FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja sodomizmów wśród chrześcijan
Autor Wiadomość
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-20, 22:07   

konik polny napisał/a:
Młody ty jak widać nie masz co w tej szkole robić. Nauki nie masz czy co ?
Jesteś tu tylko dla afer. Na boisku nie chcą się z tobą bawić.
Sprawiasz wrażenie totalnego fanatyka - zbrojnego wciskania do głowy czegoś co ty nazywasz chrześcijaństwem. Obserwuję twoje posty, nie ma w nich krzty empatii, miłości do drugich.
Daruj sobie albo zacznij nad sobą pracować.


Jeżeli masz coś ciekawego do napisania na temat dewiantów, to proszę bardzo.
Jak nie, to wyjdź. :roll:

bartek212701 napisał/a:
Wasiczek, Sztuką kochać wroga, nie brata...


Miłość nie polega na pobłażaniu i rezygnowaniu z kary, gdy jest ona potrzebna.
Takie zachowanie jest głupotą, a nie miłowaniem, w dodatku szkodzi obu stronom.
Prosty przykład. Złapiesz złodziej na gorącym uczynku i nie wyciągniesz z tego nawet
najmniejszych konsekwencji w imię lovizmu. Ty możesz w nadziei myśleć, że już tak nie
zrobi, a on przeświadczony o swoim farcie - w końcu nie został ukarany - będzie dalej próbował
szczęścia w rabowaniu. I jemu nie pomożesz, a i ciebie może znów próbować okraść.
Była zbrodni, musi być kara.
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2015-04-20, 22:16   

Dewiantem w tak młodym wieku to jest sztuka być. Fanatyzm karalności jest bardzo szkodliwy zwłaszcza u osób młodych.
Kradzież jest potępiona przez Boga, nasze wsparcie dla takiej osoby ma być przyprawione solą, a nie od razu odcinanie palców lub całej ręki.
Ja widzę, że ty byś za wszystko chciał karać, czyżby to jakaś obsesja?
Bierz przykład z Jezusa i jego podejścia do tych co zawodzili słowem i czynem.
Pomyśl o tym, a nie rzucaj w lewo i w prawo swoich bluzgów w kierunku innych bo poprzez takie zachowanie niczego nie zdziałasz.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-21, 08:08   

konik polny, Szacunek :)
Wasiczek napisał/a:

Jeżeli masz coś ciekawego do napisania na temat dewiantów, to proszę bardzo.
Jak nie, to wyjdź. :roll:

Nie Ty jesteś tu adminem, prędzej Ty stąd WYLECISZ nić On wyjdzie :)
To forum biblijne, głosimy NADZIEJĘ i SZANSĘ ZBAWIENIA, nie rozgłaszamy waszych prorethelowskich żądz palenia ludzi, a wybaczania im i kierowania na właściwe tory.
Bardzo Wam współczuję, bo musicie być okropnie nieszczęśliwymi ludźmi.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 10:31   

Wasiczku po prostu nastepnym razem musisz zalozyc jak ja Pokoj :-D
Rozdac paszporty i bedzie mozna normalnie wtedy dyskutowac.
Bo tutaj chyba inaczej nie da rady :roll:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-21, 10:37   

Olus napisał/a:
Wasiczku po prostu nastepnym razem musisz zalozyc jak ja Pokoj :-D
Rozdac paszporty i bedzie mozna normalnie wtedy dyskutowac.
Bo tutaj chyba inaczej nie da rady :roll:

Tak, jeśli nie chce się podejmować dyskusji, jak to w sektach bywa, to najlepiej założyć pokój i wydzielić paszporty :) zgoda pełna.
Niemniej inny był cel tych pokojów...ale z dwojga złego, lepiej żebyście swoje herezje wypisywali gdzieś, gdzie ludzie myślący biblijnie nie będą mieć dostepu.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 10:43   

i co sie mnie czepiasz :roll:
O jakiej ty czlowieku dyskusji piszesz?
z poczatku moze i cos tam sie starales ugrac
ale jak nie wyszlo to zaczeles bombardowac temat
swoimi urojeniami na nasz temat razem z konikiem.
Dlatego lepiej zalozyc temat i rozdac paszporty normalnym
dyskutantom ktorzy dyskutuja na poruszony temat a nie skupiaja
sie na oczernianiu zalozyciela i kazdego kto sie z nim zgadza bo ich boli tresc Pisma :)
Narazie nie wykazales zadnej herezji tylko paplasz swoje urojenia w celu dyskredytowania..
Adios
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-04-21, 11:59   

