FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jana 1:1
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-09-30, 12:34   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:

Szkoda, lizusie, że nie jesteś obiektywny. "Miłość" wylewa się z każdej strony. Ale co tam.

Kultura osobista na forum to nie jest lizusostwo. To szacunek do innych forumowiczów z którymi możemy się nie zgadzać, ale których na forum nie powinniśmy obrażać wulgarnymi i plugawymi słowami. Moje skromne
wyrazy sympatii skierowane do Pani, kwiatki z życzeniami zostały potraktowane "z buta". Mam sobie je zasadzić "na łbie". Tak Pani napisała, a teraz pisze Pani o obiektywizmie. :shock:

Widzę, że jesteś zdziwiony moją reakcją, że zostałeś z buta potraktowany. Dlaczego taka moja reakcja?
Dlatego, że w kilku tematach, w odstępach kilku minut wylałeś kupę śmieci na mnie, kpiąc i sugerując mi szczepienia, a nawet porównałeś z Mengele i dalej w tych klimatach. Zaraz potem zasypujesz kwiatkami i przepraszasz. To obłuda, kłamstwo. Może jakaś naiwna panienka by się na to nabrała, ale ja nie trawię kłamców. Uważasz, że pisanie do kogoś i przyrównywanie z dr Mengele, popieranie kowidozy i sugerowanie latanie w maskach i inne paskudztwa, i to bez żadnego związku z tematami (wyskakujesz z tym w wielu tematach nie wiadomo dlaczego) jest w porządku? Jest wyrazem miłości bliźniego o której tak na prawo i lewo klepiesz?
Lizusem jesteś, gdyż na wszystkie posty, obojętnie co by ludzie nie pisali ty uniżenie potakujesz, często skrajnie różnym opiniom. To znaczy, że jesteś kręgosłupa pozbawiony. Wyrazy szacunku tu, wyrazy szacunku tam.
To nieszczere i dziecinne i z szacunkiem dla forumowiczów nie ma nic wspólnego.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-09-30, 15:19   

Wiesława napisał/a:
.. kpiąc i sugerując mi szczepienia, a nawet porównałeś z Mengele i dalej w tych klimatach. Zaraz potem zasypujesz kwiatkami i przepraszasz. To obłuda, kłamstwo. Może jakaś naiwna panienka by się na to nabrała, ale ja nie trawię kłamców. Uważasz, że pisanie do kogoś i przyrównywanie z dr Mengele, popieranie kowidozy i sugerowanie latanie w maskach i inne paskudztwa, i to bez żadnego związku z tematami (wyskakujesz z tym w wielu tematach nie wiadomo dlaczego) jest w porządku? Jest wyrazem miłości bliźniego o której tak na prawo i lewo klepiesz? Lizusem jesteś, gdyż na wszystkie posty, obojętnie co by ludzie nie pisali ty uniżenie potakujesz, często skrajnie różnym opiniom. To znaczy, że jesteś kręgosłupa pozbawiony. Wyrazy szacunku tu,wyrazy szacunku tam. To nieszczere i dziecinne i z szacunkiem dla forumowiczów nie ma nic wspólnego.

Nieporozumienie. Ja tylko grzecznie zapytałem Panią o zaszczepienie i z wielką radością dowiedziałem się, że nie dała się Pani temu oszukać i poddać. Kościół katolicki podjął jednak szereg starań, aby fałszywa pandemia stała się wręcz kolejnym dogmatem, nakazem religijnym u łatwowiernych głupkowatych i okradanych ze wszystkiego katolików. Mimo tego padły słowa milionerów (złodziejska prywatyzacja) z lewicy dewiacyjnej: "Okazuje się, że w tych wielu miejscach doszło do złamania prawa, doszło także do możliwości zakażenia się na wielką skalę, dziesiątki czy setki osób zgromadzone w jednym miejscu to jest bomba z opóźnionym zapłonem - powiedział homoseksualista Śmiszek, mąż (żona) Roberta Biedronia. Brednie o pandemii powtarzali skorumpowani w mediach tysiące razy politycy, medycy i dziennikarze- jak jeden mąż. :shock:
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-09-30, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-09-30, 16:06   

