FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bóg nie NAJWYŻSZY
Autor Wiadomość
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-18, 14:22   Bóg nie NAJWYŻSZY

Pytanie do badaczy.
Kim jest Bóg Nie NAJWYŻSZY??
🤔
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2023-08-18, 15:12   Re: Bóg nie NAJWYŻSZY

Markerów napisał/a:
Pytanie do badaczy.
Kim jest Bóg Nie NAJWYŻSZY??
🤔

Pytanie jest do mnie, bo chyba ja jedna tak piszę w postach, mądrzejszego pytania nie umiałeś wymyślić?
Odpowiem ci------- JEST JEDEN BÓG WSZECHMOGĄCY, WIĘC W MOICH OCZACH JEST NAJWYŻSZY JEST NIM JHWH.
Ten BÓG JHWH MA SYNA JEZUSA KTÓRY OBECNIE JEST W NIEBIE I ZAKŁADA ZE SWOJĄ MAŁŻONKĄ----OBLUBIENICA, KRÓLESTWO NA ZIEMI GDZIE JEZUS BĘDZIE KRÓLEM, PRZEZ TYSIĄC LAT.
A reszta których wy nazywacie świętymi to wasze bożki między które wstawiacie Marię , jako matkę boska

zrozumiałeś? Dziękuję. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-18, 16:57   Re: Bóg nie NAJWYŻSZY

nike napisał/a:
Markerów napisał/a:
Pytanie do badaczy.
Kim jest Bóg Nie NAJWYŻSZY??
🤔

Pytanie jest do mnie, bo chyba ja jedna tak piszę w postach, mądrzejszego pytania nie umiałeś wymyślić?
Odpowiem ci------- JEST JEDEN BÓG WSZECHMOGĄCY, WIĘC W MOICH OCZACH JEST NAJWYŻSZY JEST NIM JHWH.
Ten BÓG JHWH MA SYNA JEZUSA KTÓRY OBECNIE JEST W NIEBIE I ZAKŁADA ZE SWOJĄ MAŁŻONKĄ----OBLUBIENICA, KRÓLESTWO NA ZIEMI GDZIE JEZUS BĘDZIE KRÓLEM, PRZEZ TYSIĄC LAT.
A reszta których wy nazywacie świętymi to wasze bożki między które wstawiacie Marię , jako matkę boska

zrozumiałeś? Dziękuję. :-D


Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2023-08-18, 20:17   

Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2023-08-18, 20:33   

nike napisał/a:
Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.

Kompromitujesz się, nike. Dlaczego to robisz?
Widzę po ostatnich tematach, że polegliście, państwo Badacze I Świadkowie. Przykro mi, bo jednak nie tego po was się spodziewałam.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-18, 20:39   

nike napisał/a:
Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.


Czyli według ciebie Jezus Chrystus jest pogańskim bożkiem z gliny i metalu obsypany kwiatami????? :shock:

Bo sama stwierdziłas że Jezus jest Bogiem ale nie najwyższym.
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-18, 20:58   

Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.

Kompromitujesz się, nike. Dlaczego to robisz?
Widzę po ostatnich tematach, że polegliście, państwo Badacze I Świadkowie. Przykro mi, bo jednak nie tego po was się spodziewałam.


Tacy z nich " badacze Bibli" jak ze mnie królowa Elżbieta 😅
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
Ostatnio zmieniony przez Markerów 2023-08-18, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2023-08-18, 21:57   

Markerów napisał/a:
Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.

Kompromitujesz się, nike. Dlaczego to robisz?
Widzę po ostatnich tematach, że polegliście, państwo Badacze I Świadkowie. Przykro mi, bo jednak nie tego po was się spodziewałam.


