FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na tym forum przestrzeganie Regulaminu to fakt czy bajka
Autor Wiadomość
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-03-10, 20:28   

naka na moderatora :-D Co ma wspólnego pokoja z kesją?oboje głoszą, że wąż odbił Ewke biednemu Adamowi :lol:
Ostatnio zmieniony przez Olus 2015-03-10, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-03-10, 20:48   

Henryk napisał/a:
Właśnie pod wpływem takich (i podobnych) zdań osób, które winny strać na straży kultury, przestałem cokolwiek pisać.
Bartku, dzieciaku- nie Tobie oceniać choroby psychiczne...
Każdy, mający inne zdanie niż Ty, to psychol?
Tak to odbieram.

Ale to jest bardzo blisko tego, aby Twoje wahania nastrojów odbierać podobnie.
Żenada.


Ojej, zrzęda wróciła :roll:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-03-10, 20:56   

Cytat:
Właśnie pod wpływem takich (i podobnych) zdań osób, które winny strać na straży kultury, przestałem cokolwiek pisać.
Bartku, dzieciaku- nie Tobie oceniać choroby psychiczne... :-(
Każdy, mający inne zdanie niż Ty, to psychol? :shock:
Tak to odbieram. :cry:

Proszę byś przestał siać ferment.
David pisał o tym, że człowiek posiadający więcej niż jedno konto ma problemy psychiczne.
Odpowiadam tym samym rozumieniem, że ktoś kto szuka dziury w całym musi mieć jakieś problemy, czuć, ze ktoś go obserwuje itd.
Jesli masz zamiar wchodzić tu i pisać takie teksty, to rzeczywiście lepiej byś nie pisał. Robisz to tylko po to, by prowokować.

Nigdy nie miałeś przyjemności mnie poznac, więc mnie łaskawie nie oceniaj, po swoim wyobrażeniu na temat moich 'wahań nastroju' bo ono wynikają jedynie z tego, że szkoda mi ludzi takich, jak Ty. Niepotrzebnie takim pobłażam. Już zaprzestałem :) Dlatego albo się opanujesz, albo sobie forum odpuść. Może zajmij się pracą? Albo czytaniem Biblii, bo po co patrzeć na tak żenujących ludzi, jak ja? :)
Przebywaj z godnymi Twej osoby...
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
naka 


Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 297
Skąd: Bóg wie
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 5/39
 12%
Wysłany: 2015-03-11, 09:54   

Bartek przystopuj bo robisz się ordynarny
_________________
kto ma oczy i uszy szeroko otwarte?
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2015-03-11, 10:01   

Bardzo proszę o umiar.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2015-03-11, 20:25   

bartek212701,

Cytat:
David pisał o tym, że człowiek posiadający więcej niż jedno konto ma problemy psychiczne.


Bartku David napisał że człowiek który posiada więcej niż jedno konto jest podejrzany :)
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-03-11, 20:34   

David 77 napisał/a:
Bartku David napisał że człowiek który posiada więcej niż jedno konto jest podejrzany


O nie, tak łatwo się nie wyłgasz :!:
Doskonale pamiętam jak sugerowałeś
mi rozdwojenie jaźni na SB. :evil:
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2015-03-12, 21:01   

Wasiczek,

A kto tutaj kręci ? takie zdanie napisałem w pokoju Administracji , czy mam napisać do Anny i zapytać , czy Jerem przyznał się od razu czy też KŁAMAŁ ?

Powtarzam jeszcze raz ktoś kto zakłada sobie kilka kont ma poważne problemy z samym sobą ...
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-03-13, 02:24   

Cytat:
Powtarzam jeszcze raz ktoś kto zakłada sobie kilka kont ma poważne problemy z samym sobą ...

Czasem problemem jest ktoś inny :)
 
     
róża 
Katoliczka


Potwierdzenie wizualne: 5
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 87
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 6/19
 31%
Wysłany: 2015-03-14, 16:03   

bartek212701 napisał/a:
Cytat:
Właśnie pod wpływem takich (i podobnych) zdań osób, które winny strać na straży kultury, przestałem cokolwiek pisać.
Bartku, dzieciaku- nie Tobie oceniać choroby psychiczne... :-(
Każdy, mający inne zdanie niż Ty, to psychol? :shock:
Tak to odbieram. :cry:

Proszę byś przestał siać ferment.
David pisał o tym, że człowiek posiadający więcej niż jedno konto ma problemy psychiczne.

