FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
60m2 mieszkania i aborcja
Autor Wiadomość
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-10-24, 13:37   60m2 mieszkania i aborcja

Ostatnio internet żyje przyznaniem się Natalii Przybysz do aborcji z powodu ZBYT MAŁEGO MIESZKANIA i niechęci do ponownej zabawy z pieluchami.

Napisałem na ten temat drobny post na fb

Cytat:
SYMBOL TEGO, O CO NIE WALCZĄ DZIŚ W POLSCE KOBIETY!
Nie jestem przeciwnikiem aborcji, jestem zwolennikiem zdrowego rozsądku. Ale jeżeli osoba, która poddaje się aborcji z powodu małego mieszkania i "niechęci do zabawy z pieluchami", oczekuje pochwał, to niech się zastanowi. Wedle słów Pani Przybysz ja mogę wyjść na ulicę i zabić osobę, która mi się nie podoba bo: to moja ręka, moja wola i moja decyzja i nic nikomu do tego. Wydawało mi się do tej pory, ze zabić to ja mogę jeśli jest narażone moje życie i muszę się KONIECZNIE bronić, no ale jak widać, myliłem się.
#czarnyprotest nie o to walczy, nie o to walczą kobiety z czarnymi parasolkami. Im zależy na zachowaniu OBECNEGO PRAWA ABORCYJNEGO, a nie usuwaniu ciąży jak pasożytów z żołądka - trzeba, bo szkodzi.
Pani Przybysz będzie blokować i usuwać niewygodne komentarze, najwyraźniej usuwanie weszło jej w krew.


Chciałem jeszcze dodać, że dziś przeciwnicy aborcji UTOŻSAMIAJĄ Przybysz z Czarnym Protestem, ale jest to nadużycie.

Czarny Protest napisał:

Cytat:
Uwaga!
Otrzymujemy od Państwa wiele wiadomości na temat Natalii Przybysz i jej słowach o aborcji.
Stanowczo zaprzeczamy temu, jakoby Czarny Protest wspierał Natalię w jej słowach.
Nie jesteśmy za tym, aby kobieta dokonywała aborcji kiedy tylko chce.
Chcemy, żeby prawo aborcyjne zostało takie jakie jest, czyli, aby aborcja była możliwa tylko w przypadkach, kiedy:
1. Ciąża jest zagrożeniem dla zdrowia lub życia matki, co stwierdza lekarz. Aborcji w tej sytuacji można dokonać do momentu osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza łonem matki.
2. Istnieją przesłanki na istnienie ciężkich, nieodwracalnych upośledzeń płodu lub nieuleczalnych chorób zagrażających jego życiu. Taką sytuację stwierdza lekarz a sam zabieg może być również przeprowadzony zanim płód osiągnie zdolność samodzielnego egzystowania poza łonem matki.
3. Ciąża jest efektem czynu zabronionego (gwałtu, aktu kazirodczego). Tę przesłankę musi stwierdzić prokurator, czyn więc powinien być zgłoszony odpowiednim organom.


O to walczą dziś kobiety w Polsce, nie o prawo do dziecięcej masakry, a prawo do życia i godnej śmierci - jeśli taka w ogóle może nastąpić.

Natalia Przybysz jest ANTY-symbolem tego o co walczą dziś w Polsce kobiety.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-10-24, 15:21   

wiesz co, Bartek, ja wiem, że za PiSem nie przepadasz, ale właśnie teraz opracowują
nowy projekt ustawy, w którym to zajmą sie między innymi opieką dla matek w traumach i tak dalej,
więc jednak ta burza się przydała i to nie z powodu Woman in Black , tylko z powodu inicjatywy
pani Joanny Banasiuk. Był to projekt dobry, niestety przez infradeizinformację nie przeszedłby i wyrządził zbyt wiele szkód społeczeństwu. Lekarze, nie znający prawa doprowadzali by do śmierci matek w myśl zle rozumianego nowego prawa. Jak tak przekalkulować na chłodno za i przeciw, to może i dobrze sie stało, że powstrzymano ta ustawę.