Tacy z nich " badacze Bibli" jak ze mnie królowa Elżbieta 😅


Jakie pytanie to taka odpowiedź, co ja nie tak napisałam? Czy nie ma tańczących obrazów w rzymskim kościele? Widziałam na wideo jak matki boskie wywijały.A Glinianych i metalowych nie ma w rzymskim kościele bożków , przed którymi klękacie i modlicie się do nich, to są ci niżsi bogowie o które pyta Marker.A teraz do Wiesławy, dorabiasz sobie adwokaturą? Bo prawie w każdym poście jako obrończyni uciśnionych występujesz. Jeszcze jedno po czym widzisz,że polegliśmy? Czy braliśmy udział w jakiś zawodach?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2023-08-18, 22:50   

nike napisał/a:
A teraz do Wiesławy, dorabiasz sobie adwokaturą? Bo prawie w każdym poście jako obrończyni uciśnionych występujesz. Jeszcze jedno po czym widzisz,że polegliśmy? Czy braliśmy udział w jakiś zawodach?

Dlaczego zarzucasz mi "adwokaturę". Czy nie mam prawa wyrazić swojej opinii jeśli mam taką ochotę i potrzebę oraz cieszyć się, że nie jestem osamotniona w swoich poglądach?
Nie chodzi o zawody. Chodzi o to, że wielokrotnie "z mocą" zabieracie głos (BPS i ŚJ) na wielu forach i w wielu tematach. Z mocą, czyli z wielką pewnością siebie,z pewnością o swoich racjach na każdy wpis biblijny. Nie dopuszczacie możliwości, że ktoś inny mógłby mieć prawidłową, chociaż inną od waszej wykładnię, zrozumienie biblijnych kwestii.
W ostatnich tematach polegliście dlatego, że zmiażdżono was wersetami i jak najbardziej logicznymi i merytorycznymi wpisami. Te wpisy - wersety -są również poparte dokumentami i naukami historycznymi z początków chrześcijaństwa.
A co usłyszeliśmy od znaffffców :mrgreen: Brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, brak odniesienia się do jakiegokolwiek wersetu. Za to "ni z gruszki ni z pietruszki" przywołanie dogmatów(tematy nie mają z dogmatem nic wspólnego), wytykanie niewiary Konstantyna - totalnie od czapy, przywołanie działań inkwizycji i konkwisty, wreszcie ... dziewictwo Marii, i tańczące obrazy.
To są odpowiedzi bardzo kompetentnych i biegłych w Piśmie Badaczy PS oraz Świadków Jehowy.
W tym właśnie polegliście, w moich nic nie znaczących oczach, oczywiście, bo wszem i wobec nadal możecie udawać znawców i prawowiernych i wyedukowanych nawet w starohebrajskim.
Taki żałosny obraz obecnie widzę.
Dobrze wiesz, że do katolicyzmu jest mi od lat daleko, ale jeśli mają rację to umiem ją przyznać. Tym bardziej, że jest to wiara nie tylko katolicka, na wspomnienie której pianę toczycie, ale też jest to wiara i zrozumienie całego Kościoła Chrześcijańskiego, czemu daje on wyraz w przyjętym Wyznaniu Wiary. Protestanci, Katolicy, Prawosławni i wszystkie mniejsze społeczności nie mają żadnego problemu w uznaniu Jezusa -Bogiem od zawsze i na zawsze, nie mają problemu z wiarą w Ducha Świętego i nie klepią, że jest trzech bogów.
Jedynie wasze XIX wieczne ruchy zza Oceanu, jak króliki z kapelusza zarzucacie kłam prawdom chrześcijańskim, a do tego wymyślacie jakieś powroty Jezusa, jakieś przebywanie w obłokach, krążenie wokół ziemi, wybieranie Oblubienicy i królestwa które będą nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, a może już są i tak dalej.
To chyba z grubsza wszystko, co mam do powiedzenia ci na twoje zdziwienie moją reakcją na twój wpis o tańcach z obrazami w temacie Boga.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2023-08-19, 00:16   

Odpowiedzieliśmy na teksty, które zacytował Marker, większa ich część nic wspólnego z Jezusem nie miała, a jeżeli miała z Jezusem to nic z BOGIEM, przeczytaj i zacytuj jakąś nasza wypowiedź, bo nie wiem do jakiej mam się ustosunkować, Wyraźnie też ja udowodniłam,że trójcę wymusiła ARMIA mieczem i banicją. Ja nie wierzę w trójcę, wiec nie będę chwalić tego w co nie wierzę, bo kim bym się okazała.? Udowodniliśmy tekst Jana 1:1-3, udowodniliśmy zwrot Tomasza mój Bóg i mój Pan,
Weź sobie poczytaj, anie udowadniaj coś czego nie znasz.
Bo ty masz prawo głosić swoje poglądy, a ja mam prawo głosić swoje poglądy.
A tutaj na forum, ja proponuję dyskutować, a nie mówić POLEGLIŚCIE bo co nie jest po waszej myśli?
Tak nie wygląda dyskutowanie. Mam nadzieję,że to się zmieni. :-D :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-19, 06:44   

Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
A teraz do Wiesławy, dorabiasz sobie adwokaturą? Bo prawie w każdym poście jako obrończyni uciśnionych występujesz. Jeszcze jedno po czym widzisz,że polegliśmy? Czy braliśmy udział w jakiś zawodach?

Dlaczego zarzucasz mi "adwokaturę". Czy nie mam prawa wyrazić swojej opinii jeśli mam taką ochotę i potrzebę oraz cieszyć się, że nie jestem osamotniona w swoich poglądach?
Nie chodzi o zawody. Chodzi o to, że wielokrotnie "z mocą" zabieracie głos (BPS i ŚJ) na wielu forach i w wielu tematach. Z mocą, czyli z wielką pewnością siebie,z pewnością o swoich racjach na każdy wpis biblijny. Nie dopuszczacie możliwości, że ktoś inny mógłby mieć prawidłową, chociaż inną od waszej wykładnię, zrozumienie biblijnych kwestii.
W ostatnich tematach polegliście dlatego, że zmiażdżono was wersetami i jak najbardziej logicznymi i merytorycznymi wpisami. Te wpisy - wersety -są również poparte dokumentami i naukami historycznymi z początków chrześcijaństwa.
A co usłyszeliśmy od znaffffców :mrgreen: Brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, brak odniesienia się do jakiegokolwiek wersetu. Za to "ni z gruszki ni z pietruszki" przywołanie dogmatów(tematy nie mają z dogmatem nic wspólnego), wytykanie niewiary Konstantyna - totalnie od czapy, przywołanie działań inkwizycji i konkwisty, wreszcie ... dziewictwo Marii, i tańczące obrazy.
To są odpowiedzi bardzo kompetentnych i biegłych w Piśmie Badaczy PS oraz Świadków Jehowy.
W tym właśnie polegliście, w moich nic nie znaczących oczach, oczywiście, bo wszem i wobec nadal możecie udawać znawców i prawowiernych i wyedukowanych nawet w starohebrajskim.
Taki żałosny obraz obecnie widzę.
Dobrze wiesz, że do katolicyzmu jest mi od lat daleko, ale jeśli mają rację to umiem ją przyznać. Tym bardziej, że jest to wiara nie tylko katolicka, na wspomnienie której pianę toczycie, ale też jest to wiara i zrozumienie całego Kościoła Chrześcijańskiego, czemu daje on wyraz w przyjętym Wyznaniu Wiary. Protestanci, Katolicy, Prawosławni i wszystkie mniejsze społeczności nie mają żadnego problemu w uznaniu Jezusa -Bogiem od zawsze i na zawsze, nie mają problemu z wiarą w Ducha Świętego i nie klepią, że jest trzech bogów.
Jedynie wasze XIX wieczne ruchy zza Oceanu, jak króliki z kapelusza zarzucacie kłam prawdom chrześcijańskim, a do tego wymyślacie jakieś powroty Jezusa, jakieś przebywanie w obłokach, krążenie wokół ziemi, wybieranie Oblubienicy i królestwa które będą nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, a może już są i tak dalej.
To chyba z grubsza wszystko, co mam do powiedzenia ci na twoje zdziwienie moją reakcją na twój wpis o tańcach z obrazami w temacie Boga.


Brawo Wiesławo.. przychylam się do twojego postu....
👏👏👏
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-19, 06:45   

Wiesława napisał/a:
[quote=".
Jedynie wasze XIX wieczne ruchy zza Oceanu, jak króliki z kapelusza zarzucacie kłam prawdom chrześcijańskim, a do tego wymyślacie jakieś powroty Jezusa, jakieś przebywanie w obłokach, krążenie wokół ziemi, wybieranie Oblubienicy i królestwa które będą nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, a może już są i tak dalej.
To chyba z grubsza wszystko, co mam do powiedzenia ci na twoje zdziwienie moją reakcją na twój wpis o tańcach z obrazami w temacie Boga.


