama wiesz dobrze, a jak nie wiesz to się dowiedz,że kaplani rzymscy nie wierzą w Boga często, a poslugę na plebaniach uważają za zawód i ciepłą posadkę, więc jaka nieprawdę napisał?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-19, 09:29   

Wybaczcie, odniosłam to do siebie
 
     
papi999
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-12-07, 17:52   

Ludziska to znaczy bracia i siostry :)

Przeciez kult slonca to druga najstarsza religia poza judaizem..Nie wiem ktore starsze :->
Polowa terazniejszych wyznan uprawia ten zamaskowany solarny kult...Ci przynajmnie sie nie kryja :)
Ostatnio zmieniony przez papi999 2013-12-07, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
papi999
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-12-07, 17:54   

Iwona napisał/a:
nike napisał/a:
Iwona napisał/a:
Kocham Boga

nic nie rozumiem do jakiego posta ty te dwa slowa napisałaś?
Ja tez kocham Boga i każdy tutaj na forum napisze kocham Boga i co to za dyskusja jest?

do postu Amnetysta, który zarzucił katolikom nienawiść do Boga oni szanują wizerunki Jezusa czy Maryi). Ja Go kocham. Dla mnie Ona najważniejszy. On jest Panem mojego życia.


Droga siostro.
Twoj avaterk przedstawia Marie czy Jezusa bo niedowidze ? :)
Ostatnio zmieniony przez papi999 2013-12-07, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
papi999
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-12-10, 02:58   

A propos kultu slonca zeby rozszerzyc temat :)

Prof. Walter Veith - Watykan a Kult Słońca.
www.youtube.com/watch?v=jZCXL6NhcSc‎

I H S Pogański Symbol

Wiele osób być może się zdziwi, ale Rzymianie czcili Isis, Horus oraz Set, bóstwa egipskie. W symbolu Jezuitów litery te znajdują się w otoczeniu promieni słonecznych, a kult Słońca był niezwykle silny w Rzymie. Jak widać na zdjęciu, zza krzyża również wyglądają promyki słoneczne, ślad po pierwotnym znaczeniu IHS? Isis – Bogini Matka, Horus, jej syn oraz Set jako jeden z głównych bogów. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to udowodnione. Chrześcijanie zaczęli używać tego skrótu dosyć późno, i oznacza to według nich skrót od Jezus Chrystus. Niemniej jednak, Rzymianie również używali tych trzech liter razem.


"(nie)swieta trojca" :-D

Monstancja a kult Słońca
Czy aby na pewno kult Słońca, tak silny we wszystkich religiach politeistycznych, zakończył się wraz z nadejściem chrześcijaństwa? Mnie się jednak wydaje, że na widok symbolu słońca, nadal ludzie klękają, oddając mu hołd, tym symbolem w dzisiejszych czasach jest właśnie monstancja.

Pani i Królowa Nieba jest wspólnym elementem osobowym astrologicznej wiary, występującym we wszystkich pogańskich religiach antycznego świata. Zaczynając od Fenicjan, Kananu, obszary Mezopotamii, czyli Chaldejczyków, Egipt, poprzez Grecję, gdzie wieczna dziewica nieba nazywana była Artemidą, aż po Rzym i kult Diany czy Słowiańszczyznę i boginię Mokosz.

W pierwotnej religii chrześcijańskiej kult taki nie istniał wogóle, lecz ludziom brakowało Bogini Nieba i wprowadzono kult Maryji.

Krzyż równoramienny jest astrologicznym znakiem pogańskim otoczony aprobatą w religiach starożytnego świata. Wyznacza drogę Ziemi względem Słońca, cztery strony świata oraz cztery pory roku w strefach poza zwrotnikowych. A oto porównanie symbolu krzyża słonecznego względem zodiakalnych gwiazdozbiorów do Placu Św. Piotra w Watykanie.

;-)

http://zakazanawiedza.wor...hrzescijanstwo/

Watykan jest zbiorem tysięcy symboli dotyczy to zarówno Bazyliki św.Piotra, Placu św.Piotra, Muzeum Watykańskiego jak i samego państwa-miasta Watykan.
Jest jedynym miejscem na Ziemi gdzie zastosowano tak różnorodne symbole, większość większość nich to symbole ezoteryczne.
Obszerna gama Ezoteryki w Watykanie obejmuje między innymi: Zasady Feng Szui: Zasady Geometrii i Kształtu oraz Koloru: Astrologię w całej jej pełni: Tarot: Viccę: Symbolikę Pogańskich wierzeń i kultów:: a nawet wyobrażeń demonów.
Cała ta manifestacja symboli tworzy wrażenie stosowania Magii-tej której tak bardzo zapierają się hierarchowie kościelni i z którą tak skutecznie walczą.


Wiecej na:
http://watykan.andrzejstr.../print.php?id=6

http://grawitacja44.wordp...-falszywy-cz-2/

http://kritikos.pl/?art=BN_Urodziny_Slonca

Amaterasu (jap. 天照 Świecąca na niebie?), Amaterasu Ōmikami (jap. 天照大神, 天照大御神 Wielki i Święty Duch Świecący na Niebie[1]?) – japońska bogini słońca, narodzona z lewego oka boga Izanagiego i wyznaczona przez niego do panowania na Wysokiej Równinie Niebios[2] (tłum. również: Równina Wysokich Niebios), główne bóstwo shintō[3]. Siostra władcy oceanu i boga burz Susanoo oraz boga księżyca Tsukuyomi (także Tsukiyomi). Amaterasu zesłała na ziemię swojego wnuka Ninigiego, który dał początek japońskiemu rodowi cesarskiemu. Uważana jest za dawczynię zdobyczy cywilizacji, takich jak rolnictwo, tkactwo czy budownictwo[4].

Lol

http://pl.wikipedia.org/wiki/Amaterasu

JP2 a Helena Blavatska czy cos ich laczylo :roll:

http://www.serwis24h7.pl/92-watykan-sluga-lucyfera

http://www.proroctwa.com/kogo-wielbi-watykan.htm
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-12-10, 12:10   

i znów mojego wyznania się uczepiono....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13