FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczepionki
Autor Wiadomość
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 939
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 22/83
 26%
Wysłany: 2023-11-23, 11:50   

Witaj HENRYK :lol: - Bravoooo :) :) :) :) :)
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13651
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 430/608
 70%
Wysłany: 2023-11-23, 12:19   

Wąż był chytrzejszy => Szatan zbliżył się do matki Ewy za pośrednictwem węża, kusząc ją prawdopodobnie przez jego czyny, bowiem czyny często głośniej przemawiają niż słowa. Wąż robił wrażenie najmądrzejszego — najsubtelniejszego, najprzebieglejszego — z niższych zwierząt.-
Żadnym sposobem nie pomrzecie => To jest pierwsze przedstawienie nauki o wrodzonej nieśmiertelności człowieka.
To jest podstawą nauki w czyściec i w Spirytyzm.
Szatan sam zapewne wierzył w to kłamstwo, zwodząc siebie, jak wielu ludzi podobnie to czyni.
Ktokolwiek został zwiedziony tą nauką, nie powinien potępiać Ewy, że podobnie została zwiedzioną.
Moc szatana do podsuwania fałszywych i złych objawień znajduje wsparcie w objawieniu naturalnym,
ponieważ natura skłania naturalnego człowieka do poznawania rzeczy należących do objawienia
naturalnego i pobudza go do pragnienia uzyskania większej wiedzy o Bogu, dobru i przyszłości człowieka. Wykorzystując to pragnienie, szatan zwiódł większość rodzaju ludzkiego w tych kwestiach przy pomocy fałszywych religii, jakie podsunął ogromnej większości ludzkości za pośrednictwem zwiedzionych i celowo działających narzędzi. Zaczął to na samym początku historii ludzkości, już w ogrodzie Eden, ucząc Ewę pierwszych trzech wypowiedzianych kłamstw:
(1) że zmarli ludzie są żywi, przytomni (żadnym sposobem [naprawdę] nie pomrzecie);
(2) że w chwili śmierci zmieniają oni swój poziom istnienia, stając się duchami (będziecie jak bogowie,
aniołowie, duchy -); oraz
(3) że następnie wejdą w stan błogości lub męczarni (znając [doświadczając] dobro [błogość] i zło [męczarnie] .
Te trzy pierwsze fałszywe objawienia szatan utrwala do dzisiejszego dnia: można je znaleźć we
wszystkich fałszywych religiach świata. W tych trzech tematach udało mu się zwieść ogromną większość denominacji chrześcijańskich. Używa ich do podporządkowania sobie i swym celom mas
rodzaju ludzkiego.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-23, 15:43   

małyfilozof napisał/a:
Szczepionki podaje sie do organizmu doustnie, albo przez iniekcję (Iniekcja to wprowadzenie roztworu, najczęściej leku z użyciem strzykawki z igłą do organizmu człowieka)
Biblia podaje dokładnie, kiedy zastosowano taką metodę doustnie.
Zdziwiony może jesteś, takim stwierdzeniem czytelniku, nie jest to żadne kłamstwo czy szalony wymysł z mojej strony - to FAKT, niepodważalny!
Takie wydarzenie rzeczywiście zaistniało nadmienia o tym sama Biblia- myślisz, że oszalałem!? - nie, to PRAWDA.

Sam możesz przeczytać o szczepionce doustnej
Rdz.3,1-6
''1 A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: «Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?»
2 Niewiasta odpowiedziała wężowi: «Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy,
3 tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli». 4 Wtedy rzekł wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie!
5 Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło».
6 Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł.
(BT)
Proszę zwróć czytelniku uwagę na wytłuszczenie tekstu.

TO PIERWSZA SZCZEPIONKA DOUSTNA, zgodzę się z tezą, że niektóre szczepionki wprowadzone w organizm człowieka są TRUCIZNĄ

Piękna wypowiedź Pana Kochanego Filozofa ! Nie spodziewałem się tak wspaniałej i trafnej interpretacji biblijnej ! Wielkie brawa !
BTW. Pomijając symbolikę biblijną, pod kątem ściśle naukowym w układzie pokarmowym istnieją mechanizmy wyrzucające z organizmu niebezpieczne adiuwanty. Dlatego zbrodniarze szczepionkarze aby mocniej zatruć wstrzykują ten jad bezpośrednio do krwi. Trutka rozchodzi się przez układ krwionośny i trafia do wszystkich organów. Stąd późniejsze komplikacje poszczepienne i NOP-y, ze zgonami włącznie.
https://stopnop.com.pl/

