FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnicza przeszłość
Autor Wiadomość
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-29, 11:45   

Wiesława napisał/a:
wybrana napisał/a:
Obejrzenie tych wypowiedzi, pomogło mi zrozumieć, dlaczego tak bardzo ktoś manipuluje naszymi myślami, co ma wpływ również częściowo na świadomość niektórych ludzi.
Często się zastanawiałam, dlaczego mimo, że moim pragnieniem jest myśleć pięknie, nie raz przychodzą brzydkie myśli.
Kto je przesyła?, bo z pewnością nie pochodziły z mojej woli.
Wiedziałam, że to pokusy i kuszenie złych duchów, jednak nie mogłam zrozumieć dlaczego wbrew mojej woli - oni to czynią.
Ludzie zamknięci w swoich uformowanych przez religię wierzeniach, nie zdają sobie sprawy o walce duchowej człowieka każdego dnia.
Jest to walka z siłami zła, którzy występują przeciwko naszemu wyzwoleniu od ich mocy.

Utwierdziło mnie też w przekonaniu, że pouczenie jakie otrzymałam pochodzi od Boga:
Królestwo moje jest w Niebie, bo tam dusze należą do mnie.
Królestwo szatana jest na ziemi, bo większość dusz jest w jego władaniu.
Nikt mu tej władzy nie nadał.
On ją przejął poprzez zwiedzenie dusz"

Mamy podobnie. Jak wynika z wielu przekazów na przeróżnych kanałach, wiele osób dochodzi do tych samych wniosków chociaż zupełnie różnymi drogami. Widocznie do prawdy dojdzie jedynie ten, kto szczerze i gorliwie szuka, kto zastanawia się co z tym światem i z ludźmi jest nie tak. Skwitować wszystkie potworności, jakie dzieją się w pojedynczych ludziach (i z nimi) oraz z całymi grupami ludźmi na przestrzeni tysięcy lat, jakimś "bo Ewa zgrzeszyła" jest po prostu śmieszne i żałosne.
Każdy człowiek powinien się zastanowić, czy rzeczywiście to wszystko gra, czy jest spójne, logiczne.
I szukać odpowiedzi, jeśli coś - cokolwiek sobie przeczy.
Tylko wtedy można dochodzić do prawdy będąc otwartym na różne możliwości, a nie zamkniętym i ograniczonym choćby swoją religią, denominacją czy nawet Biblią. Zbyt dużo już błędów i kłamstw, przekrętów na różnych poziomach zostało udowodnionych, aby wierzyć ślepo zapisom w książce, czy tak zwanym wielkim przywódcom religijnym (papieże, Lutry, Rusele twórcy przewrotów i nowych religii).
Gdyby przekazy te były naprawdę od samego Boga nie miałoby prawo w nich być tyle zła i sprzeczności. Jedynie Pan Jezus głosił prawdę, która się potwierdza. Głosił miłość, szacunek do każdego stworzenia, cierpliwość, pokój, braterstwo i jedność ludzi. Wyraźnie dał też do zrozumienia Kim jest i przez kogo relacja zerwana z Bogiem Ojcem może być naprawiona. Przez Niego - w pełni Człowieka i w pełni Boga.
Dlaczego przyszedł do żydów. Dziś rano myśl mi przyszła i muszę ją tu wyrazić. Powodem było to, że był to naród najbardziej zwiedziony, oszukany przez fałszywego boga. W tamtym czasie nie było drugiego tak fałszywie prowadzonego ludu. Dlatego Pan Jezus zaczął od "głowy", bo jak głowa jest zepsuta to psuje się cała reszta.
Otwarte serce i otwarty umysł oraz zawierzenie Duchowi Świętemu, który jest od Boga i Chrystusa, zaufanie Jezusowi daje człowiekowi możliwość, że dojdzie do Prawdy, że znajdzie nawet w tym głupim internecie treści właściwe dla własnego poznania i osobistemu wzrostowi, ku bożej chwale i ku pomocy drugim ludziom.

Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.
Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.
Zgadzam się z tym, że ten na którego wolę powoływano się w Starym Testamencie, to zwodziciel - książe tego świata, który zwiódł dusze ludzkie, że to on jest jedynym Bogiem.
Jezus wydał świadectwo prawdy o Bogu Ojcu w Niebie.
Jednak świat woli stare wiekowe kłamstwo.
Jezus przyszedł do najbardziej chorych.
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 790
Poziom: 25
HP: 104/1490
 7%
MP: 711/711
 100%
EXP: 24/73
 32%
Wysłany: 2023-12-29, 12:21   

Wiesława napisał/a:
Mamy podobnie. Jak wynika z wielu przekazów na przeróżnych kanałach, wiele osób dochodzi do tych samych wniosków chociaż zupełnie różnymi drogami. Widocznie do prawdy dojdzie jedynie ten, kto szczerze i gorliwie szuka, kto zastanawia się co z tym światem i z ludźmi jest nie tak. Skwitować wszystkie potworności, jakie dzieją się w pojedynczych ludziach (i z nimi) oraz z całymi grupami ludźmi na przestrzeni tysięcy lat, jakimś "bo Ewa zgrzeszyła" jest po prostu śmieszne i żałosne.
Każdy człowiek powinien się zastanowić, czy rzeczywiście to wszystko gra, czy jest spójne, logiczne.
I szukać odpowiedzi, jeśli coś - cokolwiek sobie przeczy.
Tylko wtedy można dochodzić do prawdy będąc otwartym na różne możliwości, a nie zamkniętym i ograniczonym choćby swoją religią, denominacją czy nawet Biblią. Zbyt dużo już błędów i kłamstw, przekrętów na różnych poziomach zostało udowodnionych, aby wierzyć ślepo zapisom w książce, czy tak zwanym wielkim przywódcom religijnym (papieże, Lutry, Rusele twórcy przewrotów i nowych religii).
Gdyby przekazy te były naprawdę od samego Boga nie miałoby prawo w nich być tyle zła i sprzeczności. Jedynie Pan Jezus głosił prawdę, która się potwierdza. Głosił miłość, szacunek do każdego stworzenia, cierpliwość, pokój, braterstwo i jedność ludzi. Wyraźnie dał też do zrozumienia Kim jest i przez kogo relacja zerwana z Bogiem Ojcem może być naprawiona. Przez Niego - w pełni Człowieka i w pełni Boga.
Dlaczego przyszedł do żydów. Dziś rano myśl mi przyszła i muszę ją tu wyrazić. Powodem było to, że był to naród najbardziej zwiedziony, oszukany przez fałszywego boga. W tamtym czasie nie było drugiego tak fałszywie prowadzonego ludu. Dlatego Pan Jezus zaczął od "głowy", bo jak głowa jest zepsuta to psuje się cała reszta.
Otwarte serce i otwarty umysł oraz zawierzenie Duchowi Świętemu, który jest od Boga i Chrystusa, zaufanie Jezusowi daje człowiekowi możliwość, że dojdzie do Prawdy, że znajdzie nawet w tym głupim internecie treści właściwe dla własnego poznania i osobistemu wzrostowi, ku bożej chwale i ku pomocy drugim ludziom.


Proporcje wypowiedzi - to jest to, co bym dodał do tego, co napisałaś. Jeśli piszemy więcej niż jest potrzeba, to wtedy musimy umieć uargumentować naszą inicjatywę, bo nie wszyscy są pozytywnie do wszystkich nastawieni. Niektórzy każą sobie płacić podatki, za niewygodny im skład chemiczny powietrza. Tacy nie do końca lubią gdy ktoś zbyt wiele mówi

‭‭Ewangelia według św. Jana‬ ‭5:30‬ ‭BW1975‬‬
[30] Nie mogę sam z siebie nic uczynić. Jak słyszę, tak sądzę, a sąd mój jest sprawiedliwy, bo staram się pełnić nie moją wolę, lecz wolę tego, który mnie posłał.

https://bible.com/bible/3490/jhn.5.30.BW1975

Poprawna wiedza nie jest na sprzedaż, lecz jest przygotowana na konkretny czas, dojrzewa do momentu, w którym przydaje się w pełni

