FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komu służę, Bogu czy szatanowi?
Autor Wiadomość
tessa 

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: 2017-02-02, 18:30   

Nike napisała/

Cytat:
A czy przez innych protestantów a nawet katolików to dzieło nie jest głoszone?


Owszem nie jest głoszone .Katolicy uważają ,że królestwo to stan serca,protestanci nie głoszą od drzwi do drzwi jak Jezus i jego uczniowie.ADS wierzą w trójcę chociaż Biblia uczy o jedynym Bogu.
Natomiast ŚJ głoszą w przeszło 700 językach ,zachęcam do odwiedzenia strony www.jw.org
Ostatnio zmieniony przez nike 2017-02-02, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-02-02, 19:00   

tessa napisał/a:
Cytat:
A czy przez innych protestantów a nawet katolików to dzieło nie jest głoszone?


Owszem nie jest głoszone .Katolicy uważają ,że królestwo to stan serca,protestanci nie głoszą od drzwi do drzwi jak Jezus i jego uczniowie.ADS wierzą w trójcę chociaż Biblia uczy o jedynym Bogu.
Natomiast ŚJ głoszą w przeszło 700 językach ,zachęcam do odwiedzenia strony www.jw.org



Uczniowie Jezusa nie głosili tylko od drzwi do drzwi.
Nie ważnie jak,ważne żeby efekt był dobry
i np baptyści głoszą tak samo jak wy.
Katolicy raczej tak nie wierzą..
Podasz podkładkę ?
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2017-02-02, 20:26   

tessa napisał/a:
Owszem nie jest głoszone .Katolicy uważają ,że królestwo to stan serca,protestanci nie głoszą od drzwi do drzwi jak Jezus i jego uczniowie.ADS wierzą w trójcę chociaż Biblia uczy o jedynym Bogu.
Natomiast ŚJ głoszą w przeszło 700 językach ,zachęcam do odwiedzenia strony www.jw.org
]
katolicy
Nie ważne jest jak katolicy wierzą w Królestwo, głoszą Ewangelię, z ambon, głoszą przykazania, wierzą i głoszą,że Jezus umarł,żeby zbawić ludzkość.
Nie można katolikom zarzucić,ze nic nie robią kapłani dla swoich wiernych.
protestanci
Gdzie jest napisane,że Jezus chodził od drzwi do drzwi?
Niektóre kościoły protestanckie też chodzą od drzwi do drzwi, nie jest im to narzucane i nie są z tej pracy rozliczani, robią to dobrowolnie i kiedy chcą.
Zielonoświątkowców, często spotym latem na promenadzie obok plaży, mają instrumenty graja i przepięknie śpiewają, a przy tym roznoszą ulotki i inną literaturę i wież mi ludzie słuchają i biorą.
Czasami jak jestem akurat na promenadzie to do nich się przyłączam a,ze znam wiele ich pieśni śpiewam z nimi, a przy okazji moją literaturę rozdaję, i wszyscy wspólnie Pana Boga chwalimy.
Podobnie jest z Baptystami, Adwentystami i innymi.
Nie ma znaczenia, że wierzą w trójce, jak nastanie Tysiąclecie to przestana,
Już kiedyś pisałam,ze jednego roku w swięto zmarłych na cmentarzu ja rozdałam wszystkie moje ulotki, i obok stali bracia Adwentyści, wzięłam ich ulotki i pomagałam im je rozdawać.
JESTEŚMY WSZYSCY BRAĆMI a Bóg jest od sadzenia nas, a nie my mamy sady wydawać.
700 językach ŚJ
Każdy kosciół ktory wymieniłam głosi we wszystkich jezykach, bo juz zyjemy w XXI wieku.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6290
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4498/6115
 73%
EXP: 268/330
 81%
Wysłany: 2017-02-03, 00:06   

tessa napisał/a:
protestanci nie głoszą od drzwi do drzwi jak Jezus i jego uczniowie.