Czasami tak jest ale żadko ,że nie przychodzi link aktywacyjny na pocztę i nie można zaktywować konta , dlatego zakłada się drugie . Kiedyś tak miałam i wtedy prosiłam o skasowanie tamtego, jednak często administracja odpowiada ,że nie kasuje i wychodzi na to ,że ma się dwa .
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-13, 00:13   

Benjamin.Szot napisał/a:
ZWRACAM SIĘ DO ADMINISTRACJI TEGO FORUM, ABY W KOŃCU ZACZĘŁA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ SWÓJ WŁASNY REGULAMIN


Krystian napisał/a:
Administracja tego forum to nie ateiści czy deiści. Tylko wyznawcy Boga Prawdziwego.





Krystian napisał/a:
Henryk napisał/a:
Co z naszym przyjacielem Muzułmaninem?
Zakończył już dialog z „niewiernymi”? :-(


No właśnie, ponoć czytał Biblię to powinien być otwarty na dyskusję.

źródło:
http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=naszym





Takie właśnie wpisy udowadniają że na tym forum nie zjawi się żaden inny rozsądny użytkownik, bo zostanie potraktowany dokładnie tak samo, tylko dlatego że ma inne zdanie, inną narodowość, inne wyznanie, który chciałby porozmawiać o konkretach a nie o głupotach.

Jakim prawem można kpić i tak szorstko traktować albo po prostu zagadać i wypędzić kogoś bo jest taki czy owaki, ma swoje przekonania, nawet jeśli jest muzułmaninem czy ŚJ?

Wpisy niektórych userów na tym forum to wpisy typowe dla większości forów dyskusyjnych, tzw. dziecinada i bitwy w piaskownicy, przezwiska oraz branie się za sprawy na których się nie zna. :roll:

Nie to mnie dziwi, bo dziwić nie powinny dyskusje nastolatków i osób młodych na forach, dziwi natomiast to że Nike podobno osoba starsza pogodziła się na taki styl forum (powinna być niejako matką ;-) by ludzie odnieśli pożytek, by choć jedno forum w internecie miało lepszy poziom niż wszelkie pozostałe) gdzie nie przeszkadza jej ustanawianie adminami osób-kpiarzy:

http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54826

Cytat:
Jak admin nawet junior może wyrażać takie opinie - ponoć wzoruje się na Jezusie.
Kpiarstwo, szydzenie itp to nie domena naśladowcy Jezusa tylko zwykłego szczekacza po urlopie. Wstyd!!!!!


i brak reakcji na różne sytuacje by na forum utrzymać merytoryczne dyskusje, swoją drogą Nike, badacz pisma, prawie że siostra duchowa bo i jeden korzeń :-D a tu takie pozwalanie na obsmarowywanie innych i na to by ludzie po prostu pouciekali. :-|

Ale niektórzy tutaj szczęśliwi że dopięli swego będą nadal żyli w przeświadczeniu że ci co odeszli, uciekli ze strachu. Prawda Krystianie?

Na 60 moich konkretnych postów, coś Ty zripostował sensownie? :)
http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54296
Dopiero jak ogłosiłem że odszedłem z forum, przyszedłeś i palnąłeś:


[Wczoraj 17:34] Krystian: świadkiści jak Zwiastun zawsze czy prędzej czy później z tego forum uciekają. Tutaj ludzie znają Biblię, a oni lubią głosić tym co nie znają.



Ja ci udowodniłem czynem a nie słowem jaka jest prawda i kto naprawdę zna biblię oraz wszyscy mogli się przekonać kto jak do kogo się odnosi.


Oczywiście ja aż tak pyszny i dumny jak paw nie jestem by ogłosić się "samozwańczym pastorem mającym objawienia", który zna prawdę, ja tylko wskazałem gdzie tej prawdy szukać. Szukać ją można wyłącznie w biblii, dogłębnie (powtarzam: DOGŁĘBNIE a nie wyrywkowo) jak tutaj:
http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54430
ją studiując :!:


Widzisz Krystianie, nie warto było mnie tutaj zapraszać, gdyż przekonałeś się na własnej skórze jak jest naprawdę. A może widocznie tak miało być. Może w czymś ci pomogłem. :-D


Pewnie niektórzy czytelnicy, bierni goście niezarejestrowani na forum, doskonale to widzą co się wyprawia na forach (w tym również tu) (aktywni niczego nadzwyczajnego nie dostrzegają, bo człowiek wewnątrz nie widzi jak ten co na zewnątrz) i nie angażują się w te "chrześcijańskie wojenki". Być może popierają by byli tutaj także tacy jak Konik polny czy Zwiastun. :)

Lecz co z tego jeśli ci, którzy wskazują drogę prawdy zostają zakrzyczani a głosiciele poszarpani. :-|

Jeśli to ma być kolejne forum (po wielu innych w tym biblia.webd) gdzie będzie władał "Pan zamieszania":

http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54801

to nie ma sprawy.

