FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakonnice w piekle kult "świętych" figur [wizja]
Autor Wiadomość
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-19, 21:07   

bartek212701 napisał/a:
olus napisał/a:
Trojca niczego nie tlumaczy tylo jeszcze bardziej komplikuje jest to asurdalny poganski wywmysł

To jest merytoryka? Chyba dostaniesz warna :)
Wyśmiewasz cudza wiarę. Łamiesz regulamin.


Nie mam prblemu z warnami :)
ale sprawiedliwych tworzysz pokrętne filozofię

Moja wiara dostała cięcie jako pierwsza :-D
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-19, 21:26   

olus napisał/a:
και προσκυνησουσιν αυτω παντες οι κατοικουντες επι της γης ων ου γεγραπται τα ονοματα εν τη βιβλω της ζωης του αρνιου εσφαγμενου απο καταβολης κοσμου

I będą oddawali cześć mu wszyscy zamieszkujący na ziemi których nie jest napisane (są napisane) imiona w zwoju życia baranka który jest zabity brutalnie od założenia świata


Czy Baranek był już martwy od założenia świata
czy dopiero w momencie śmierci na krzyżu.I tu twoja interpretacja bierze w łeb.Pisze wyraznie ze chodzi o przyszly świat.Tekst bez kontekstu jest pretekstem do machlojek :)

Dokładnie oluś. Nie kojarzy Ci się to przypadkiem z obietnica daną Adamowi i Ewie? Zaraz po grzechu było powiedziane, że przyjdzie ktoś kto odkupi ten grzech.

olus napisał/a:
jezus sie nardzoil czy inkarnował(transformował)?
JEzuis przyszedl w ciele czy do ciała jako inny byt :shock: ?
Bóg mówi że jedyną BOSKĄ OSOBĄ odpowiedzalna za stworzenie
swiata jest on.

Spór do ciała czy w ciele to robienie sztucznych problemów. Do lub w ciele nie robi różnycy, ważne że to ciało fizycznie było.

Flp 2
(6) On to, istniejąc w naturze Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby być na równi z Bogiem, (7) lecz sam siebie poniżył, przyjąwszy naturę sługi. Stał się podobny do ludzi i w zewnętrznej postaci uznany za człowieka. (8) Uniżył samego siebie, stał się posłuszny aż do śmierci i to śmierci krzyżowej.

Poniżył samego siebie stając się podobnym ludziom czyli NARODZIŁ SIĘ. Tylko że zanim się poniżył to istniał. No i skoro bycie człowiek jest poniżeniem to musiał być kimś dużo ważniejszym.


olus napisał/a:
Dalej stawiasz mi zarzuty :-/ jesli chcesz mnie sprowokowac w koncu ci sie uda i nie rozpoczaj potem ...i nie rob z siebie meczenicy bo sama atakuejsz peirwsza!Trojca niczego nie tlumaczy tylo jeszcze bardziej komplikuje jest to asurdalny poganski wywmysł

Czyli rzekome sprowokonie daje Ci prawo do złego zachowania? A jak Cię ktoś na ulicy sprowaokuje i go pobijesz to też nie będzie mógł rozpaczać?
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6079/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-10-19, 21:36   

bartek212701 napisał/a:
To jest merytoryka? Chyba dostaniesz warna
Wyśmiewasz cudza wiarę. Łamiesz regulamin.


Teraz byś mógł dać, ale na szczęście tego durnego punktu w regulaminie już nie ma :-D :-D :-D :-D :-P
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-10-19, 21:41   

Krystian napisał/a:
Teraz byś mógł dać, ale na szczęście tego durnego punktu w regulaminie już nie ma :-D :-D :-D :-D :-P

A jak napisze ktoś 'Jehowa to bóstwo pogańskie, to absurd' to według Ciebie jest dobrze? To właśnie napisał olus.
Czy Ty kiedykolwiek w życiu byłeś obiektywny Krystianie?
Ten punkt w regulaminie był mniej durny na pewno od Ciebie :)

Nie dostane za to warna, bo tu tak pisac można wiesz? Dzięki Tobie :-D :-D :-D :-D :-P
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6079/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-10-19, 21:50   

bartek212701 napisał/a:
A jak napisze ktoś 'Jehowa to bóstwo pogańskie, to absurd' to według Ciebie jest dobrze?


