FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja sodomizmów wśród chrześcijan
Autor Wiadomość
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-18, 18:27   

Ponawiam moje pytanie do Bartka:
Czy Boga Jahwe także nazwiesz jadowitym, za to że puścił z dymem homoseksualne
miasta :?:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-18, 20:17   

Wasiczek napisał/a:
Czy Boga Jahwe także nazwiesz jadowitym, za to że puścił z dymem homoseksualne
miasta :?:

Nie, bo dał im szanse, nie skorzystały z tego.
Wy tej szansy nie dajecie, wy piętnujecie.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-18, 20:35   

bartek212701 napisał/a:
Nie, bo dał im szanse, nie skorzystały z tego.
Wy tej szansy nie dajecie, wy piętnujecie.


Oczywiście, że piętnujemy, bo to zachowanie jest nie do przyjęcia.
Szansę jeszcze mają, ale mimo tego nie chcą z niej skorzystać.
Ale cóż, każdy decyduje za siebie. Gdy Polsce zostanie wprowadzone
Prawo Boże - czego z upragnieniem wyczekuję - szansa dla dewiantów
się skończy. :evil2:
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-18, 20:37   

Cytat:
Dla mnie oznaką miłości nie jest powiedzenie mu 'jestes chory, lecz się' a porozmawianie z nim, pokazanie mu innej drogi.


Kiedy tą drogę pokazuje się w naszym społeczeństwie, wlasnie leczenie jest tą drogą
głownie psychologicznie powino sie leczyć te zaburzenia.
A takze duchowo- czyli modlitwą

Cytat:
w waszej definicji miłość jest mi obca.


W mojej miłoscią jest zabranie matce alkoholiczce butelki i zabranie ją na terapię , a nie kupowanie
kolejnej flachy.
Ewentualnie kupienie flachy warunkowej , ze po niej pojdzie na terapie.
Uwierz mi - na dł uższą metę wyjdzie jej to na dobre.

Cytat:

Po pierwsze: Nie posiadłeś umiejętności czytania za zrozumieniem, bo tak NIGDZIE nie stwierdziłem.
Po drugie: Według Ciebie miłość, to krzywdzenie, co pokazujesz swoimi wpisami.
Po trzecie: Nie ośmieszaj się dalej...


to chyba czytasz nie tego ziona, bo ja swoimi wpisami nikogo nie krzywdze
a wręcz przeciwnie, sugeruję ta drogę o ktorej pisałeś . Jeśli dla Ciebie krzywdą jest zabranie alkoholikowi butelki, odłączenie od prądu kogoś , czy uwolnienie od grzechu, no to fakt nie ma o czym dalej pisać.

Cytat:
Już się do DŚ porównujesz?


no sory. Ja nie jestem żaden Duch Święty, ale słucham sie co ma do powiedzenia
jak pouczał. Jezus np cudzołożnicy ktorą ocalił nie mowił -
''idz demonstruj związki partnerskie i rozpuste''
czy
''idz dziecko rob co chcesz , bo tamci niesłusznie chcieli podnieść na Ciebie ręke''
tylko miał z nią do pogadania też ''na boku ''..

''idz i nie grzesz wiecej''

Ale wiadomo każdy słyszy co chce słyszeć, lub na wybiórkę
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-19, 00:10   

Cytat:
Oczywiście, że piętnujemy, bo to zachowanie jest nie do przyjęcia.
Szansę jeszcze mają, ale mimo tego nie chcą z niej skorzystać.
Ale cóż, każdy decyduje za siebie. Gdy Polsce zostanie wprowadzone
Prawo Boże - czego z upragnieniem wyczekuję - szansa dla dewiantów
się skończy. :evil2:

Strzeż mnie Jehowo Boże przed takimi 'chrześcijanami'
zion599 napisał/a:
W mojej miłoscią jest zabranie matce alkoholiczce butelki i zabranie ją na terapię , a nie kupowanie
kolejnej flachy.

I o takiej miłości mówię, ale do homoseksualistów to twoja miłość wygląda zupełnie inaczej, więc przestań udawać, że miłujesz...bo po prostu nie ma w Tobie miłości, jest jedynie pokazówa.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 01:04   

Syn mądry miłuje karcenie, naśmiewca nie słucha nagany.
Prz 13
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 09:31   

Cytat:
Wy tej szansy nie dajecie, wy piętnujecie.

