FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
500 Plus - Minus ...
Autor Wiadomość
Tomasz G 
VIP

Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4932
Poziom: 51
HP: 1219/10164
 12%
MP: 4853/4853
 100%
EXP: 102/280
 36%
Wysłany: 2019-07-10, 13:27   500 Plus - Minus ...

500 PLUS DLA NIEPELNOSPRAWNYCH W POLSCE - PRAWDA I MITY ....

OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH - POTRZEBUJACYCH STALEJ POMOCY INNEJ OSOBY JEST W KRAJU KILKASET TYSIECY..... CZYLI OD 200 DO 400 TYSIECY WEDLUG ROZNYCH KRYTERIOW ( LICZBA 200 TYSIECY JEST PEWNA ) WEDLUG PROJEKTU RZADU TAKA POMOCY MAJA OTRZYMAC TYLKO CI NIEPELNOSPRAWNI KTORYCH DOCHOD NIE PRZEKRACZA 1600 ZLOTY ( 500 PLUS NA KAZDE DZIECKO NIE MA ZADNYCH KRYTERIOW DOCHODOWYCH ) POZATYM NIE WIADOMO CZY Z TEJ FORMY POMOCY NIE BEDA WYLACZONE OSOBY NIEPELNOSPRAWNE MAJACE RENTY RODZINnE ( CZYLI RENTY PO ZMARLYM RODZICU BEZ WZGLEDU NA JEJ WYSOKOSC ) BO JEDEN TAKI ABSURD JUZ MAMY... RODZICE OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH KTORZY MIMO WSZYSTKO PRACOWALI TERAZ CZASEM MAJA MNIEJSZE RENTY CZY EMERYTURY NIZ OSOBY KTORE NIGDY NIE PRACOWALY OPIEKUJAC SIE NIEPELNOSPRAWNYMI ( A PROSBY SRODOWISK NIEPELNOSPRAWNYCH I ICH OPIEKUNOW BY TO ZWYCZAJNIE WYROWNAC PODOBNIE BY DOLICZYC LATA OPIEKI OPIEKUNA NAD NIEPELNOSPRAWNYM DO LAT PRACY OPIEKUNA POZOSTAJA BEZ ODP WLADZ ) I NIE WIERZE ZE TE PROBLEMY TO TYLKO PROBLEMY FINANSOWO BUDZETOWE SKORO OCHRONA BYLYCH CZY OBECNYCH CZLONKOW RZADU KOSZTUJE 2000 ZLOTY DZIENNIE - CZY W TYM WSZYSTKIM JEST JAKIS SENS LUB CZY MOZNA UWAZAC NASZ KRAJ ZA PROSPOLECZNY I SPRAWIEDLIWY CZY CHRZESCIJANSKI .... PISZE TO MIEDZY INNYMI PO TO BY POKAZAC PRAWDE W TEJ SPRAWIE BO OD DLUZSZEGO CZASU SLYSZYMY Z MAMA OD LUDZI JAK TO DUZO TERAZ DOSTALI NIEPELNOSPRAWNI I ICH OPIEKUNOWIE (:


Ps :

Mateusz . 25,34-40 34. Wtedy powie krol tym po swojej prawicy: Pojdzcie, blogoslawieni Ojca mego, odziedziczcie Krolestwo, przygotowane dla was od zalozenia swiata.35. Albowiem laknalem, a daliscie mi jesc, pragnalem, a daliscie mi pic, bylem przychodniem, a przyjeliscie mnie,36. Bylem nagi, a przyodzialiscie mnie, bylem chory, a odwiedzaliscie mnie, bylem w wiezieniu, a przychodziliscie do mnie.37. Wtedy odpowiedza mu sprawiedliwi tymi slowy: Panie! Kiedy widzielismy cie laknacym, a nakarmilismy cie, albo pragnacym, a dalismy ci pic? 38. A kiedy widzielismy cie przychodniem i przyjelismy cie albo nagim i przyodzialismy cie? 39. I kiedy widzielismy cie chorym albo w wiezieniu, i przychodzilismy do ciebie? 40. A krol, odpowiadajac, powie im: Zaprawde powiadam wam, cokolwiek uczyniliscie jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliscie .

BW

Zobowiazania do czlowieczenstwa - https://znakiczasu.pl/zobowiazanie-do-czlowieczenstwa/
_________________
tom68
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14