Fedorowicz ja też i moja rodzina nie szczepiliśmy się i nie chorowaliśmy na Corwida uważałam,że był za krótki okres do stwierdzenia, czy szczepionka jest już doskonała do użycia.
Po pierwszej dawce zauważyłam,że ci co ją wzieli, też chorują, po drugie chyba wytrzymywała tylko trzy miesiące, co to wiec za lek jest.
A potem kiedy już dużo ludzi sie zaszczepiło, okazało się,że to nic nie daje, a nawet powoduje jakieś choroby, niedomagania itp.
Czasami warto, zaczekać, nie śpieszyć się, podobno dużo ludzi zmarło właśnie od szczepionki.
Nie ma co bez przerwy o tym teraz mówić, bo to już po czasie jest. Lepiej w tym temacie, porozmawiać o Ew.Jana 1:1-2.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-01, 00:17   

nike napisał/a:
Fedorowicz ja też i moja rodzina nie szczepiliśmy się i nie chorowaliśmy na Corwida uważałam, że był za krótki okres do stwierdzenia, czy szczepionka jest już doskonała do użycia. Po pierwszej dawce zauważyłam, że ci co ją wzieli, też chorują, po drugie chyba wytrzymywała tylko trzy miesiące, co to wiec za lek jest. A potem kiedy już dużo ludzi sie zaszczepiło, okazało się, że to nic nie daje, a nawet powoduje jakieś choroby, niedomagania itp.
Czasami warto, zaczekać, nie śpieszyć się, podobno dużo ludzi zmarło właśnie od szczepionki.
Nie ma co bez przerwy o tym teraz mówić, bo to już po czasie jest. Lepiej w tym temacie, porozmawiać o Ew. Jana 1:1-2.

Niemniej jednak był to eksperyment medyczny na skalę światową. Ja też nie zamierzam o tym pisać zbyt wiele bo to nie ten temat i chętnych do rozmowy dziś już brak, choć tak zwana "krótka pamięć" i dezinformacja medialna nie służą interesom narodowym. Zapytałem o to tylko osoby agresywne piszące na forum, bo nienaturalne wydało mi się obrzucanie obelgami innych userów bez wyraźnego powodu. To jest jakieś chore. :-(
:-(
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-01, 06:57   

Wiesława napisał/a:
, gdyż na wszystkie posty, obojętnie co by ludzie nie pisali ty uniżenie potakujesz, często skrajnie różnym opiniom. To znaczy, że jesteś kręgosłupa pozbawiony. Wyrazy szacunku tu, wyrazy szacunku tam. To nieszczere i dziecinne i z szacunkiem dla forumowiczów nie ma nic wspólnego.

Nie jest prawdą, że akceptuję wszystkie poglądy. Właśnie powyżej napisałem, że nie trzeba akceptować userów którzy używają słów wulgarnych na forum wobec rozmówcy. Natomiast odnośnie kobiet to uważam ze względu na ich emocjonalność jeżeli używają wulgaryzmów należy delikatnie dać im do zrozumienia że takie zachowanie nie jest ani kulturalne, ani kobiece. Ruch feministyczny niestety rozpropagował wśród kobiet fałszywy pogląd, że kobiecość, łagodność, delikatność w zachowaniu czy ubiorze jest poniżaniem kobiet. Wiele niewiast dało się na to nabrać, poprzebierały się za mężczyzn i przyjęły tatuaże, męską brutalność, agresywne zachowanie, wulgaryzmy i nałogi. Rywalizacja z mężczyznami doprowadziła do rozpadu rodzin i degradacji społeczeństwa. Jeżeli chodzi Pani o skrajnie różne opinie, to faktycznie na forum zmieniłem zdanie na temat niektórych dogmatów Kościoła. Doszedłem też do wniosku, że miłośnik Pisma Świetego nie musi być skrajnym fanatykiem religijnym, nienawidzącym innych fanatyków. Może być zwyczajnie miłośnikiem starożytnej literatury i poezji religijnej które podziwiamy w Biblii. Pozdrawiam :)
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-02, 16:57   

wybrana napisał/a:
To co napisano w Starym Testamencie o Bogu, to zlepek mitów, zasłyszeń I wyobraźni ludzi.