BIBLIJNE fora dyskusyjne pełnie kłótni, zamieszania, kłamstw gdzie osób najbardziej kompetentnych i przydatnych prawie wcale lub w ogóle; jak potem taki młody człowiek jak np. bartek212701 ma się nie pogubić w swym życiu? Nasłucha się tego wszystkiego, tych głupot o ŚJ, głupot o Bogu i biblii, o fałszywych naukach i potem to samo powtarza będąc pod wpływem rówieśników czy znajomych bo nie jest w stanie dostrzec nawet faktów (zupełnie jak w serialach TV docu-drama). :roll:

I celująco user Hatchie (choć muzułmanin) podsumował to wasze forum:
tutaj>> http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54013

Cytat:
Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ nigdy nie miałem doczynienia z prawdziwym, mocno wierzącym chrześcijaninem. Btw. w Biblii Jezus uczy o miłosci, a tutaj patrze w każdym temacie kłótnie :-/ to forum na pewno chrześcijańskie?




Bo tak właśnie wyglądają dyskusyjne fora chrześcijan w internecie i naprawdę nie trafiłem jeszcze na forum gdzie nie byłoby tego co tutaj opisuję.

Takie są fora ... bezużyteczne dla naszego stanu duchowego.

Porównując je z tym co obserwuję na zgromadzeniach ŚJ czy kongresach - jest to jak niebo i piekło i na płacz mi się zbiera jak widzę że tutaj ludzie czas marnują i błądzą.
:cry:


Więc z moją obecnością na forach czy bez, nie będzie żadnej różnicy.
:->
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2015-07-13, 00:33   

Zwiastun, Tyle nie miłych słów pod moim adresem od ciebie usłyszałam, w postach i na PW dlaczego?
Ja wiem dlaczego, bo ośmieliłam się napisać,że wklejka która wkleiłeś na swoim blogu jest w moich oczach bzdurą? Dlatego codziennie mnie upokarzasz? sprawia to tobie przyjemność?
nie jeden raz z moich wpisów, co niektórzy się naśmiewają, gdybym miała reagować na każdy wpis pod moim [postem, to zamiast pisać merytorycznie na około bym się kłóciła. PO CO??

Udowodnij,ze masz rację, a nie ciągle się użalaj, jacy to wszyscy sa źli ludzie, a szczególnie administracja. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-13, 00:47   

no coz nike, tak go wyuczyli ze jest sam dla siebie sterem , żeglarzem okrętem
bo jest wierny wykładni Strażnicy :P

''mam racje , bo mowie jak organizacja , a inni nie mają racji i są z szatana , bo mają inną racje niz ja,
ja =słowo Boga , organizacja = słowo Boga, reszta to szatan ''
i na tym koniec.
Jak ktoś ma tak wąską perspektywę, to niby jak mozna z nim wogole rozmawiać?

Zwiastun nie da rady tego obejść, i raczej nigdy nie zobaczy jak świat wygląda naprawdę
Chyba ze Bog go tchnie i w nim powstanie taka wola , ale jest mu dobrze jak jest
czyli w takim małym kłamstewku życ 8-)
Komfort ma,'' pokarm duchowy'' - taki z uzależniaczem od jednej grupy też ma .


Pamietasz moze jak kopiował wpisy z shoutboxa i jak skrzętnie ominął
najwartościowsze fragmenty, wycinając tylko te , na ktore znał w miare odpowiedź?
No właśnie- to dowód ze ten pokarm nie jest od Chrystusa :)
(przynajmniej ta częśc o ktorej mowie )
Bo inaczej nic by nie złamało jego wiary , a nie musialby robić unikow zeby odpowiedziec na proste rozważania :mrgreen:
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2015-07-13, 01:08   

Pan za każdego z nas umarł, i lepiej byłoby dla nas,żebyśmy kulturalnie pisali, niestety czasami nasze ręce w tym pisaniu wychodzą przed Pana, i mamy pragnienie MU udowodnić,że my tutaj na ziemi nie jesteśmy równymi, a to już jest pycha, a przynajmniej początki jej.

Zapominamy,że PAN PATRZY NA SERCA, A NIE NA TO, JAK BARDZO JESTEŚMY ROZWINIĘCI W PRAWDZIE.
Jest chwalebną rzeczą być rozwiniętym w PRAWDZIE, ale to nie zaważy dla nas o stanowisko przed BOGIEM.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-13, 01:21   

powiem wiecej :

Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.

ale nie ma sensu przywoływac tutaj przypowieści takze o Faryzeuszu i Celniku i pysze jaką ten
Faryzeusz sie kierował, bo i tak te cytaty nie sa wśrod nich popularne, wiec ....
patrząc z oczu typowego SJ tak jakby nie istnieją w Biblii/ nie warto sie nmi przejmować :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13