Nikt tak nie napisze, poniewaz jest to forum miłośników Pisma Świętego.

bartek212701 napisał/a:
To właśnie napisał olus.


Gdzie Bartku podaj mi linka

bartek212701 napisał/a:
Ten punkt w regulaminie był mniej durny na pewno od Ciebie


To twoja subiektywna ocena
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-10-19, 21:54   

Krystian napisał/a:
Nikt tak nie napisze, poniewaz jest to forum miłośników Pisma Świętego.
Jak to? Przecież piszecie, ze Trójca to absurdy i pogaństwo, a To jest wiara ludzi oparta na Biblii, na Piśmie świętym, którego podobno jesteś miłośnikiem?
Krystian napisał/a:
Gdzie Bartku podaj mi linka

Cytowałem powyżej, ale Ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo nie chcesz :) bo nie jesteś obiektywny.
Krystian napisał/a:
To twoja subiektywna ocena

To nie jest ocena, to jest fakt.




Dlaczego ktoś wierzący w Trójcę, ma szanowac Twoje wierenie w Boga Jedynego bez Trójcy, kiedy Ty jego nie szanujesz?
Nie rozumiem, czego Ty oczekujesz? Poszanowania Ciebie?
Pamiętaj, że Biblia mówi o tym, by nie czynić drugiemu tego co nam nie jest miłe, a Ty to robisz na każdym kroku.
Jesteś Miłośnikiem Pisma Świętego? Raczej FRAGMENTÓW PŚ.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6079/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-10-19, 22:10   

bartek212701 napisał/a:
Jak to? Przecież piszecie, ze Trójca to absurdy i pogaństwo, a To jest wiara ludzi oparta na Biblii, na Piśmie świętym, którego podobno jesteś miłośnikiem?


Bartku co Ty wyprawiasz, przecież Olus jest przeciwnikiem trójcy

bartek212701 napisał/a:
Jesteś Miłośnikiem Pisma Świętego? Raczej FRAGMENTÓW PŚ.


halo zaproś tutaj RN -a i będziesz miał towarzystwo wyśmienite :mrgreen:
Ponieważ z wyznawcami Boga Jehowy raczej nie chcesz rozmawiać
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-19, 22:11   

Cytat:
Dokładnie oluś. Nie kojarzy Ci się to przypadkiem z obietnica daną Adamowi i Ewie? Zaraz po grzechu było powiedziane, że przyjdzie ktoś kto odkupi ten grzech.

Tak obietnica nowego stworzenia istniała w Bożym zamyśle
od początku świata dlatego Paweł i Jan tak to opisywali ..

Cytat:
Spór do ciała czy w ciele to robienie sztucznych problemów. Do lub w ciele nie robi różnycy, ważne że to ciało fizycznie było

JEST TO WIELKA RÓŻNICA
Przyjście w ciele a nie do ciała wyklucza preegzystencje.
Przyjście do ciała to nie narodziny tylko inkarnacja
lub jakaś dziwna transformacja.KAży duch który tak twierdzi
pochodzi od antychrysta..czyli według mnie pogańskiej flozofi.

Po tym poznajecie Ducha Bożego:
każdy duch,
który uznaje,
że Jezus Chrystus przyszedł [b]w ciele
, jest z Boga.
3 Każdy zaś duch,


Cytat:
Flp 2
(6) On to, istniejąc w naturze Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby być na równi z Bogiem, (7) lecz sam siebie poniżył, przyjąwszy naturę sługi. Stał się podobny do ludzi i w zewnętrznej postaci uznany za człowieka. (8) Uniżył samego siebie, stał się posłuszny aż do śmierci i to śmierci krzyżowej.

Poniżył samego siebie stając się podobnym ludziom czyli NARODZIŁ SIĘ. Tylko że zanim się poniżył to istniał. No i skoro bycie człowiek jest poniżeniem to musiał być kimś dużo ważniejszym.


Chrystus był drugim Adamem.Werstet który podajesz nawiązuje d o tego
a nie mówi o preegzystencji.Takie coś w nim mnie pada to nadinterpretacja.
Jezus został wywyższony i siadł dopiero po prawicy Ojca dzięki oddaniu
swojego życia za świat.Dzięk temu zyskał imię wieksze od wszystkich aniołów.