‭‭Ewangelia według św. Łukasza‬ ‭8:18‬ ‭BW1975‬‬
[18] Baczcie więc, jak słuchacie; albowiem temu, który ma, będzie dodane, a temu, który nie ma, i to, co sądzi, że ma, zostanie odebrane.

https://bible.com/bible/3490/luk.8.18.BW1975

Ciekawe filmy proponujesz. Ja bardziej lubię takie, które przedstawiają wiedzę źródłową, ponieważ na własne wnioski autorów filmików czasem trzeba brać poprawki. Lubie samodzielnie wyciągać wnioski. Chociaż Prawdą jest że zdarza się, iż ktoś mądrze syntezuje różne źródła, ale to rzadkość, choć może to się z biegiem czasu zmieni
_________________
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2023-12-29, 13:06   

wybrana napisał/a:
Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.

Wybrana ty jesteś też potomkiem złego---czyli djabła?
O rety to pójdziesz do piekła, a mówiłaś, że do nieba się wybierasz?
wybrana napisał/a:

Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.

Ty posiadasz dwie natury?? ŻAL MI CIEBIE WYBRANA, BARDZO ŻAL.
W taki sposób na ciebie wpływa ZARATUSZTRIANIZM Z AHURĄ-MAZDĄ NA CZELE?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-12-29, 13:21   

radek napisał/a:
Ja bardziej lubię takie, które przedstawiają wiedzę źródłową, ponieważ na własne wnioski autorów filmików czasem trzeba brać poprawki.

Oczywiście, masz rację.
W tym przypadku źródeł jest całkiem sporo, ale kilka razy wspomina się o jednym, tym pierwszym. Są to teksty z Nag Hammadi, gnostyckie pisma oraz sama Biblia. A potem już "samo" idzie.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-12-29, 13:27   

nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.

Wybrana ty jesteś też potomkiem złego---czyli djabła?
O rety to pójdziesz do piekła, a mówiłaś, że do nieba się wybierasz?
wybrana napisał/a:

Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.

Ty posiadasz dwie natury?? ŻAL MI CIEBIE WYBRANA, BARDZO ŻAL.
W taki sposób na ciebie wpływa ZARATUSZTRIANIZM Z AHURĄ-MAZDĄ NA CZELE?

Jeśli ten post nie jest trollingiem, hejtem...to co nimi jest?
Wklejając link pierwszy o tym cyklu napisałam, że jest on dla niewielkiej grupy osób. Nikogo nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam do oglądania.
Rozumiałam też przez ten wpis mój, że kto nie jest obeznany z tematyką, a w dodatku jest w szufladzie na klucz pt. religia (taka siaka owaka, jedna i jedyna księga, czy - tylko najmojsza denominacja itp.) nie będzie się również wypowiadał. Bo i z jakiej racji? My o niebie inni o chlebie, jak stare przysłowie pszczół mówi.
Naprawdę nie umiesz się powstrzymać z kąsaniem? A tak wołasz o Jehoszuhi o miłości itd. Czyżby Jehowach nie nauczał o miłości? No fakt - nie uczył.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2023-12-29, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-29, 13:27   

nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.

Wybrana ty jesteś też potomkiem złego---czyli djabła?
O rety to pójdziesz do piekła, a mówiłaś, że do nieba się wybierasz?
wybrana napisał/a:

Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.

Ty posiadasz dwie natury?? ŻAL MI CIEBIE WYBRANA, BARDZO ŻAL.
W taki sposób na ciebie wpływa ZARATUSZTRIANIZM Z AHURĄ-MAZDĄ NA CZELE?

Nie będę się z tobą licytować.
Wyznawcą Jehowy nie jestem i nie będę.
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 790
Poziom: 25
HP: 104/1490
 7%
MP: 711/711
 100%
EXP: 24/73
 32%
Wysłany: 2023-12-29, 13:31   

Wiesława napisał/a:
radek napisał/a:
Ja bardziej lubię takie, które przedstawiają wiedzę źródłową, ponieważ na własne wnioski autorów filmików czasem trzeba brać poprawki.

Oczywiście, masz rację.
W tym przypadku źródeł jest całkiem sporo, ale kilka razy wspomina się o jednym, tym pierwszym. Są to teksty z Nag Hammadi, gnostyckie pisma oraz sama Biblia. A potem już "samo" idzie.