11 I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności, a raczej piętnując, nawracajcie [tamtych]! 12 O tym bowiem, co u nich się dzieje po kryjomu, wstyd nawet mówić. 13 Natomiast wszystkie te rzeczy piętnowane stają się jawne dzięki światłu, bo wszystko, co staje się jawne, jest światłem

Tak jak przykazal Pan Bog.Jesli by chodzilo np o balwochwalce to nie mialbys z tym problemu :-D Zlych uczynkow mamy nienawidzic ale blizniego milowac co nie oznacza
ze mamy milczec jak grzeszy czy go za to chwalic.Bog takich nienawidzi i ich spali.Amen
 
     
twardziel 
niekompromisowy


Pomógł: 57 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 285
Skąd: pomorskie
Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 28/35
 80%
Wysłany: 2015-04-19, 10:14   

Do szanownego młodego użytkownika, założyciela wątku.

Czy uważasz ludzi żyjących w grzechu i nazywających siebie chrześcijanami. Czy uznajesz takich ludzi za Bożą rodzinę.
Bo zaznaczasz że stanowisko Słowa Bożego jest jednoznaczne. Ale czy według Ciebie dziecko Boże, uczeń Jezusa Chrystusa mający społeczność z Bogiem który prowadzony jest Duchem Świętym. W imię okazania miłości, ma zaakceptować jakiekolwiek trwanie w jakimkolwiek grzechu (nie jednorazowy upadek) i nazywać go bratem\siostrą ?

Na czym powinno polegać zwalczanie grzechu JAKIEGOKOLWIEK, a sodomizmu w szczególności. Gdyż piszesz że mamy to robić na wszelki możliwy sposób ?

W sumie te dwa pytania należą do tego samego. Chodzi o to co według Ciebie można jeszcze zrobić poza przedstawieniem stanowiska Bożego ?
_________________
Tylko bądź mocny i bardzo mężny, aby ściśle czynić wszystko według zakonu, jak ci Mojżesz, mój sługa, nakazał. Nie odstępuj od niego ani w prawo, ani w lewo, aby ci się wiodło wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-19, 12:20   

Olus napisał/a:
Tak jak przykazal Pan Bog.Jesli by chodzilo np o balwochwalce to nie mialbys z tym problemu :-D Zlych uczynkow mamy nienawidzic ale blizniego milowac co nie oznacza
ze mamy milczec jak grzeszy czy go za to chwalic.Bog takich nienawidzi i ich spali.Amen


1 Kor 6:9-11
Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego, Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.

W swej nienawiści i braku miłości, Ty, Wasiczek i Zion, zapomnieliście o jednej ważnej rzeczy- Tymi dewiantami, złodziejami, mordercami byli również Ci, których nauki dziś Biblia zawiera, Apostołowie, sam Paweł, Ci ludzie byli źli, żyli w grzechu, mordowali, cudzołożyli, ale OTRZYMALI MOŻLIWOŚĆ POZNANIA ŁASKI BOŻEJ, z ust ludzi, którzy zrozumieli, ze sa to osoby żyjące w chorobie, że grzech ich niszczy. W swej miłości nie powiedzieli im "Bóg Cię nienawidzi i Cię spali" a tak powiedział Olus Nie zaczęli nazywać ich "zboczeńcami" a tak nazywa ich Wasiczek i Zion, bo najłatwiej, najszybciej. No i przecież głosicie takim ludziom Boga w słowach "Bóg was spali!"

Najgorsze jest to, że nazywacie się chrześcijanami, a nimi nie jesteście, bo świadczą o tym wasze słowa, stajecie się UCZONYMI W PIŚMIE. Znacie Ewangelię, a zakrywacie ją przed tymi, którzy może zmieniliby swoje życie, ale ich od tego odsuwacie, bo pokazujecie im Boga, który najchętniej by ich spalił. Biblia pisze o takich nie jeden raz. Może warto przemyśleć swoje zachowanie, bo nie różnicie się niczym od tych 'dewiantów' jesteście nawet gorsi, bo Oni Boga nie znają, a Wy tak i czynicie zło.

Wy jednak jesteście ludźmi, którzy w momencie gdy mieliby przyznac komuś rację, ze wasze zachowanie mogło być złe, wolicie nabrać wody w usta i swoje zdanie dalej forsować, bo jest przecież BIBLIJNE!!! Ale wasza biblijność jest biblijnością teoretyczną, nie macie miłości, bo dla was miłość to jakiś dziwny abstrakt, które oznacza kochanie jedynie Boga, a jego stworzenie macie w nosie. Kiedy ostatnio oddaliście ubrania na ludzi biednych? Kiedy ostatnio kupiliście bezdomnemu bułkę? Przeszliście pewnie obok cyganki i z obrzydzeniem w duchu coś pomyśleliście...
Osądziłem Was? Nie, osądziłem wasze NIECHRZEŚCIJAŃSKIE UCZYNKI! PIĘTNUJĘ, wasze zło, ale daję w przeciwieństwie do Was wskazówkę, ŻE CZASAMI LEPIEJ SIĘ UKORZYĆ I ZAWOŁAĆ DO BOGA, ŻE SIĘ PYSZNIĘ, STAWIAM SIĘ PONAD INNYMI, A W RZECZYWISTOŚCI JESTEM GORSZY OD TYCH, KTÓRYMI GARDZĘ.