Napisane jest jednak:

Cytat:
Nie przenoście się z domu do domu. Łk. 10:7 PNŚ


Ap. Paweł nauczał publicznie i po domach. Tam gdzie głoszono publicznie, dowiadywano się kto jest godzien słuchać Ewangelii. Uczniowie szli tam gdzie zgromadzano się dla celów religijnych, a nie od drzwi do drzwi. Do domów szli dopiero wtedy, gdy ich zaproszono w trakcie publicznego nauczania.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
Ostatnio zmieniony przez Pokoja 2017-02-03, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tessa 

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: 2017-02-03, 18:46   

Cytat:
Napisane jest jednak:

Cytat:
Nie przenoście się z domu do domu. Łk. 10:7 PNŚ


Wyrywasz wypowiedź z kontekstu.
Gdziekolwiek wejdziecie do domu, powiedzcie najpierw: ‚Pokój temu domowi’. 6 I jeśli tam jest przyjaciel pokoju, wasz pokój spocznie na nim. Ale jeśli nie ma, wróci do was. 7 Zostańcie więc w tym domu, jedząc i pijąc, co podadzą, bo pracownik jest godzien swej zapłaty. Nie przenoście się z domu do domu.

Gdy domownik przyjął głosicieli mieli zostać w tym domu i zaznajomić go z dobrą nowiną o królestwie.
Dzieje 20:20
przy tym nie powstrzymywałem się od mówienia wam wszystkiego, co pożyteczne, ani od nauczania was publicznie i od domu do domu

Apostoł Paweł głosił od domu do domu, a jest on przykładem dla prawdziwych chrześcijan.
 
     
tessa 

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: 2017-02-03, 18:48   

Nike napisała/
Cytat:
Nie ważne jest jak katolicy wierzą w Królestwo


Dziwię się tej twojej wypowiedzi.To Szatan jest ojcem kłamstwa i to jemu zależy na wprowadzeniu ludzi w błąd.
Ostatnio zmieniony przez nike 2017-02-03, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2017-02-03, 19:15   

Tesso bardzo proszę nad cytatem pisz kto jest autorem cytatu, bo się pogubimy :-D
tessa napisał/a:
Dziwię się tej twojej wypowiedzi.To Szatan jest ojcem kłamstwa i to jemu zależy na wprowadzeniu ludzi w błąd.

Dlaczego się dziwisz? Ja wierzę,że zbawienia nie ma pod szyldem wyznaniowym, tylko w Jezusie, a ty jak wierzysz? :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6290
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4498/6115
 73%
EXP: 268/330
 81%
Wysłany: 2017-02-04, 00:42   

tessa napisał/a:
Cytat:
Napisane jest jednak:

Cytat:
Nie przenoście się z domu do domu. Łk. 10:7 PNŚ


Wyrywasz wypowiedź z kontekstu.
Gdziekolwiek wejdziecie do domu, powiedzcie najpierw: ‚Pokój temu domowi’. 6 I jeśli tam jest przyjaciel pokoju, wasz pokój spocznie na nim. Ale jeśli nie ma, wróci do was. 7 Zostańcie więc w tym domu, jedząc i pijąc, co podadzą, bo pracownik jest godzien swej zapłaty. Nie przenoście się z domu do domu.

Gdy domownik przyjął głosicieli mieli zostać w tym domu i zaznajomić go z dobrą nowiną o królestwie.
Dzieje 20:20
przy tym nie powstrzymywałem się od mówienia wam wszystkiego, co pożyteczne, ani od nauczania was publicznie i od domu do domu

Apostoł Paweł głosił od domu do domu, a jest on przykładem dla prawdziwych chrześcijan.


Po pierwsze, jeżeli pozwolono im wejść do jakiegoś miasta, to w publicznym głoszeniu mieli się dowiedzieć, kto jest godzien. Osoby zainteresowane w dobrej lub zlej wierze zapraszały do swych domów. Jeżeli w dobrej wierze, to tam miał spocząć ich Pokój i mieli tam gościnę i kwaterę, a nawet miejsce zgromadzeń dla innych, którzy się schodzili na słuchanie Ewangelii. Nie mieli się przenosić z danego domu do bogatszego domu, dla lepszego zaspokojenia swoich potrzeb, jeśliby ktoś później ich chciał do siebie zaprosić. Tak więc wejście do jakiegoś domu na zaproszenie nie jest równoznaczne z partyzanckim chodzeniem od klamki do klamki. To nie jest w Bożym Majestacie.

Ap. Paweł w Dz. 20:20 nie napisał, że chodził od klamki do klamki, lecz to, że nauczał najpierw publicznie, a gdy głoszona przez niego prawda obroniła się w miejscu publicznym, to otwierały się drzwi domów prywatnych. Prawda najpierw musi się obronić w miejscu publicznym. To wskazuje, że wcześniej obowiązujące nauczanie nie jest w stanie sprostać duchowym potrzebom ludzi, więc nie miejscowi nie mogą oficjalnie , czy z urzędu sprzeciwiać się zapraszaniu do domów prywatnych. Ap. Paweł nie prowadził partyzantki wśród bezbronnej ludności, lecz najpierw szedł do tych, którzy za nią odpowiadali.

