FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fałszerstwa i sprzecznosci w Nowym Testamencie
Autor Wiadomość
Sekretka 
Sekretka

Potwierdzenie wizualne: 3456
Dołączyła: 29 Paź 2016
Posty: 77
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 12/16
 75%
Wysłany: 2016-10-29, 21:28   

Nike , ja nie o to pytałam! Nie zrozumiałes mojego pytania!

Przysieganie na Boze imie jest wskazane gdyz jest to Przykazanie Boze.
Aby nie brac imienia Bozego naderemnie to jest juz inne przykazanie. To sa dwie odrebne rzeczy !

Pozatym ten kto zmieni najmniejsze przykaznie nie odziedziczy krolestwa Bozego ggdyz Boze Prawo jest wieczne tak jak wieczne jest jego imie ktore trwa na wieki dlatego dodam tylko bo to jest ta sama kwestia iz ten kto zmieni cos w Prawie nie bedzie najmniejszym w krolestwie Bozym jak uczy NT gdyz wogole tam nie wejdzie. Prawo Boze jest wieczne i kiedy YHVshua powróci na ziemie aby zbudowac swiatynie i wypełnic Boze proroctwa , Prawo Boze dotrze do narodów poganskich i ustanowione bedzie krolestwo Boze na ziemi gdzie System Boga , system Prawa bedzie utrwalony na ziemi na wieki a system bezprawia zniknie gdyz system szatana runie .! Jak zwie sie Prawo szatana na ziemi?

BEZPRAWIEM!
_________________
Sekretka
 
     
Sekretka 
Sekretka

Potwierdzenie wizualne: 3456
Dołączyła: 29 Paź 2016
Posty: 77
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 12/16
 75%
Wysłany: 2016-10-29, 21:52   

Mysle iz nadal nie rozumiesz.

"Na nic nie przysiegajcie z NT" to herezja i lamanie prawa !!!!

Bog nakazuje aby przysiegac na swoje imie!

Kolejne klamstwo w NT to ze wejdzie do krolestwa Bozego ten kto sprobuje cos zmienic w Prawie!

Dlaczego tak wiele Zydów odrzuciło Mesjasza? Własnie z powodu NT i Objawienia Jana i nauk Pawłowych po których ja truchleje.


Dodam iz Prorocy ucza iz głowna misja Mesjasza to budowa swiatyni i przywrócenia prawa na ziemi! YHVshua nigdy nie dokonał zmiany w zakonie a to co pisze przeciw niemu to klamstwo Rzymu.
Nt uczy iz zeby nigdzie nie isc gdyz kiedy powiedza iz Mesjasz jest na pustyni to bedzie to fałszywy Mesjasz. Prorocy ucza iz to bedzie Bog Izraela ktory pojawi sie w czasach ostatecznych własnie na pustyni. Ksiega Obj podaje iz nie ma morza na Nowej Ziemi ani swiatyni a Bog mowi przez swoich proroków iz morze nigdy nie przeminie i bedzie na nowej ziemi takze tez swiatynia Boza bedzie na zawsze i bedzie na nowej ziemi!

NIe da sie usprawidliwic tego i innych rzeczy. Chrzescijanie oczekuja besti i kiedy pojawi sie YHvshua na pustyni okrzykna ze przyszedł Antychryst i uderza w Izrael. Bog przepowiada co sie stanie kiedy On przyjdzie na ziemie. Dlaczego tak sie stanie? Bo tak uczy NT iz YHVshua juz nie przyjdzie wiecej i ze zasłona w swiatyni sie rozdarła i nie potrzeba ofiar wiec kiedy On powróci wszytskie kraje chrzescijanskie uderza w Lud Bozy gdyz swiat oczekuje Antychrysta . Gdyby swiat postudiował proroków zobaczył by iz Bog pojawi sie na pustyni, zbuduje swiatynie aby wniej umiescic swoj tron! Zatrwazajace co?/ Tak, tak ucza prorocy! NIe mozna wierzyc dwom pismom co ucza dwoch przeciwnych rzeczy!
Nie usprawiedliwisz tego NIke , bo nie mozna! Albo opowiesz sie za swiatynia i Prawem Bozym ale bedziesz przeciwna swiatyni i podazysz za Pawłem i bezprawiem.

To jest taki dodatek! Nie rozpoczynam nowego watku ale moge podac cytaty juz jutro!
_________________
Sekretka
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13547

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 326/608
 53%
Wysłany: 2016-10-29, 22:00   

Sekretka napisał/a:
Nie usprawiedliwisz tego NIke , bo nie mozna! Albo opowiesz sie za swiatynia i Prawem Bozym ale bedziesz przeciwna swiatyni i podazysz za Pawłem i bezprawiem.

