FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakby to było w Polsce świadkistyczno-vidmistycznej..
Autor Wiadomość
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:04   Jakby to było w Polsce świadkistyczno-vidmistycznej..

.
Tu ===>>> http://wiadomosci.onet.pl...-w-polsce/lhnn7

"Nie wierz­cie nie­wier­nym, kiedy obie­cu­ją wam godne i do­sta­nie życie, spra­wie­dli­wość.
Im cho­dzi tylko o to, by znisz­czyć i po­hań­bić islam i nie spo­czną, póki tego nie zro­bią"
- mówi "Krym­ski". - Tylko dzię­ki dżi­ha­do­wi od­zy­ska­cie po­czu­cie god­no­ści. Jeśli nie
mo­że­cie przy­łą­czyć się do nas, to­czą­cych świę­tą wojnę w Syrii, jedź­cie i szu­kaj­cie
jej w Mo­skwie albo w Pol­sce, po­nie­waż nie­wier­ni nie spo­czną, póki nie znisz­czą
naszej wiary".


Bydło do wyrżnięcia, baby do haremów, reszta do islamizacji i 100% antychrystów za
jednym zamachem ze 100% rzekomo prawdziwców - dokładnie tak samo jak w kolebce.

Od razu widać, co za urojone wierzenia wśród vidmistów panują...

Wystarczyło by 100 takich bojowników by niczym Pizarro czy Cortes
zislamizować Polskę czy inny vidmistyczny kraj. Jezus na pewno by
się z tego cieszył i przyklasnął przywódcom vidmistów, jak to miłością
wspaniale pozwolili wyrżnąć lub zislamizować jego owczarnię...

Ciało kierownicze uważam za rozsądniejsze,
więc zapewne kazałoby rżnąć saracenów jak
leci nie patrząc na peace and love...
Ostatnio zmieniony przez Odbić Konstantynopol! 2014-05-18, 13:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:17   

ta , jeszzce w dodatku Chrześcijanin nie ma prawa sie bronić, tylko grzecznie dać zarżnąć ;-)
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:42   

Cytat:
Ciało kierownicze uważam za rozsądniejsze,
więc zapewne kazałoby rżnąć saracenów jak
leci nie patrząc na peace and love...

:lol:
nie może nie byłoby tak źle :)


o jakich vidmistach piszesz?
część vidmistów by się broniła..a przynajmniej uciekała w góry :-D
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-05-18, 13:48   

zion599 napisał/a:
ta , jeszzce w dodatku Chrześcijanin nie ma prawa sie bronić, tylko grzecznie dać zarżnąć ;-)


Ja nie dyskutuję ze słowami Pana Jezusa :

Gdy zaś ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wówczas wiedzcie, że przybliżyło się jej zburzenie. (21) Wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry, a ci, którzy są w obrębie miasta, niech wyjdą z niego, a mieszkańcy wsi niech nie wchodzą do niego

Dziwne dla was, że Jezus nie kazał bronić swojego państwa.
Zamiast nakazać walkę z okupantem rzymskim,karze im uciekać w góry ?
Wy się nazywacie chrześcijanami :!: :!:
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2014-05-18, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:48   

Cytat:
część vidmistów by się broniła..a przynajmniej uciekała w góry

Hehe a zwycięscy islamiści by wynieśli z tego naukę"Konfliktami zbrojnymi
nic sie nie da wywalczyć, od dzis rozbrajamy się" :P
Tak przynajmniej sądzą Swiadkiści :P
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:49   

Krystian napisał/a:
zion599 napisał/a:
ta , jeszzce w dodatku Chrześcijanin nie ma prawa sie bronić, tylko grzecznie dać zarżnąć ;-)


Ja nie dyskutuję ze słowami Pana Jezusa :

Gdy zaś ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wówczas wiedzcie, że przybliżyło się jej zburzenie. (21) Wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry, a ci, którzy są w obrębie miasta, niech wyjdą z niego, a mieszkańcy wsi niech nie wchodzą do niego

Dziwne dla was, że Jezus nie kazał bronić swojego państwa.
Zamiast nakazać walkę z okupantem rzymskim,karze im uciekać w góry ?
Wy się nazywacie chrześcijanami :!: :!:


No no.. :) _
Cytat:
I rzekł do nich: "Czy brak wam było czego, kiedy was posyłałem bez trzosa, bez torby i bez sandałów?" Oni odpowiedzieli: "Niczego". 36 "Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz! 37 Albowiem powiadam wam: to, co jest napisane, musi się spełnić na Mnie: Zaliczony został do złoczyńców. To bowiem, co się do Mnie odnosi, dochodzi kresu". 38 Oni rzekli: "Panie, tu są dwa miecze". Odpowiedział im: "Wystarczy".