Ja tak zrobiłem, pomogło.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 12:36   

Cytat:
1 Kor 6:9-11
Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego, Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.

Podales piekny werset ktory mowi o tym ze z homo mozna sie "wyleczyc".

Cytat:
W swej nienawiści i braku miłości, Ty, Wasiczek i Zion, zapomnieliście o jednej ważnej rzeczy

Za innych sie wypowiadac nie bede ale co do mojej skromnej osoby
to niesprawiedliwie mnie oceniles/osadziles :) Nienawidze ich grzechu
pedalstwa a nie samych pedalow i reszty grzesznikow.Zapodalem wereset
na temat pietnowanai uczynkow a ty rozlales sie z swoimi urojeniami na nasz temat.

Cytat:
W swej miłości nie powiedzieli im "Bóg Cię nienawidzi i Cię spali" a tak powiedział Olus

bzdury opowiadasz :-D
Czescia Ewangeli tez jest gloszenie kary
jaka spotka grzesznika jesli sie nie nawroci.

5 Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie

Cytat:
Olus Nie zaczęli nazywać ich "zboczeńcami

Bo jest zboczeniem.Nazywajmy "rzeczy" po imieniu.
I tak jestem deilikatny :)

Papież św.Pius X w swoim Katechiźmie z 1910 r. umieścił sodomię na drugim miejscu, po umyślnym zabójstwie wśród grzechów "wołających o pomste do nieba." " O grzechach tych" - wyjaśnia Katechizm - "mówi się, że wołają o pomstę do nieba, ponieważ tak uczy Duch Święty i ponieważ ich niegodziwość jest tak wielka i tak oczywista, że skłanają Boga, by wymierzał za nie najsurowsze kary." (295)


komentowanie reszty sobie odpuszcze :roll:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-19, 13:00   

Olus napisał/a:
komentowanie reszty sobie odpuszcze :roll:

Ja kompletnie sobie odpuszczam, bo przyjąłem zasadę, NIE DYSKUTOWAĆ Z NIECHRZEŚCIJANAMI.
Dla mnie żadne z Was chrześcijaninem JUŻ nie jest.
Takich, jak WY, można jedynie nawracać na chrześcijaństwo, jesteście UCZONYMI W PIŚMIE.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 13:10   

Nic mnie twoje urojenia nie obchodza :) Mozesz mnie uwazac za wyznawce baala :-P
Zobaczymy co na ich temat powie kiedys Jezus ;-) Lepiej uczonym niz niedouczonym :-D
Ostatnio zmieniony przez Olus 2015-04-19, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 13:10   

bartku sory ale ponosi Cie troche wyobraznia,
Jak mozesz, czytaj tylko to co do Ciebie pisza
A nie pisz eseje nie na temat.

Czy Ty liczysz na to , ze gdy ktos grzeszy, Chrześcijanin
powinien go pocieszac kłamstwem , ze nic takiego sie nie stało?
Do tego pozwolić mu nadal grzeszyć i o zgrozo!- promowawć grzech?
Czy raczej wręcz przeciwnie powinien go prawdą pocieszać



Cytat:
Podales piekny werset ktory mowi o tym ze z homo mozna sie "wyleczyc".


Otóz to! nie wiem czemu bartek nie rozumie takiej podstawowej rzeczy
Bo niby jak mozna sie wyleczyć z czegoś, czego nawet nie mozna nazwać ''chorobą'?
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-19, 13:39   

Każdy grzech jest chorobą, panowie uczeni w piśmie...od dziś będę Was nazywał "Niedouczeni w Piśmie" :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-19, 13:49   

oj bartek widze ze Ty lubisz sie powykłocać tak z kimś na siłe :mrgreen:
Ale tak coś czuje ze dobrze wiesz , ze nie ma o co.
Dobrze czujesz ze sodomia to grzech i ze mozna nazywać to grzechem i leczyć
Ale oczywiscie bedziesz szedł w zaparte, bo przyznać sie do tego to
nie po bartkowemu by było.

Bo przecież lepiej powyzywac innych od czci i wiary i stawać w obronie grzechu
zamiast probować kogoś z niego wyrwać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13