Olus napisał/a:
Dlatego lepiej zalozyc temat i rozdac paszporty normalnym
dyskutantom ktorzy dyskutuja na poruszony temat a nie skupiaja
sie na oczernianiu zalozyciela

Ostrzeżenie ustne, za sugerowanie BYCIA NIENORMALNYM osobom, które z użytkownikiem się nie zgadzają.
Kara to najlepszy sposób na zwalczanie zła według Ciebie, więc czynię jak tego byś chciał.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 12:22   

bartek w takim razie powinieneś też ukarać siebie za pomówienia
pod naszym adresem.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 12:27   

bartek napisał/a:
Nie Ty jesteś tu adminem, prędzej Ty stąd WYLECISZ nić On wyjdzie


i kto tu zachowuje sie jak sekta i grozi ludziom o odmiennym zdaniu?
Konik używając przytyków personalnych , niestety łamał regulamin
(swoją drogą Ty także)
Czego nie mozna powiedzieć o pozostałych rozmówcach, którzy pisali
merytorycznie.
Jestes nieobiektywny w tym temacie i jeżeli już ma ktoś tu sie bawić w moderacje
moim zdaniem powinien
zająć się nim ktoś kto patrzy na sprawę neutralnie, a nie naudużywa
władzy by zastraszać i forsować swoje poglądy
(kazdy kto widzi z zewnątrz niestety juz sobie o Tobie pomysli co ma pomyśleć
i tu Ci żadne nadużywanie nie pomoże.)
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 15:17   

bartek212701 napisał/a:
Niemniej inny był cel tych pokojów...ale z dwojga złego, lepiej żebyście swoje herezje wypisywali gdzieś, gdzie ludzie myślący biblijnie nie będą mieć dostepu.


Nie bądź bezczelny i nie podcieraj się Biblią :!:
Wymowne wersety, które ci zacytowałem postanowiłeś olać, więc nie rób teraz z siebie znawcy
Biblii. To, że jakieś ciamciaramcia wyprało ci mózg lovizmem, nie znaczy jeszcze, że możesz
wmawiać innym, iż Biblia czegoś takiego uczy.

bartek212701 napisał/a:
Nie Ty jesteś tu adminem, prędzej Ty stąd WYLECISZ nić On wyjdzie
To forum biblijne, głosimy NADZIEJĘ i SZANSĘ ZBAWIENIA, nie rozgłaszamy waszych prorethelowskich żądz palenia ludzi, a wybaczania im i kierowania na właściwe tory.
Bardzo Wam współczuję, bo musicie być okropnie nieszczęśliwymi ludźmi.


Ogarnij się w końcu i przestań się zachowywać jak nastolatek z rozchwianiem emocjonalnym.
Nabrałeś wody w usta i teraz tylko obrażasz, choć obłudnie śmiesz pouczać innych w dziedzinie
kultury osobistej.

Jak widzę nadal nie raczyłeś odpowiedzieć na zadane wczoraj pytania, więc jestem zobligowany je powtórzyć.

Cytat:
Powiedz mi co tymi twoimi umiłowanymi homosiami którzy przez 1500 lat zostali ukamieniowani
zgodnie z Torą? Czy ci, którzy ich kamieniowali też byli faszystami, mordercami i zbrodniarzami, tak
samo jak teraz ja, Olus i Zion? A może należało im dawać szansę na sianie homoseksualnej propagandy
w przedszkolach, książkach, świątyniach tak jak to się dzieje teraz?
A może uważasz tak jak Manny, Aty i inne, że Prawo Jehowy było złe albo podrobione przez Mojżesza?
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-04-21, 15:37   

Odnośnie tych linków co Wasiczek zapodał to smutna jest wiedza biblijna respondentów.