OBRONA PRZED HITLEROWSKIM PRZYMUSEM SZCZEPIEŃ
Aktualizacja 2.11.2023 Informacje: Jak się bronić przed przymusem szczepienia dzieci? ➡️ Spodziewasz się dziecka? ➡️ Przyszło wezwanie z przychodni lub sanepidu? ➡️ Wojewoda nałożył grzywnę? ➡️ Albo po prostu szukasz rozsądnego lekarza lub nie wiesz jaką podjąć decyzję? ➡️ ➡️ ➡️ Napisz sms 606668891 Wzory pism Noworodek pacjentem – prawa…



Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-11-23, 15:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-23, 16:10   

nike napisał/a:
Wąż był chytrzejszy => Szatan zbliżył się do matki Ewy za pośrednictwem węża, kusząc ją prawdopodobnie przez jego czyny, bowiem czyny często głośniej przemawiają niż słowa. Wąż robił wrażenie najmądrzejszego — najsubtelniejszego, najprzebieglejszego — z niższych zwierząt.-
Żadnym sposobem nie pomrzecie => To jest pierwsze przedstawienie nauki o wrodzonej nieśmiertelności człowieka.
To jest podstawą nauki w czyściec i w Spirytyzm.
Szatan sam zapewne wierzył w to kłamstwo, zwodząc siebie, jak wielu ludzi podobnie to czyni.
Ktokolwiek został zwiedziony tą nauką, nie powinien potępiać Ewy, że podobnie została zwiedzioną.
Moc szatana do podsuwania fałszywych i złych objawień znajduje wsparcie w objawieniu naturalnym,
ponieważ natura skłania naturalnego człowieka do poznawania rzeczy należących do objawienia
naturalnego i pobudza go do pragnienia uzyskania większej wiedzy o Bogu, dobru i przyszłości człowieka. Wykorzystując to pragnienie, szatan zwiódł większość rodzaju ludzkiego w tych kwestiach przy pomocy fałszywych religii, jakie podsunął ogromnej większości ludzkości za pośrednictwem zwiedzionych i celowo działających narzędzi. Zaczął to na samym początku historii ludzkości, już w ogrodzie Eden, ucząc Ewę pierwszych trzech wypowiedzianych kłamstw:
(1) że zmarli ludzie są żywi, przytomni (żadnym sposobem [naprawdę] nie pomrzecie);
(2) że w chwili śmierci zmieniają oni swój poziom istnienia, stając się duchami (będziecie jak bogowie,
aniołowie, duchy -); oraz
(3) że następnie wejdą w stan błogości lub męczarni (znając [doświadczając] dobro [błogość] i zło [męczarnie] .
Te trzy pierwsze fałszywe objawienia szatan utrwala do dzisiejszego dnia: można je znaleźć we
wszystkich fałszywych religiach świata. W tych trzech tematach udało mu się zwieść ogromną większość denominacji chrześcijańskich. Używa ich do podporządkowania sobie i swym celom mas
rodzaju ludzkiego.

BIBLIA ARAMEJSKA
Targum Neofiti 1
Księga Rodzaju
Rozdział 3
Tom 1
Wtedy oczy im obojgu się otworzyły i poznali, że są nadzy. Spletli listki figowe dla siebie i zrobili przepaski.

I usłyszeli dźwięk Słowa Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dnia98. A Adam i jego żona ukryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.

A Pan Bóg zawołał Adama i rzekł do niego: „Oto cały świat, który stworzyłem, jest odkryty przede Mną. Ciemność i światłość są Mi znane. Czy myślisz, że nie jest odkryte przede Mną miejsce, w którym ty jesteś? Gdzie jest przykazanie, które ci dałem?99”.

On odpowiedział: „Usłyszałem dźwięk Twego Słowa w ogrodzie i przestraszyłem się, ponieważ jestem nagi, i ukryłem się’’.

A On odrzekł: „Kto powiedział ci, że jesteś nagi? Czy przypadkiem nie zjadłeś z drzewa, z którego przykazałem ci, abyś nie jadł?”.

A Adam odpowiedział: „Kobieta, którą umieściłeś przy mnie, ona dała mi [owoc] z drzewa i spożyłem”.

Wtedy Pan Bóg rzekł do kobiety: „Dlaczego to uczyniłaś?”. A kobieta odpowiedziała: „Wąż zwiódł mnie i spożyłam”.