Nie podoba mi się tylko jedno - niewdzięczność posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy, bo odrzucili teraz tą ustawę nazywają złą, nieodpowiedzialną. Dla mnie to świnstwo i kłamstwo, bo ustawa zła wcale nie była, wystarczyło powiedzieć, że nie da się jej wprowadzić z ww powodów, ale cóż - polityka.
 
     
domi.nika

Potwierdzenie wizualne: 545
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 120
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 20/20
 100%
Wysłany: 2021-11-03, 09:37   Re: 60m2 mieszkania i aborcja

bartek212701 napisał/a:
Ostatnio internet żyje przyznaniem się Natalii Przybysz do aborcji z powodu ZBYT MAŁEGO MIESZKANIA i niechęci do ponownej zabawy z pieluchami.

Napisałem na ten temat drobny post na fb

Cytat:
SYMBOL TEGO, O CO NIE WALCZĄ DZIŚ W POLSCE KOBIETY!
Nie jestem przeciwnikiem aborcji, jestem zwolennikiem zdrowego rozsądku. Ale jeżeli osoba, która poddaje się aborcji z powodu małego mieszkania i "niechęci do zabawy z pieluchami", oczekuje pochwał, to niech się zastanowi. Wedle słów Pani Przybysz ja mogę wyjść na ulicę i zabić osobę, która mi się nie podoba bo: to moja ręka, moja wola i moja decyzja i nic nikomu do tego. Wydawało mi się do tej pory, ze zabić to ja mogę jeśli jest narażone moje życie i muszę się KONIECZNIE bronić, no ale jak widać, myliłem się.
#czarnyprotest nie o to walczy, nie o to walczą kobiety z czarnymi parasolkami. Im zależy na zachowaniu OBECNEGO PRAWA ABORCYJNEGO, a nie usuwaniu ciąży jak pasożytów z żołądka - trzeba, bo szkodzi.
Pani Przybysz będzie blokować i usuwać niewygodne komentarze, najwyraźniej usuwanie weszło jej w krew.


Chciałem jeszcze dodać, że dziś przeciwnicy aborcji UTOŻSAMIAJĄ Przybysz z Czarnym Protestem, ale jest to nadużycie.

Czarny Protest napisał:

Cytat:
Uwaga!
Otrzymujemy od Państwa wiele wiadomości na temat Natalii Przybysz i jej słowach o aborcji.
Stanowczo zaprzeczamy temu, jakoby Czarny Protest wspierał Natalię w jej słowach.
Nie jesteśmy za tym, aby kobieta dokonywała aborcji kiedy tylko chce.
Chcemy, żeby prawo aborcyjne zostało takie jakie jest, czyli, aby aborcja była możliwa tylko w przypadkach, kiedy:
1. Ciąża jest zagrożeniem dla zdrowia lub życia matki, co stwierdza lekarz. Aborcji w tej sytuacji można dokonać do momentu osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza łonem matki.
2. Istnieją przesłanki na istnienie ciężkich, nieodwracalnych upośledzeń płodu lub nieuleczalnych chorób zagrażających jego życiu. Taką sytuację stwierdza lekarz a sam zabieg może być również przeprowadzony zanim płód osiągnie zdolność samodzielnego egzystowania poza łonem matki.
3. Ciąża jest efektem czynu zabronionego (gwałtu, aktu kazirodczego). Tę przesłankę musi stwierdzić prokurator, czyn więc powinien być zgłoszony odpowiednim organom.


O to walczą dziś kobiety w Polsce, nie o prawo do dziecięcej masakry, a prawo do życia i godnej śmierci - jeśli taka w ogóle może nastąpić.

Natalia Przybysz jest ANTY-symbolem tego o co walczą dziś w Polsce kobiety.




Wyszła z taką informacją o mieszkaniu, chciała może pokazać trud ? nie wiem, ciężko ocenić kogoś, raczej nie powinno się.

Kobiety mają teraz ciężko, nie da się ukryć




________________
http://bamaxnieruchomosci.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13