Po pierwsze powinni zwrócić uwagę, że pytanie jest źle postawione.
Powinno brzmieć " Czy homoseksualiści będą żyć wiecznie na ziemi", ponieważ niebo jest niebem Pana synom ludzkim dał zaś ziemię.
Po drugie jednoznacznie powinni stwierdzić, że jak nie zaprzestaną swoich praktyk to zginą w Armagedonie. Biblia wyraźnie stwierdza kto nie odziedziczy Królestwa Bożego.
Ponadto widzimy na przykładzie starożytnego Izraela jak Bóg kazał postępować z ludźmi o takich praktykach.
Jednak jak słusznie napisał zion powinniśmy tym ludziom jako chrześcijanie starać się pomóc
zaniechać grzesznego postępowania, a nie od razu pałać do nich nienawiścią. Nienawiść mamy mieć do czynu, a nie człowieka.Bartek słusznie napisał, że to nie sztuka kochać brata, ale wroga. ( przyznam się, że ja mam z tym problem, ciężko mi miłować ludzi, których nienawidzę np. Hitlera czy Stalina. )
Jak tego nie chcą zrobić, czyli zaprzestać grzechu to wymierzenie kary pozostawmy Bogu.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 21:13   

Krystian napisał/a:
Nienawiść mamy mieć do czynu, a nie człowieka.Bartek słusznie napisał, że to nie sztuka kochać brata, ale wroga. ( przyznam się, że ja mam z tym problem, ciężko mi miłować ludzi, których nienawidzę np. Hitlera czy Stalina. )


Tyle tylko, że my nie rozmawiamy o miłości do wrogów. To Bartek wyskoczył z tym tematem
ni z gruchy ni z pietruchy.

Krystian napisał/a:
Jak tego nie chcą zrobić, czyli zaprzestać grzechu to wymierzenie kary pozostawmy Bogu.


Krystianie, jeżeli w naszym państwie skazywano by pedałów na śmierć, to czy byłbyś temu przeciwny
czy może to biblijne zachowanie zyskałoby twoją całkowitą aprobatę :?:
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-04-21, 21:46   

Wasiczek napisał/a:
Krystianie, jeżeli w naszym państwie skazywano by pedałów na śmierć, to czy byłbyś temu przeciwny
czy może to biblijne zachowanie zyskałoby twoją całkowitą aprobatę


Tak jak napisałem w temacie o karze śmierci.
Jestem jej przeciwny w państwie nieteokratycznym.
Jednak jak prawodawstwo danego państwa ją przewiduje to jako chrześcijanin mam się władzy zwierzchniej podporządkować, ponieważ wymierzanie kary śmierci nie jest sprzeczne z Prawem Bożym.
Jeżeli chodzi o czynnych zatwardziałych homoseksualistów, którzy do tego publicznie propagują takie zachowanie jako coś dobrego, aprobował bym karę śmierci w stosunku do nich, gdyż dla naszego Boga Jehowy takie praktyki są obrzydliwoscią.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-04-21, 21:54   

właśnie , trzeba pamiętac, ze propagowanie to nie jest tylko problem tego kto propaguje
Dzisiejsze czasy różnia się tym tylko od starożytnych, ze kiedyś w Sodomie
czy Gomorze tacy ludzie byli bezczelni butni, zepsuci i niczym sie nie przejmowali
Dziś panuje do nich niechęć publiczna więc wielokrotnie sa nienawidzeni
(ale propagują i grzeszą tak samo)

i Bartek pewnie dlatego daje sie na to nabrać , ze to co innego
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2015-04-21, 22:03   

Ja tej niechęci jakoś nie dostrzegam. Widocznie nie mieszkam na jakimś totalnym za(....)
Zion skąd ty wziąłeś tą niechęć. Poprawkę można wziąć tylko na to, że to Polska.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14