Wtedy Bóg rzekł do węża: „Ponieważ to uczyniłeś, będziesz bardziej przeklęty, wężu, niż bydło i dzikie zwierzęta, które są na powierzchni ziemi. Na brzuchu będziesz się czołgał, a twoim pokarmem100 będzie proch przez wszystkie dni twego życia.

Wprowadzę nieprzyjaźń pomiędzy ciebie a kobietę oraz pomiędzy twoich synów, a jej synów. I stanie się, że gdy jej synowie będą przestrzegać Prawa i przykazań, wówczas zwrócą się przeciw tobie, ugodzą cię w głowę i zabiją cię. Lecz jeśli porzucą przykazania Prawa, ty zwrócisz się przeciw niemu i ugodzisz go w piętę, i zranisz go. Jednak dla jej synów będzie ocalenie, ale dla ciebie, wężu, nie będzie ocalenia, gdyż oni doświadczą pokoju na końcu, w dniu Króla Mesjasza”.

A do kobiety [Bóg] rzekł: „Mocno pomnożę twoje bóle brzemienności. W bólu będziesz rodzić dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierować swe pragnienia, a on będzie panował nad tobą zarówno dla usprawiedliwienia, jak i dla grzechu”.

A do Adama [Bóg] rzekł: „Ponieważ posłuchałeś głosu swojej żony i spożyłeś [owoc] z drzewa, z którego ci zakazałem, mówiąc: «Nie będziesz z niego jeść» – przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu. W bólu będziesz spożywał owoce żniwa przez wszystkie dni twojego życia.

Cierń i oset będzie ci ona rodziła i będziesz spożywał rośliny, które są na powierzchni ziemi”. Adam, odpowiadając, rzekł: „Proszę Cię przez miłość, która jest przed Tobą, o Panie, nie pozwól, abyśmy byli uznawani za zwierzęta, które jedzą trawę z powierzchni ziemi. Proszę, pozwól nam powstać i pracować, abyśmy z pracy moich rąk mogli spożywać pokarm z owoców ziemi. W ten sposób będzie On mógł odróżnić synów człowieczych od zwierząt”.

„Będziesz jadł chleb w pocie twego czoła, dopóki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś stworzony, ponieważ prochem jesteś i w proch się obrócisz. Lecz z prochu powstaniesz ponownie, aby zrozumieć i rozpoznać to wszystko, co uczyniłeś”.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7136
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5460/7220
 75%
EXP: 81/373
 21%
Wysłany: 2023-11-23, 17:11   

Fedorowicz napisał/a:
„Będziesz jadł chleb w pocie twego czoła, dopóki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś stworzony, ponieważ prochem jesteś i w proch się obrócisz. Lecz z prochu powstaniesz ponownie, aby zrozumieć i rozpoznać to wszystko, co uczyniłeś”.

Bądź łaskaw Panie Fedorowicz zaspokoić moją ciekawość i wskaż, z jakiej księgi, rozdziału i wersetu cytujesz te słowa?
Adam nie miał żadnej nadziei, poza taką-> "tyci, tyci", gdyż był świadkiem słów, których pewnie i tak nie rozumiał:
Rdz 3:14-15 UBG "Wtedy PAN Bóg powiedział do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wśród wszelkich zwierząt polnych. Na brzuchu będziesz się czołgać i proch będziesz jeść po wszystkie dni swego życia. (15) I wprowadzę nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem. Ono zrani ci głowę, a ty zranisz mu piętę."
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-23, 18:03   

Henryk napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
„Będziesz jadł chleb w pocie twego czoła, dopóki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś stworzony, ponieważ prochem jesteś i w proch się obrócisz. Lecz z prochu powstaniesz ponownie, aby zrozumieć i rozpoznać to wszystko, co uczyniłeś”.