I jeszcze zapomniałaś dodać o Michale archaniele który przekształcił się w Jezusa a Jezus w abadona 🤣..
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-19, 06:47   

nike napisał/a:
O.
A tutaj na forum, ja proponuję dyskutować, a nie mówić POLEGLIŚCIE bo co nie jest po waszej myśli?
Tak nie wygląda dyskutowanie. Mam nadzieję,że to się zmieni. :-D :-D


To zacznij w końcu dyskutować.. jedyna osoba która odniosła w miarę merytorycznie do mojego poprzedniego tematu to pokoja...
Jako jedyny ratuje honor badaczy.
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
Ostatnio zmieniony przez Markerów 2023-08-19, 06:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-08-19, 06:49   

nike napisał/a:
Markerów napisał/a:
Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
Markerów napisał/a:

Ja pytałem o Boga NIENAJWYSZEGO

Odpowiedziałam , ale powtórzę------BOŻKI RZYMSKIEGO KOŚCIOŁA, Z GLINY METALU, PAPIERU OBSYPANE KWIATAMI, TAŃCZĄCE OBRAZY.

Kompromitujesz się, nike. Dlaczego to robisz?
Widzę po ostatnich tematach, że polegliście, państwo Badacze I Świadkowie. Przykro mi, bo jednak nie tego po was się spodziewałam.


Tacy z nich " badacze Bibli" jak ze mnie królowa Elżbieta 😅


Jakie pytanie to taka odpowiedź, co ja nie tak napisałam? Czy nie ma tańczących obrazów w rzymskim kościele? Widziałam na wideo jak matki boskie wywijały.A Glinianych i metalowych nie ma w rzymskim kościele bożków , przed którymi klękacie i modlicie się do nich, to są ci niżsi bogowie o które pyta Marker.A teraz do Wiesławy, dorabiasz sobie adwokaturą? Bo prawie w każdym poście jako obrończyni uciśnionych występujesz. Jeszcze jedno po czym widzisz,że polegliśmy? Czy braliśmy udział w jakiś zawodach?


Czyli Jezus według Ciebie jest Bogiem NIENAJWYSZYM tak ?
A Jehowa Bogiem NAJWYŻSZYM tak ?
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7100
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5526/7220
 76%
EXP: 45/373
 12%
Wysłany: 2023-08-19, 07:27   

Markerów napisał/a:
Czyli Jezus według Ciebie jest Bogiem NIENAJWYSZYM tak ?
A Jehowa Bogiem NAJWYŻSZYM tak ?

Oj, Markerów, Markerów… Ile razy można powtarzać ten sam fakt, że słowo „Bóg” nie wskazuje nam na konkretną osobę?
„Bóg” to Mocarz, potężna istota. Ale też oznacza: sędzia, władca, nauczyciel, anioł, mistrz, nauczyciel...
Dla Aarona Mojżesz był Bogiem- Wj 4:16
Dla bardzo wielu ludzi Bogiem jest Szatan. 2 Kor 4:4

Podobnie Jezus po zmartwychwstaniu trzeciego dnia, nie był już istotą ziemską, lecz potężną istotą duchową, która mogła się materializować i dematerializować według swej woli.
Stał się i jest na wieczność dla nas „Bogiem”.
2Kor 5:16 PSZ "Dlatego my nie patrzymy już na nikogo z ludzkiego punktu widzenia. I nawet jeśli poznaliśmy Chrystusa jako człowieka, to już tak na Niego nie patrzymy."
1P 3:18 BGN "Bo i Chrystus ucierpiał raz za winy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, by mógł was doprowadzić do Boga, gdy został uśmiercony dla cielesnej natury, ale ożywiony Duchem."

Daj się obudzić z duchowej hipnozy, aby zrozumiał tak proste sprawy!
Przestał byś zadawać pytania w stylu; "czy Jezus jest Bogiem nie najwyższym"?
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15