Łukasza 22:35
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 13:53   

Cytat:
Dziwne dla was, że Jezus nie kazał bronić swojego państwa.

Widocznie takie były plany Boże, zeby tak właśnie stało się z Jerozolimą.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-05-18, 14:02   

zion599 napisał/a:
Krystian napisał/a:
zion599 napisał/a:
ta , jeszzce w dodatku Chrześcijanin nie ma prawa sie bronić, tylko grzecznie dać zarżnąć ;-)


Ja nie dyskutuję ze słowami Pana Jezusa :

Gdy zaś ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wówczas wiedzcie, że przybliżyło się jej zburzenie. (21) Wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry, a ci, którzy są w obrębie miasta, niech wyjdą z niego, a mieszkańcy wsi niech nie wchodzą do niego

Dziwne dla was, że Jezus nie kazał bronić swojego państwa.
Zamiast nakazać walkę z okupantem rzymskim,karze im uciekać w góry ?
Wy się nazywacie chrześcijanami :!: :!:


No no.. :) _
Cytat:
I rzekł do nich: "Czy brak wam było czego, kiedy was posyłałem bez trzosa, bez torby i bez sandałów?" Oni odpowiedzieli: "Niczego". 36 "Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz! 37 Albowiem powiadam wam: to, co jest napisane, musi się spełnić na Mnie: Zaliczony został do złoczyńców. To bowiem, co się do Mnie odnosi, dochodzi kresu". 38 Oni rzekli: "Panie, tu są dwa miecze". Odpowiedział im: "Wystarczy".


Łukasza 22:35

ta Jezusowi na pewno chodziło, aby tym mieczem nawracać na Jego poglądy jak to czynił KrK
miecze mogły służyć np. do obrony przed dzikimi zwierzętami
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:10   

Słuchaj ja nie wiem jakie plany miał tutaj Chrystus ale jedno wiem , ze w starym testamencie wojaczki były na porządku dziennym to raz, dwa Jerozolima jak i cały naród wybrany był zawsze prześladowany by z najmniejszych stać sie największym .
Tacy Żydzi własnie chcieli być najwieksi w sensie władzy na ziemi a nie o to chodziło a królestwie niebieskim
Żydzi być moze oczekiwali innego ''zwycięstwa'' więc dlatego miedzy innymi Chrystusa znienawidzili.
Więc argumentowanie o niebronieniu Jerozolimy jest dla mnie tutaj kompletnie nie namiejscu
.

Powiem Ci co OSOBIŚCIE sądze , nie na podstawie biblii , bo biblia nie potępia aktów zbrojnych,(poza cytatem słusznym stwierdzeniem , kto mieczem wojuje , od miecza ginie)

ze agresja zbrojna to jest coś złego , natomiast obrona to jest święte prawo każdej istoty i jak sie człowiek prawy nie broni to w dodatku deprawuje człowieka nieprawego bo tamten widzi ze mozna odnieść sukces agresją, a już najbardziej moze sobie pozwalac na pseudochrześcijanach , bo sie nie obronią tylko zosaną słusznie wyrżnięci w świętej wojnie Allaha.
To raczej nie nauczy ich ducha Chrześcijanskiego , nieprawdaż?

Prawo odwetu również jak nas napadną muzułmanie i sie obronimy to nie mamy prawa w odwecie napadać na nich. Bo uczymy ich ze mieczem mozna wywaczyć zwycięstwo,lub swoją rację.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-05-18, 14:27   

zion599 napisał/a:
Słuchaj ja nie wiem jakie plany miał tutaj Chrystus ale jedno wiem , ze w starym testamencie wojaczki były na porządku dziennym to raz, dwa Jerozolima jak i cały naród wybrany był zawsze prześladowany by z najmniejszych stać sie największym .
Tacy Żydzi własnie chcieli być najwieksi w sensie władzy na ziemi a nie o to chodziło a królestwie niebieskim
Żydzi być moze oczekiwali innego ''zwycięstwa'' więc dlatego miedzy innymi Chrystusa znienawidzili.
Więc argumentowanie o niebronieniu Jerozolimy jest dla mnie tutaj kompletnie nie namiejscu
.