"Adam był tym, który był stworzony na obraz Boga jako Syn Boży (I Mojż. 1:27; Łuk. 3:38) i tak jak pierwszy Adam, Jezus - drugi Adam (I Kor. 15:45) - był w postaci Bożej ( słów " obraz " i " postać" można używać zamiennie ). Adam bowiem został stworzony na podobieństwo i obraz Boga ( hebr. צֶלֶם - /tzelem/ - dosł. podobizna, kształt ). Jednakże w przeciwieństwie do Adama, który pod wpływem szatana próbował zakosztować bycia równym Bogu (" będziecie jak Bóg " - 1 Mojż.3:5), Jezus nigdy na to się nie porwał na co wskazuje grecki czasownik harpazo - Filipian 2 : 6."

Jezus będąc odbiciem Boga i napełnionym Jego pełnia poniżył się..
" będąc bogatym, stał się dla was ubogim " ( 2 Kor.8 : 9 )

Jak idealny człowiek dał przykład pokory.
będąc bogatym [Mesjasz], stał się dla was ubogim, abyście ubóstwem jego ubogaceni zostali " - (2 Kor. 8:9)

A.H.McNeile, Anthony Buzzard. James Dunn w ksiażce Christology in the Making, str.125, 128 swoje rozważania na ten temat kończy wnioskiem, że " preegzystencyjno-inkarnacyjna interpretacja Filipian 2:6-11, jest bardziej związana z późniejszymi mitami gnostyckich odkupicieli, niż z rzeczywistym znaczeniem tego tekstu."


Tak jak mówiłem preegzystencja,trynitaryzm swoje
podłoże ma w filozofii gnostycyzmu przed która ostrzega
nas Pismo.Jeśli Mesjasz byłby kimś więcej niż człowiekiem
przez którego grzech wszedł na świat wszystko byłoby bez
sensu.I przeczyłoby pierwotnej obietnicy danej już w Edenie
z nasienia ludzkiego,Dawidowego itd wyjdzie ODKUPICIEL!
Nie Bóg,Nie archanioł ale CŻŁOWIEK który zdoła wypełnic
i odkupić świat,Który nie podda się zakusom szatana
jak pierwsza para w edenie.

Rodowód Jezusa dosł. Genezis nigdzie nie wspomina, że jego początek był w niebie - Łuk.3 : 23 - 48. Jezus został nazwany Synem Bożym w chwili poczęcia na ziemi, a nie przed poczęciem - Łuk.1 : 35

Cytat:
Czyli rzekome sprowokonie daje Ci prawo do złego zachowania? A jak Cię ktoś na ulicy sprowaokuje i go pobijesz to też nie będzie mógł rozpaczać



a co Tobie daje prawo non stop atakowania mnie personalnie?
zawszę pierwsza mnie obrażasz a kiedy nie w końcu coś odpowiem
w tym samym stylu to jest rozpacz!Przez to że niszczy niebiblijne
wymysły twojej sekty ty starasz się zniszczyć mnie mimo moich
próśb,gróźb.Prosiłem tylko o jedno nie stara się mnie dyskredytować.
Skoro twój charakterek nie pozwala ci na to to w ogóle nie powinnas
się do mnie odzywać.Kiedyś coś ci obiecałem.,..że dam ci ignora jak
mnie będzie atakować i prowokować :-/ twojej dzisiejszy posty
nie dają mi innego wyboru jak dotrzymać obietnicy.Wciskam guzik
proszę badź tak dobra i nie pisz do mnie nigdy więcej bo i tak nie odpowiem.Adios
Ostatnio zmieniony przez oluss 2014-10-19, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-10-19, 22:14   

Jak wierzący człowiek może wymówić takie słowa: Bóg trójjedyny albo Bóg w trójcy jak takich słów nie ma w biblii !!!!
Opamiętajcie się !!
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-19, 22:16   

bartek212701 napisał/a:
Krystian napisał/a:
Nikt tak nie napisze, poniewaz jest to forum miłośników Pisma Świętego.
Jak to? Przecież piszecie, ze Trójca to absurdy i pogaństwo, a To jest wiara ludzi oparta na Biblii, na Piśmie świętym, którego podobno jesteś miłośnikiem?
Krystian napisał/a:
Gdzie Bartku podaj mi linka

Cytowałem powyżej, ale Ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo nie chcesz :) bo nie jesteś obiektywny.
Krystian napisał/a:
To twoja subiektywna ocena

To nie jest ocena, to jest fakt.