Tak szczerze to powiedz co masz do mnie?
Jaka ja ci krzywdę wyrządziłam?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Sekretka 
Sekretka

Potwierdzenie wizualne: 3456
Dołączyła: 29 Paź 2016
Posty: 77
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 12/16
 75%
Wysłany: 2016-10-29, 22:15   

Tak naprawde nic mi nie zrobiłas ale masz rozum, zbadaj sprawe, porównaj jedno pismo z drugim i ocen czy wierzysz prorokom czy NT w najwazniejszych sprawach? Zbadaj sprawe!
Napisałas iz NT da sie wyjasnic lecz nie wyjasnisz najbardziej podstawowych błedów. To ze sa pomyłki w faktach, imionach a nawet manipulowanie proroctwami to jest jeden fakt i uwierz zaden chrzescijan ci tego nie wskaze. Mozesz teraz sprawdzic i przekonac sie czy NT nie został zmieniony ale jest natchnionym słowem Boga. Tak, sa prawdy Boze, piekne nauki i przypowiesci i coz nich skoro człowiek bedzie zył tak jakby prawa nie było i wierzył iz odrzucajac Prawo moze bc zbawiony bo tak pisze. Pisze tez wiele róznych rzeczy ktore podwazaja bozych prorokówi zmieniaja przekaz proroctwa, zmieniajac same słowa w proroctwie. Zaczełam od najmniejszych pomyłek bo nie chciałam abys dostała szoku emocjinalnego wiec zaczełam podawac przykłady aby nie zaczac od najastraszniejszych błedów zeby Cie nie zrazic. Dlaczego nie umiesz przyznac sie do Prawdy iz ten kto zmieni Prawo nie bedzie najmniejszym w krolestwie w Bozym ale splonie na sadzie Bozym. Zajrzyj do Daniela. Samo stwierdzenie iz mozna zminic przykazanie w NT jest hereja gdyz Prawo zbarania odejmowania od Prawa.
_________________
Sekretka
 
     
Listek
VIP


Potwierdzenie wizualne: 2015
Pomógł: 581 razy
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2615
Poziom: 40
HP: 351/5017
 7%
MP: 2395/2395
 100%
EXP: 154/168
 91%
Wysłany: 2016-10-29, 22:20   

Sekretka napisał/a:
ten kto zmieni Prawo nie bedzie najmniejszym w krolestwie w Bozym ale splonie na sadzie Bozym


Dobrze,ze nas ostrzegasz.

Pozdrawiam
_________________
Bóg jest wciąż taki sam i się nie zmienia.
 
     
bambo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-10-29, 22:29   

Sekretka napisał/a:
Mysle iz nadal nie rozumiesz.

"Na nic nie przysiegajcie z NT" to herezja i lamanie prawa !!!!

Bog nakazuje aby przysiegac na swoje imie!

Kolejne klamstwo w NT to ze wejdzie do krolestwa Bozego ten kto sprobuje cos zmienic w Prawie!



Jezus tam się odnosi do ustnej tradycji
bo takiego przykazania nie ma.Na głowę itd.
W pozostałych przykazaniach też Jezus obala tradycje.
Jak to zrozumiesz to będzie dobrze :) bo gdzie Tora nakazuje nienawidzić wroga?
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13547

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 326/608
 53%
Wysłany: 2016-10-29, 22:30   

Sekretka napisał/a:
Dlaczego nie umiesz przyznac sie do Prawdy iz ten kto zmieni Prawo nie bedzie najmniejszym w krolestwie w Bozym ale splonie na sadzie Bozym. Zajrzyj do Daniela. Samo stwierdzenie iz mozna zminic przykazanie w NT jest hereja gdyz Prawo zbarania odejmowania od Prawa.

Dlaczego ja mam się przyznawać do czego czego po prostu niema, bo ty tak mi karzesz?
Wybacz ja mam swój rozum i go potrafię używać.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Serdunio
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-10-30, 21:32   

Sekretko nigdzie nie widzę by pisało że czlowiek ma odrzucać Prawo .Wskazówka Jezusa odnośnie przysięgi była raczej podpowiedzia aby lepiej z niej zrezygnować by Ojca nie zawieść, bo jesteśmy grzeczni i możemy złożyć fałszywą przysięgę.
Lepsze od potknięcia będzie tak lub nie .
 
     
bambo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-11-01, 22:01   

Sekretka napisał/a:
Nike za duzo watków naraz, Nie nadazam. Trzeba to zakonczyc a potem dodac nowe.

Sprawdz Ksiege JeremYah 22 : 28-30 BOg daje obietnice iz nikt z potomków Jechoniasza nie usiadzie na tronie Dawida!



I prosze nie pisz mi ze Bog zmienił zdanie!:)))


"W tym dniu - wyrocznia Pana Zastępów - wezmę ciebie, sługo mój, Zorobabelu, synu Szealtiela - wyrocznia Pana - i uczynię z ciebie jakby sygnet, bo sobie upodobałem w tobie" - wyrocznia Pana Zastępów." Aggeusza 2:23

Miał potomstwo,wiodło mu się,potomstwo panowało.
Przekleństwo zostało odwrócone.
Talmud też o tym mówi..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13