Ale zarówno ST jak i NT jest dziełem ludzkim. Spisali je pisarze biblijni. Pani to pogardliwie nazwała zlepkiem zasłyszeń. A dla mnie jest to arcydzieło, wspaniała i zachwycająca literatura starożytna. Ale trzeba pamiętać, że formy literackie zastosowane przez pisarzy biblijnych były im współczesne i możemy nie znaleźć ich odpowiedników w dzisiejszych czasach. Do gatunków literackich wyróżnianych w Biblii należą: poemat epicki, saga rodowa, opowiadanie, kronika, przypowieść, dialog i monolog filozoficzny, psalm, hymn, pieśń, w tym pieśń miłosną (Pieśń nad pieśniami), przysłowie, kazanie (Kazanie na Górze), aforyzm, modlitwa, mowa religijna, wyrocznia (proroctwo), list, przekleństwo, zbiór praw (kodeks) oraz apokalipsa .
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-10-02, 17:41   

Fedorowicz napisał/a:
Niemniej jednak był to eksperyment medyczny na skalę światową.

Są tacy, co uważają inaczej.
https://www.gazetaprawna....e-na-covid.html

https://www.national-geog...no-231002123626
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-02, 18:52   

Henryk napisał/a:
Są tacy, co uważają inaczej. https://www.gazetaprawna....e-na-covid.html
https://www.national-geog...no-231002123626

Nagrodę Nobla dostał również Albert Einstein. Pisał on do Prezydenta USA Roosvelta, aby przyspieszyć prace nad bronią jadrową:
"Stany Zjednoczone dysponują bardzo ubogimi rudami uranu w niedużych ilościach. Dobre rudy występują w Kanadzie i dawnej Czechosłowacji, ale najważniejszym źródłem uranu jest Kongo Belgijskie. W takiej sytuacji uzna Pan może za pożądane nawiązanie stałego kontaktu między Administracją i grupą fizyków, pracujących w Ameryce nad zagadnieniem reakcji łańcuchowej. Jedną z dróg prowadzących do tego celu może być powierzenie tej misji zaufanej osobie, która mogłaby służyć w nieoficjalnym charakterze. Wzięłaby ona na swoje barki następujące zadania:
a) Zapewnienie współpracy departamentów rządowych, informowanie ich o postępach i przekazywanie im zleceń od rządu, zwłaszcza dotyczących zabezpieczenia amerykańskich zapasów rudy uranu.
b) Przyśpieszenie prac eksperymentalnych, które jest w chwili obecnej prowadzone są w ramach bardzo ograniczonych budżetów w laboratoriach uniwersyteckich, poprzez zapewnienie odpowiednich środków, jeśli okaże się to konieczne również przez kontakty z osobami prywatnymi, które są gotowe do dotowania naszego celu. Niewykluczone jest też zbieranie funduszy przez współpracę laboratoriów z przemysłem."
Doprowadziło to w rezultacie do stworzenia bomb nuklearnych i eksperymentalnego testu na ludności cywilnej Japonii : Hiroszima - Nagasaki. Były to jedyne w historii dwa przypadki użycia broni atomowej do działań zbrojnych na ludności cywilnej-zbrodnia ludobójstwa. Ataków dokonały Stany Zjednoczone na Japonię w 1945 roku: 6 sierpnia o godzinie 8:15 w Hiroszimie oraz 9 sierpnia o godzinie 11:02 w Nagasaki. Oficjalne szacunki amerykańskie w 1945 roku mówiły o 70 tys. śmiertelnych ofiar w Hiroszimie. Jezuici mający swoją misję w Hiroszimie podawali liczbę co najmniej 100 tys. zabitych. Później liczba ta stopniowo rosła, co należy przypisać chorobie popromiennej i skażeniu radioaktywnemu.

Badacze zadawali ludziom bardzo szczegółowe pytania (np. „na jakim przedmieściu, jakiej ulicy, w którym domu znajdował się pan, gdy bomba detonowała?”) i na tej podstawie starali się wyliczyć dawkę promieniowania jaka przypadła każdej osobie oddzielnie. Śledząc dalsze losy tych osób ustalono że :
89 zachorowało na nowotwory krwi;
440 zmarło na guzy nowotworowe;
250 padło ofiarą popromiennych zawałów serca;
30 noworodków przyszło na świat z upośledzeniem umysłowym. :-(
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-06, 16:29   

Wiesława napisał/a:
Widzę, że jesteś zdziwiony moją reakcją, że zostałeś z buta potraktowany. Dlaczego taka moja reakcja?