Dlaczego ktoś wierzący w Trójcę, ma szanowac Twoje wierenie w Boga Jedynego bez Trójcy, kiedy Ty jego nie szanujesz?
Nie rozumiem, czego Ty oczekujesz? Poszanowania Ciebie?
Pamiętaj, że Biblia mówi o tym, by nie czynić drugiemu tego co nam nie jest miłe, a Ty to robisz na każdym kroku.
Jesteś Miłośnikiem Pisma Świętego? Raczej FRAGMENTÓW PŚ.


Nie obiektywny to jesteś Ty.
Boli cię że twoje argumenty o preegzystencji prysły jak bańka mydlana
to szukasz sił w swojej funkcji.Migdałka pierwsza zacząła mnie oskarżać
i atakować moją wiarę na dowód czego podałem ci cytat na który mnabrałeś
wody w usta.Moze faktycznie lepiej byłoby dla forum jakbyś zrobił adios.
z toba tez nie zamierzam dalej dyskutować bo ostatnio odleciales ..
Ignora ci nie da bo nie moge.ale mowie ci adios i zycze powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez oluss 2014-10-19, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-10-19, 22:18   

bartek212701 napisał/a:
olus napisał/a:
Trojca niczego nie tlumaczy tylo jeszcze bardziej komplikuje jest to asurdalny poganski wywmysł

To jest merytoryka? Chyba dostaniesz warna :)
Wyśmiewasz cudza wiarę. Łamiesz regulamin.

Daj wszystkim co kwestionują trójcę !!!
Albo wyślij ich na stos jak robili to biskupi kk !!!
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-10-19, 22:20   

olus napisał/a:
Nie obiektywny to jesteś Ty.

Po pierwsze, NIE Z PRZYMIOTNIKAMI ŁĄCZNIE- Nieobiektywny!
olus napisał/a:
Boli cię że twoje argumenty o preegzystencji prysły jak bańka mydlana
to szukasz sił w swojej funkcji.

Prysły? Ja nie kontynuuje rozmowy z Tobą, bo Biblia mi mówi żeby z takiej dyskusji odejść jeśli z niej nie będzie nic wartościowego, nawet karze strzepnąć piach z butów :)
olus napisał/a:
Moze faktycznie lepiej byłoby dla forum jakbyś zrobił adios.

Myślę, że lepiej dla forum byłoby gdyby chamstwo Twojego pokroju zrobiło adios. Niestety przez Was nie można dyskutoać biblijnie, a jedynie krytykując innych, ich wierzenia i przemyslenia nazywając je głupotą, pogaństwem, trywializmem, a do tego błazenadą i obludnictwem. Masa argumentów :) gratuluję państwo przygotowania do merytorycznej konwersacji.
olus napisał/a:
z toba tez nie zamierzam dalej dyskutować bo ostatnio odleciales ..
Was boli, że człowiek może nie być z wami zgodny i to jest to :)
olus napisał/a:
Ignora ci nie da bo nie moge.ale mowie ci adios i zycze powodzenia.
Przynajmniej przestań być fałszywy i nie życz czegoś czego nie masz na uwadze życzyć naprawdę.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-10-19, 22:22   

Jan Wiśniewski napisał/a:

Daj wszystkim co kwestionują trójcę !!!
Albo wyślij ich na stos jak robili to biskupi kk !!!

Przepraszam, ale ja nie daję warnów za wierzenia, a jedynie za ubliżanie innym z powodu ich wierzeń. To spora różnica. Jeśli ktoś nazwie Boga JHWH cyrkiem dostanie warna, ale jesli ktoś dureństwem nazwie Trójcę również je dostanie. Staram się być obiektywny chociaż sam uwazam, że Trójca nie ma miejsca w Biblii. Staram się jednak wychodzić ponad swoje wierzenia i oceniać ludzi, jako ludzi.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-19, 22:23   

Po pierwsze po drugie po trzcie

Ignora ci nie dam bo nie moge.ale mowie ci adios i zycze powodzenia.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-10-19, 22:23   

Jan Wiśniewski napisał/a:
Jak wierzący człowiek może wymówić takie słowa: Bóg trójjedyny albo Bóg w trójcy jak takich słów nie ma w biblii !!!!

W Biblii nie ma słów "forum" a jednak forum istnieje. To co mówisz nie jest żadnym dowodem na nic!
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14