FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawa rodziny a chrzescijanie w XXI w
Autor Wiadomość
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 14:58   

Wasiczek napisał/a:
Mi już jest wstyd z powodu głupot jakie pisałem, gdy byłem pod wpływem Kubika. ;-)

Byłeś pod jego wpływem??? :-D szok
Wasiczek napisał/a:
Na szczęście nie przekonałem się do niebocentryzmu i negowania Pawła, bo to byłby dopiero wstyd. :cry:

No trochę ;-) ale pocieszę Cię-kiedy był jeszcze zdrowy pan Kubik, to jego artykuły o piekle bardzo do mnie przemawiały :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:00   

Ależ ja jestem przeciwnikiem pedalizmu, nie cierpię pedałów, którzy chodża po paradach, rozbierają się, macają i uprawialiby sex na ulicach, by zwrócić na siebie uwagę :)

Szanuję za to osoby homoseksualne, które nie czynią tego, choć nadal nimi są.
Tak samo powiedział Paweł:

Cytat:
1 Kor. 6:9-11: „Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami (...) nie odziedziczą królestwa Bożego. A przecież takimi byli niektórzy z was. Ale zostaliście umyci, ale zostaliście uświęceni, ale zostaliście uznani za prawych w imię naszego Pana, Jezusa Chrystusa, oraz duchem naszego Boga”.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:09   

Cytat:
Ależ ja jestem przeciwnikiem pedalizmu, nie cierpię pedałów, którzy chodża po paradach, rozbierają się, macają i uprawialiby sex na ulicach, by zwrócić na siebie uwagę :)

Szanuję za to osoby homoseksualne, które nie czynią tego, choć nadal nimi są.
Tak samo powiedział Paweł:


1 Kor. 6:9-11: „Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami (...) nie odziedziczą królestwa Bożego. A przecież takimi byli niektórzy z was. Ale zostaliście umyci, ale zostaliście uświęceni, ale zostaliście uznani za prawych w imię naszego Pana, Jezusa Chrystusa, oraz duchem naszego Boga”.


Jak ktoś porzuci pedałowanie się i nie będzie już tego czynił, to wiadome, że Bóg Ojciec wybaczy,
jak zresztą każdemu żałującemu grzesznikowi.

Ale to, że ktoś nie chodzi na parady, a pedałuje się tylko w zaciszu domowym nie oznacza, że nie jest pedałem. Jak każdy to każdy.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:18   

Wasiczek, Musisz umieć odróżnic pedałowanie od zycia pary homoseksualnej. To jak odróżniac gwałt od seksu dobrowolnego.
Wasiczek napisał/a:
Ale to, że ktoś nie chodzi na parady, a pedałuje się tylko w zaciszu domowym nie oznacza, że nie jest pedałem. Jak każdy to każdy.

Pedał to chłopaczek udający dziewczynkę.
Homoseksualista to mężczyzna/kobieta identyfikujący się ze swoją płcią i żyjący w związku z tą sama płcią.

To, ze pałasz nienawiścią nie zwalnia Cię od bycia obiektywnym i pisania zgodnie z prawdą.
Ja nie wierzę, jak Katolicy, a nie kłamię na temat ich wierzeń i nie upraszczam ich.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:22   

Cytat:
Pedał to chłopaczek udający dziewczynkę.
Homoseksualista to mężczyzna/kobieta identyfikujący się ze swoją płcią i żyjący w związku z tą sama płcią.


Pedał, to ten który współżyje z osobą tej samej płci, co jest obrzydlistwem. Co do homosiów, którzy nie współżyją cieleśnie w ogóle, to nie wiem czy należy to tak samo traktować, ale to i tak jest grzech.

To pierwsze to raczej zniewieścienie, które też jest niedobre.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:23   

Cytat:


No przecież masz fragmenty w Biblii. :lol:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:27   

Wasiczek napisał/a:

Pedał, to ten który współżyje z osobą tej samej płci, co jest obrzydlistwem.

Nie, pedał to część roweru :)
Wasiczek napisał/a:
Co do homosiów, którzy nie współżyją cieleśnie w ogóle, to nie wiem czy należy to tak samo traktować, ale to i tak jest grzech.

Ty jednak jestes ograniczony :)
Homoseksualistą się rodzi człowiek, ukształtowanie genetyczne i hormonalne wskazuje na wyższe stężenie hormonów przeciwnych swej płci w mózgu, dlatego osoba taka patrzy przychylniej na tą płeć, którą sama posiada.