Jeżeli ktoś zaprosił, a się okazało w domu, że zaprosił w złej wierze, obłudnie, aby kusić do złego i wystawić na próbę, to nie mieli temu ulegać. lecz wyjść z tego domu z takim Pokojem z jakim do niego weszli.

Mogło się też zdarzyć, że głosicieli Ewangelii nie przyjęto w mieście. Władze pośrednio przez podburzenie ludu, lub inaczej nie wyraziły na to zgody. Wtedy tak Duch Świętego Boga Ojca, jak i Duch Pana Jezusa nie pozwoliły na to. Pan Jezus powiedział nawet, że nie zdążą doprowadzić do końca obywateli Izraela, a on zaraz za nim przybędzie, Mt. 10:23. Oznacza to, że dzieło wieku Ewangelii nie jest ostatecznym celem, lecz drogą do niego, czyli do Restytucji.

http://biblos.feen.pl/vie...&start=30#92856
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2017-02-04, 11:29   

Tak dokladnie.
Tesso w jednym poście wyżej napisalas,ze Jezus tez chodził od domu do domu, prosiłam o tekst i nie otrzymalam. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
tessa 

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: 2017-02-04, 19:31   

nike napisał/a:
Tak dokladnie.
Tesso w jednym poście wyżej napisalas,ze Jezus tez chodził od domu do domu, prosiłam o tekst i nie otrzymalam. :-D


Łukasza 10,Mateusza 10
 
     
tessa 

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: 2017-02-04, 19:37   

nike napisał/a:
Tesso bardzo proszę nad cytatem pisz kto jest autorem cytatu, bo się pogubimy :-D
tessa napisał/a:
Dziwię się tej twojej wypowiedzi.To Szatan jest ojcem kłamstwa i to jemu zależy na wprowadzeniu ludzi w błąd.

Dlaczego się dziwisz? Ja wierzę,że zbawienia nie ma pod szyldem wyznaniowym, tylko w Jezusie, a ty jak wierzysz? :-D


Ja wierzę nie tylko w Jezusa,ale także w Jehowę.

Rzymian 10:13

13 Gdyż „każdy, kto wzywa imienia Jehowy, będzie wybawiony”. 14 Ale jak będą wzywać tego, w którego nie uwierzyli? A jak uwierzą w tego, o którym nie słyszeli? A jak usłyszą bez głoszącego? 15 A jak będą głosić, jeśliby nie zostali posłani? Tak jak jest napisane: „Jakże pełne wdzięku są stopy tych, którzy oznajmiają dobrą nowinę o tym, co dobre!”
 
     
Listek
VIP


Potwierdzenie wizualne: 2015
Pomógł: 581 razy
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2615
Poziom: 40
HP: 351/5017
 7%
MP: 2395/2395
 100%
EXP: 154/168
 91%
Wysłany: 2017-02-04, 20:25   

nike napisał/a:
„Jesteście sługami tego, komuście posłuszni.” (Rzym. 6:16).BG



Jakiemu przykazaniu Boga nie jesteś posłuszny?


Cytat:
Wszystkie przykazania Jego są trwałe,

ustalone na wieki, na zawsze,

nadane ze słusznością i mocą.



Prawo Boże można ująć w jednym zdaniu:

Mt 7:12 bg

Cytat:
"Wszystko tedy, co byście chcieli, aby wam ludzie czynili, tak i wy czyńcie im; tenci bowiem jest zakon i prorocy."



Prawo Boga można podać w streszczeniu :

1. Pwt 6:5

Cytat:
"Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił."

i Łk 10:27

2. Kpł 19:18

Cytat:
będziesz miłował bliźniego swojego jak siebie samego.

!"i Mk 12:31

Te dwa powyższe przykazania można rozszerzyć, gdyż w nich zawierają się:
Ad.1..

Cytat:
NIE BĘDZIESZ MIAŁ INNYCH BOGÓW OPRÓCZ MNIE !