Mam wrażenie, że ktoś, kiedyś, jakiś nikczemny mężczyzna Panią skrzywdził w dzieciństwie lub później. Pani szuka zemsty. :-(
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6293
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4490/6115
 73%
EXP: 271/330
 82%
Wysłany: 2023-10-06, 17:05   

Fedorowicz napisał/a:
nike napisał/a:
Fedorowicz ja też i moja rodzina nie szczepiliśmy się i nie chorowaliśmy na Corwida uważałam, że był za krótki okres do stwierdzenia, czy szczepionka jest już doskonała do użycia. Po pierwszej dawce zauważyłam, że ci co ją wzieli, też chorują, po drugie chyba wytrzymywała tylko trzy miesiące, co to wiec za lek jest. A potem kiedy już dużo ludzi sie zaszczepiło, okazało się, że to nic nie daje, a nawet powoduje jakieś choroby, niedomagania itp.
Czasami warto, zaczekać, nie śpieszyć się, podobno dużo ludzi zmarło właśnie od szczepionki.
Nie ma co bez przerwy o tym teraz mówić, bo to już po czasie jest. Lepiej w tym temacie, porozmawiać o Ew. Jana 1:1-2.

Niemniej jednak był to eksperyment medyczny na skalę światową.


Jest nagłaśniana sprawa, że wraz z szczepionkami podawano elementy, które mają się stać aktywne w organizmie po uruchomieniu 5G. Ma to skutkować depopulacją ludzi, którzy bali się covida i zaufali tym, którzy apelowali o szczepienie się. Im więcej dawek ktoś przyjął tym większa ma bć skuteczność, według zasady: Kto czego się boi, to na niego spada.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3344
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 157/204
 76%
Wysłany: 2023-10-06, 17:16   

Pokoja napisał/a:
Jest nagłaśniana sprawa, że wraz z szczepionkami podawano elementy, które mają się stać aktywne w organizmie po uruchomieniu 5G. Ma to skutkować depopulacją ludzi, którzy bali się covida i zaufali tym, którzy apelowali o szczepienie się. Im więcej dawek ktoś przyjął tym większa ma być skuteczność, według zasady: Kto czego się boi, to na niego spada.

Samo sedno ! Zmarł nie dawno mój całkowicie zdrowy Kolega, który był na kwarantannie i przyjął od skorumpowanych zdrajców Narodu trzy szpryce śmiercionki..
Grzegorz Braun :
https://www.youtube.com/watch?v=x1dpzBvMjq4

 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-10-06, 17:42   

Pokoja napisał/a:
Jest nagłaśniana sprawa, że wraz z szczepionkami podawano elementy, które mają się stać aktywne w organizmie po uruchomieniu 5G.

Mam tylko jedno pytanie: Ty tak uważasz, czy tylko przekazujesz czyjąś informację?
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-10-06, 18:16   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Widzę, że jesteś zdziwiony moją reakcją, że zostałeś z buta potraktowany. Dlaczego taka moja reakcja?

Mam wrażenie, że ktoś, kiedyś, jakiś nikczemny mężczyzna Panią skrzywdził w dzieciństwie lub później. Pani szuka zemsty. :-(

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie byłam molestowana przez ojca, księdza,nauczyciela, sąsiada. Braka nigdy nie miałam. Kuzyni też mi krzywdy nie zrobili. Jeden chłopiec na podwórku rzucił we mnie kamieniem ...hm, może podświadomie na Pana Fedorowicza wylewam swój ból za niecny czyn Romka R.?
Ale, ale...przecież ja dokłądnie i szczegółowo napisałam za co się szanownemu Fedorowicowi obrywa. Romek jednak niewinny :mrgreen:
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-10-06, 18:19   

Pokoja napisał/a:
po uruchomieniu 5G.
🤣🤣🤣Należy pojechać osobiście do Kanady i to sprawdzić. Czytałam, że ten kraj od dawna korzysta z 5G, a przecież pisano, że tam był przymus szczypania. Czy ziemia może jednak jest płąska, a Kanadyjczyków już nie ma?
🙁😯😁
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6293
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4490/6115
 73%
EXP: 271/330
 82%
Wysłany: 2023-10-07, 15:26   

Henryk napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Jest nagłaśniana sprawa, że wraz z szczepionkami podawano elementy, które mają się stać aktywne w organizmie po uruchomieniu 5G.

Mam tylko jedno pytanie: Ty tak uważasz, czy tylko przekazujesz czyjąś informację?


Tylko przekazuje w oczekkiwaniu na skomentowanie tego, według wiedzy innego dyskutanta.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13