Tak, masz rację, to grzech urodzić się takim, jak i urodzić się bez reki, czy z dwiema głowami.
Wasiczek napisał/a:
To pierwsze to raczej zniewieścienie, które też jest niedobre.

Nie, to właśnie jest pedalstwo :)


Wasiczku, dorośniesz, spojrzysz na swoje głupoty z dystansu.
Paweł nie potępił takich ludzi, Apostołowie sami byli homoseksualistami, jak czytamy :) a Jezus ich wybrał, może dlatego, że potrafili pozbyć się mysli o cielesności i zapragnęli żyć.

Kim jesteś, by oceniać drugiego człowieka?

A Teraz Biblia niech przemówi--> Siebie samych doświadczajcie, siebie samych sprawdzajcie, czy trwacie w wierze. Czyż nie wiecie, że Jezus Chrystus jest w Was? Chyba żeście odrzuceni.

Miłego dnia
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:41   

bartek212701 napisał/a:
Ty jednak jestes ograniczony :)


Tak, przez Biblię. Skoro jest jasny zakaz, to należy go przestrzegać. :)

bartek212701 napisał/a:
Homoseksualistą się rodzi człowiek, ukształtowanie genetyczne i hormonalne wskazuje na wyższe stężenie hormonów przeciwnych swej płci w mózgu, dlatego osoba taka patrzy przychylniej na tą płeć, którą sama posiada.

Tak, masz rację, to grzech urodzić się takim, jak i urodzić się bez reki, czy z dwiema głowami.


Paplanina. Homoseksualizm jest zboczeniem. Naturalnie facet będzie miał pociąg do kobiety.
Jak u kogoś pojawia się to stronę przeciwną, to albo samo to minie albo trzeba starać się leczyć.

bartek212701 napisał/a:
A Teraz Biblia niech przemówi--> Siebie samych doświadczajcie, siebie samych pouczajcie(...)czyż nie wiecie, że Jezus Chrystus jest w Was? Chyba żeście odrzuceni.


Niech więc przemówi:

Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.
Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.



Bo to przykazanie, które ci dzisiaj nakazuję, nie jest dla ciebie zbyt trudne ani nie jest daleko.
Nie jest w niebiosach, by trzeba było mówić: Kto nam wstąpi do niebios i weźmie je
dla nas, aby je nam dać do słuchania, żebyśmy mogli je spełniać? Nie jest też za morzem,
by trzeba było mówić: ‚Kto się nam przeprawi za morze i weźmie je dla nas, aby
je nam dać do słuchania, żebyśmy je mogli spełniać? Bo to słowo jest bardzo blisko
ciebie, w twoich ustach i w twoim sercu, żebyś je spełniał.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:44   

Wasiczek napisał/a:
Tak, przez Biblię. Skoro jest jasny zakaz, to należy go przestrzegać. :)

Nie ma zakazu bycia homoseksualistą, jest zakaz kontaktów cielesnych homoseksualnych.
Wasiczek napisał/a:
Jak u kogoś pojawia się to stronę przeciwną, to albo samo to minie albo trzeba starać się leczyć.

Lekarza mamy na forum :-D
Cytat:
Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.
Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Czyż ja o tym nie pisałem powyżej?
Czytaj chłopie ze zrozumieniem i nie używaj Biblii do popierania swoich agresywnych wierzeń.
Za przekręcanie Biblii i wykorzystywanie jej w sposób kłamliwy jest kara- od Boga, nie od forum.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:45   

Bartek napisał/a:
Apostołowie sami byli homoseksualistam

Co Ty bredzisz?moze Jezus byl pedalem ?!
Nie obraz sie ale piszesz jak pedal :roll:
Cytat:
Kim jesteś, by oceniać drugiego człowieka?

Ja oceniam jego czyny ktore sa plugawe i sa obrzydliwosc.
Zarowno w moich oczach jak i Jehowy.Masz z tym problem
to napisz list do Boga.Moze zakreci kolem czasu i zmieni
tresc Biblii specjalnie dla Ciebie ;-) i reszty plugawych kakaowalcow :-D
Cytat:
Ty jednak jestes ograniczony :)
Homoseksualistą się rodzi człowiek, ukształtowanie genetyczne i hormonalne wskazuje na wyższe stężenie hormonów przeciwnych swej płci w mózgu, dlatego osoba taka patrzy przychylniej na tą płeć, którą sama posiada.