2. NIE UCZYNISZ SOBIE WIZERUNKU RYTEGO I ŻADNEGO OBRAZU TEGO CO NA NIEBIE
WYSOKO I TEGO CO JEST NA ZIEMI NISKO I TEGO CO JEST W WODACH PONIŻEJ ZIEMI
NIE BĘDZIESZ SIĘ IM KŁANIAŁ I NIE BĘDZIESZ IM SŁUŻYŁ, GDYŻ JA JHWH BÓG
TWÓJ - BOGIEM WYMAGAJĄCYM WYŁĄCZNOŚCI, PRZESZUKUJĄCY PRZESTĘPSTW
OJCÓW U SYNÓW - DO TRZECIEGO I DO CZWARTEGO POKOLENIA TYCH, KTÓRZY
MNIE NIENAWIDZĄ, A CZYNIĄCY ŁASKAWOŚĆ DO TYSIĄCZNEGO POKOLENIA TYM,
KTÓRZY MNIE MIŁUJĄ I PRZESTRZEGAJĄ MOICH PRZYKAZAŃ !

3. NIE BĘDZIESZ UŻYWAŁ IMIENIA JHWH BOGA TWEGO W SPOSÓB NIEGODNY, GDYŻ
JHWH NIE ZOSTAWI BEZ KARY TEGO, KTO UŻYWA JEGO IMIĘ W SPOSÓB
NIEGODNY !

4. PAMIĘTAJ O DNIU SZABATU, ABY GO UŚWIĘCAĆ ; SZEŚĆ DNI BĘDZIESZ PRACOWAŁ
I CZYNIŁ WSZYSTKIE SWOJE DZIEŁA, ALE DZIEŃ SIÓDMY - SZABATEM DLA JHWH BOGA TWEGO ; NIE WYKONUJ ŻADNEJ PRACY - TY I TWÓJ SYN, I TWOJA CÓRKA,TWÓJ SŁUGA I TWA SŁUŻEBNICA, I TWE ZWIERZĘTA, I TWÓJ PRZYBYSZ, KTÓRY JEST W PODWOJACH TWOICH, GDYŻ W SZEŚCIU DNIACH UCZYNIŁ JHWH NIEBIOSA I ZIEMIĘ, MORZE I WSZYSTKO CO W NICH, ALE ODPOCZĄŁ W DNIU SIÓDMYM ;
DLATEGO POBŁOGOSŁAWIŁ JHWH DZIEŃ SZABATU I UŚWIĘCIŁ GO !

5. SZANUJ OJCA SWEGO I MATKĘ SWĄ, ABY DŁUGO TRWAŁY DNI TWOJE, NA ZIEMI, KTÓRĄ JHWH BÓG TWÓJ DAJE TOBIE !




Ad.2 Rz 13:9
Cytat:

"Ponieważ przykazania:
Nie dopuścisz się cudzołóstwa,
nie popełnisz morderstwa,
nie będziesz kradł, nie będziesz pożądał,
i każde inne, zawiera się w tym
Będziesz miłował bliźniego swojego jak siebie samego.



Następnie można rozszerzyć podane przykazania na bardziej szczegółowe,dotyczące uczciwych miar i wag, zboczonych stosunków seksualnych, czarów i innych praktyk przez Boga uznanych za złe itd.W PŚ pokazane są losy Bożych ludzi,ich odstępstwa od nauki Boga i pokuta.


2Tm 3:16 bw
Cytat:
"Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"
_________________
Bóg jest wciąż taki sam i się nie zmienia.
Ostatnio zmieniony przez Listek 2017-02-04, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2017-02-04, 20:58   

tessa, bardzo proszę odpowiedz mi na pytanie, czy zbawienie jest w związku wyznaniowym, czy w Jezusie no i Bogu Jehowie.?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2017-02-04, 21:00   

tessa napisał/a:

Łukasza 10,Mateusza 10

No tak, tylko,że Jezusa tutaj nie widać jak chodzi od klamki do klamki.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-02-04, 21:49   

nike napisał/a:
tessa napisał/a:
Owszem nie jest głoszone .Katolicy uważają ,że królestwo to stan serca,protestanci nie głoszą od drzwi do drzwi jak Jezus i jego uczniowie.ADS wierzą w trójcę chociaż Biblia uczy o jedynym Bogu.
Natomiast ŚJ głoszą w przeszło 700 językach ,zachęcam do odwiedzenia strony www.jw.org
]
katolicy
Nie ważne jest jak katolicy wierzą w Królestwo, głoszą Ewangelię, z ambon, głoszą przykazania, wierzą i głoszą,że Jezus umarł,żeby zbawić ludzkość.
Nie można katolikom zarzucić,ze nic nie robią kapłani dla swoich wiernych.
protestanci


ale jaką "ewangelie"?jakie przykazania?
katolicka Ewangelia jest fałszywa.
Zbawienie na pod sakramentów..
"Kapłani" prowadzą do piekła..
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 15