Powiem Ci co OSOBIŚCIE sądze , nie na podstawie biblii , bo biblia nie potępia aktów zbrojnych,(poza cytatem słusznym stwierdzeniem , kto mieczem wojuje , od miecza ginie)

ze agresja zbrojna to jest coś złego , natomiast obrona to jest święte prawo każdej istoty i jak sie człowiek prawy nie broni to w dodatku deprawuje człowieka nieprawego bo tamten widzi ze mozna odnieść sukces agresją, a już najbardziej moze sobie pozwalac na pseudochrześcijanach , bo sie nie obronią tylko zosaną słusznie wyrżnięci w świętej wojnie Allaha.
To raczej nie nauczy ich ducha Chrześcijanskiego , nieprawdaż?


Gdybyś był Niemcem a ja Polakiem podczas II Wojny Światowej to byś do mnie strzelał ?
Bo tak nakazało państwo i Twój Kościół błogosławił
gdzie tu słowa naszego Pana, ze po tym mamy się poznać jak miłość wzajemną mieć będziemy.
Mordowanie się na frontach nie jest oznaką miłości.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:29   

Krystian napisał/a:
Ja nie dyskutuję ze słowami Pana Jezusa :
Gdy zaś ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wówczas wiedzcie, że przybliżyło się jej zburzenie. (21) Wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry, a ci, którzy są w obrębie miasta, niech wyjdą z niego, a mieszkańcy wsi niech nie wchodzą do niego


A ty żyjesz w Jerozolimie, która ma zostać ukarana za zabicie Jezusa? :shock:

Przecież, gdyby Jezusa nie zabito, to Jerozolima nie byłaby skazana na zagładę.
I co? Wówczas byś jej bronił?

Czy islamizacja chrześcijan jest karaniem żydów za zabicie Mesjasza? :shock:
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:35   

Krystian napisał/a:
Gdybyś był Niemcem a ja Polakiem podczas II Wojny Światowej to byś do mnie strzelał ?


Gdyby był Niemcem, to nie poparł by nazistów.
Gdyby był Polakiem - toby bronił siebie, swoją rodzinę i sąsiadów.
Gdyby był Niemcem chrześcijaninem - robiłby wszystko, by ratować Polaków i Żydów.
Łącznie z zabiciem Adolfa Hitlera i wszystkich członków NSDAP.
Tak postępowałby porządny człowiek i chrześcijanin.
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:36   

Aha... no i najważniejsze:
Czy normalny król, stałby bezczynnie i patrzył jak zabijają jego poddanych/nawracają ich na wrogą religię?

Jezus jest królem.
Stałby bezczynnie i patrzył jak morduje się jego owce albo propaguje wrogi mu system?
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:41   

Cytat:
Gdybyś był Niemcem a ja Polakiem podczas II Wojny Światowej to byś do mnie strzelał ?

Jeśli zagraząłbyś wiekszej ilości osób to tak, musialbym je obronić
Jednak robiłbym wszystko zeby uniknąć strzelaniny, dlatego tez osobiście nie najmowałbym się do wojska, zeby nie strzelać do tych z przeciwnych strony frontu, w obronie- raczej strzelał w stopy
A czy Ty byś pozwolił własnej rodzinie zginąc gdybym do nich mierzył z zamiarem zabicia?

,,ó'' ogólnie to najlepiej określił

Podczas wojny nie da sie uniknąć takich rzeczy gdyby na wojnie Niemiecko-Polskiej byli sami świadkowie, nie było żołnieży polskich , tylko sami niemieccy , teraz pewnie byś siedział w obozie i patrzył jak mordują Twoją rodzinę



Cytat:
Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem: Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania, czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsów, czas rzucania kamieniami i czas ich zbierania, czas pieszczot i czas wstrzymywania się od nich, czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania, czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia, czas miłowania i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju.


Uciekam z forum tymczasem , ciao
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-18, 14:47   

ó napisał/a:
Aha... no i najważniejsze:
Czy normalny król, stałby bezczynnie i patrzył jak zabijają jego poddanych/nawracają ich na wrogą religię?

Jezus jest królem.
Stałby bezczynnie i patrzył jak morduje się jego owce albo propaguje wrogi mu system?


Narazie tak robi :roll:
ale powiedział że "zemsta" będzie Jego :-D
Jezus jak i każdy apostoł nigdy nie użył siły w celu obrony.
pomijam ucięte ucho :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13