Tak, masz rację, to grzech urodzić się takim, jak i urodzić się bez reki, czy z dwiema głowami.


Moze i ja tez jeste ograniczony :roll:
a moze ciebie ostatnio nosi i widzisz kazdego tylko nie siebie ?
Ktos kto rodzi bez reki musi bez niej zyc.Pedal moze zyc bez przeczyszczania rury.
Moze sie modlic ,leczyc,i zyc w celibacie.Poza tym ja ufam Bogu i Jego slowie a nie
jakiejs tam nauce bo ona jest zmiena a wiem ze pedal tez moze sie zmienic..

4) ... kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie ... ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci (List do Rzymian 1,26-27 i 32).

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. (I List do Koryntian 6,9-10)


Kto przekracza Prawo Mojżeszowe, ponosi śmierć bez miłosierdzia na podstawie [zeznania] dwóch albo trzech świadków.

Amen

-Pedalstwo jest obrzydliwoscia
-Zycie wieczne nie dla pedalow
-smierc pedalom



https://www.youtube.com/watch?v=V0PRlsA1y3g

ps.Potem jak bede mial wiecej sily dobije tego Michala ;-)
Ostatnio zmieniony przez oluss 2015-01-08, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:50   

olus napisał/a:

Co Ty bredzisz?moze Jezus byl pedalem ?!
Nie obraz sie ale piszesz jak pedal :roll:

Cytowałem fragment nawet, gdzie Paweł mówił, że niektórzy stojący obok niego tacy byli.
Za pedała dam Ci nagrodę :)
Cytat:
-Pedalstwo jest obrzydliwoscia
-Zycie wieczne nie dla pedalow
-smierc pedalom

Palisz marihuane- jestes więc narkomanem, Biblia potępia niszczenie zdrowia używkami.
Nie szanujesz Boga i Jego daru, jakim jest życie
Zasługujesz na smierć, prawda?
Do tego jesteś bluźniercą.

Potrzebujesz terapii, zapisz się na leczenie, bo uwłączasz Bogu swoją antychrześcijańska postawa.
Bądźmy obiektywni.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:52   

bartek212701 napisał/a:
Potrzebujesz terapii, zapisz się na leczenie, bo uwłączasz Bogu swoją antychrześcijańska postawa.


TO już jest poniżej pasa. Daj sobie warna.
Jak chcesz, to broń pedałów, ale nie atakuj innych za biblijne poglądy. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Al-Wasik 2015-01-08, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:52   

Wasiczek, To jest prawda. Tyle, że w drugą stronę, boli Cię? :)
Zero obiektywizmu :roll:


P.S. za tą ku*wę z dzisiejszego sb u Olusa też powinien dostać warna, a ją usunąłem, by nie dawac mu warna. :roll:
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-01-08, 15:54   

Wasiczek napisał/a:
Jak chcesz, to broń pedałów, ale nie atakuj innych za biblijne poglądy. :roll:

Z racji tego, ze jesteś człowiekiem bardzo młodym, mogącym mieć problemy z czytaniem nie mam do Ciebie o to żalu :-D czas jest najlepszym nauczycielem, wiem po sobie.
Z Bogiem, bez odbioru w tym temacie już.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-08, 15:54   

Cytat:
Cytowałem fragment nawet, gdzie Paweł mówił, że niektórzy stojący obok niego tacy byli.
Za pedała dam Ci nagrodę :)

Co?gdzie?jak?
cos zle wyczytales..pedal moze stac sie wierzacym a nie pedzie byli aposotolami.
Cos mataczysz :roll: mam gdzies twoja nagrode.
Cytat:
Palisz marihuane- jestes więc narkomanem, Biblia potępia niszczenie zdrowia używkami.
Nie szanujesz Boga i Jego daru, jakim jest życie
Zasługujesz na smierć, prawda?
Do tego jesteś bluźniercą.

Rzucilem nalogi 8-) a jestes alkocholikiem :-D (taka twoja argumentacja :-D )
ja w sumie tez bo czasami pije i co?pomawiasz i to nie na temat.
Poza tym pokaz mi gdzie pisze ze za zly tryb zycia jest kara smierci.
Jestes niedouczony i nie wiesz co piszesz :-/

Nie potrafisz sie odniesc do wersetow Biblijnych ktore
zapodalem.Pozostaje ci mataczenie i straszenie warnami

Zenua
Ostatnio zmieniony przez oluss 2015-01-08, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13