Bądź łaskaw Panie Fedorowicz zaspokoić moją ciekawość i wskaż, z jakiej księgi, rozdziału i wersetu cytujesz te słowa?
Adam nie miał żadnej nadziei, poza taką-> "tyci, tyci", gdyż był świadkiem słów, których pewnie i tak nie rozumiał:
Rdz 3:14-15 UBG "Wtedy PAN Bóg powiedział do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wśród wszelkich zwierząt polnych. Na brzuchu będziesz się czołgać i proch będziesz jeść po wszystkie dni swego życia. (15) I wprowadzę nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem. Ono zrani ci głowę, a ty zranisz mu piętę."
Dlatego porzednio Szanownego pana Henryka pytałem, jakie przekłady uznaje Pan za wiarygodne. A Pan mi odpowiedział, że jakiekolwiek przekłady. A teraz Pan niespodziewanie wymienia tylko UBG jako autorytet.. Dla niezorientowanych. UBG- Uwspółcześniona Biblia Gdańska. :lol:
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7136
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5460/7220
 75%
EXP: 81/373
 21%
Wysłany: 2023-11-23, 18:08   

Fedorowicz napisał/a:
A teraz Pan niespodziewanie wymienia tylko UBG jako autorytet.. Dla niezorientowanych. UBG- Uwspółcześniona Biblia Gdańska. :lol:

Pozostawmy "autorytety" w spokoju. Wszystkie przekłady są dobre na swój sposób.
Jednak popuścił Pan wodze fantazji i dopisał coś, czego żaden z przekładów nie zawiera!
Na takie plewy nie nabierze nas Pan. ;-)
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 939
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 22/83
 26%
Wysłany: 2023-11-23, 18:25   

Zastanawiające w czym tkwi przyczyna o nagminnej dyskusji o szczepionkach.
Przypomina to dyskusje SJ z przypadkowym napotkanym przechodniem i uporczywie prowadzący monolog o armagedonie, rajskiej ziemi czy wiecznym życiu a cichy napotkany słuchacz wytrzeszcza z orbit oczy na szalonego intruza.
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-11-23, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-24, 05:42   

małyfilozof napisał/a:
Zastanawiające w czym tkwi przyczyna o nagminnej dyskusji o szczepionkach.
Przypomina to dyskusje SJ z przypadkowym napotkanym przechodniem i uporczywie prowadzący monolog o armagedonie, rajskiej ziemi czy wiecznym życiu a cichy napotkany słuchacz wytrzeszcza z orbit oczy na szalonego intruza.

Dziękujmy Panu Bogu za to, że istnieją szlachetni, wspaniali i mądrzy ludzie którzy ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem.
"Nie będziesz kładł przeszkody przed niewidomym, ale będziesz się bał Boga swego . Nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, nie będziecie oszukiwać jeden drugiego." Kpl 19
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-11-24, 05:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-24, 05:52   

Henryk napisał/a:

Pozostawmy "autorytety" w spokoju. Wszystkie przekłady są dobre na swój sposób.
Jednak popuścił Pan wodze fantazji i dopisał coś, czego żaden z przekładów nie zawiera!
Na takie plewy nie nabierze nas Pan. ;-)

Biblia Aramejska jest dość znanym targumem, proszę zajrzeć choćby do Wikipedii. :lol:
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13651
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 430/608
 70%
Wysłany: 2023-11-24, 09:53   

Fedorowicz napisał/a:
Dziękujmy Panu Bogu za to, że istnieją szlachetni, wspaniali i mądrzy ludzie którzy ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem.
"Nie będziesz kładł przeszkody przed niewidomym, ale będziesz się bał Boga swego . Nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, nie będziecie oszukiwać jeden drugiego." Kpl 19

Proszę podać tekst.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-24, 09:58   

nike napisał/a:

Proszę podać tekst.

Jaki podać tekst? :) Proszę wyjaśnić, bo nie rozumiem o co Pani pyta.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-11-24, 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13651
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 430/608
 70%
Wysłany: 2023-11-24, 10:16   

Fedorowicz napisał/a:
nike napisał/a:

Proszę podać tekst.

Jaki podać tekst? :) Proszę wyjaśnić, bo nie rozumiem o co Pani pyta.

Podałeś wyżej Kapł. 19, proszę o tekst bo chcę odczytać.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-24, 15:52   

nike napisał/a:
Podałeś wyżej Kapł. 19, proszę o tekst bo chcę odczytać.

Podałem fragmenty, pojedyncze wersety z Wajikra które nakazują postępowanie etyczne wobec bliźniego dla sług Bożych, zgodne z Dekalogiem. Co Pani chce odczytać ?
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3368
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 181/204
 88%
Wysłany: 2023-11-24, 21:47   

małyfilozof napisał/a:
Zastanawiające w czym tkwi przyczyna o nagminnej dyskusji o szczepionkach. .. szalonego intruza.
To po co Pan pisze w temacie "szalonych intruzów" ?
Nie udało się wyśmiać tego tematu, stąd ta pana irytacja? :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14