Nie wiem, czy będę dobrze zrozumiany, ale dla mnie w moich wypowiedziach istotne jest by poprawnie rozwiązać problem, który jest w rzeczywistości istotny. Kiedy się czymś fascynuję, i nie zapominam o szczegółach, wtedy wszystkie Pisma i wspomnienia nabierają sensu. Ale najważniejsze jest by poprawnie zdefiniować problem
_________________
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2023-12-29, 15:42   

wybrana napisał/a:
nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.

Wybrana ty jesteś też potomkiem złego---czyli djabła?
O rety to pójdziesz do piekła, a mówiłaś, że do nieba się wybierasz?
wybrana napisał/a:

Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.

Ty posiadasz dwie natury?? ŻAL MI CIEBIE WYBRANA, BARDZO ŻAL.
W taki sposób na ciebie wpływa ZARATUSZTRIANIZM Z AHURĄ-MAZDĄ NA CZELE?

Nie będę się z tobą licytować.
Wyznawcą Jehowy nie jestem i nie będę.


Wybrana, przecież to są twoje słowa, że masz dwie natury, że jesteś do połowy od złego, przecież sama takie bzdury piszesz a jak ci dałam odpowiedź to obraziłaś sie ty i twoja przyjaciółka Wiesława, dlaczego?
A Ahurę -Mazdę twojego boga wtrąciłam, bo ty i Wiesława na okrągło BOGA JEHOWĘ BLUŹNICIE, WAM WOLNO?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2023-12-29, 15:47   

Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
Zgadzam się z tobą.
Grzech pierwszych ludzi stworzonych przez Boga ja pojmuje tak:
Byli oni duchowo zjednoczeni z Bogiem. Ich celem było wydać potomstwo na ziemi, które będą zarządzać ziemią w pokoju i miłości.
Ich grzech jest to, że wydali potomstwo z połączenia że złymi istotami.
To potomstwo to - Nefilim.
My jesteśmy też tymi potomkami.

Wybrana ty jesteś też potomkiem złego---czyli djabła?
O rety to pójdziesz do piekła, a mówiłaś, że do nieba się wybierasz?
wybrana napisał/a:

Dlatego część w nas jest duchowe od Boga a część pochodzi od złego.
Dlatego toczy się w nas duchową walka, bo posiadamy dwie natury.

Ty posiadasz dwie natury?? ŻAL MI CIEBIE WYBRANA, BARDZO ŻAL.
W taki sposób na ciebie wpływa ZARATUSZTRIANIZM Z AHURĄ-MAZDĄ NA CZELE?

Jeśli ten post nie jest trollingiem, hejtem...to co nimi jest?
Wklejając link pierwszy o tym cyklu napisałam, że jest on dla niewielkiej grupy osób. Nikogo nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam do oglądania.
Rozumiałam też przez ten wpis mój, że kto nie jest obeznany z tematyką, a w dodatku jest w szufladzie na klucz pt. religia (taka siaka owaka, jedna i jedyna księga, czy - tylko najmojsza denominacja itp.) nie będzie się również wypowiadał. Bo i z jakiej racji? My o niebie inni o chlebie, jak stare przysłowie pszczół mówi.
Naprawdę nie umiesz się powstrzymać z kąsaniem? A tak wołasz o Jehoszuhi o miłości itd. Czyżby Jehowach nie nauczał o miłości? No fakt - nie uczył.


A co ci się w nim nie podoba? To co napisałam to są słowa wybranej, można w postach wyże sprawdzić, sama wybrana napisała,że do połowy jest od złego, że ma dwie natury itd.

Więc przeczytaj dokładnie, a potem ubliżaj.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-29, 16:08   

Nike
Ty uważasz, że człowiek całkowicie dobry lub całkowicie zły?
Przecież nie zawsze dokonujemy tylko dobrych wyborów i tylko złych wyborów.
To nie raz zależy, którą nogą się wstaje 😄
Jak również od tego jaki Duch w danym dniu ma do ciebie większy przystęp.
Ojej 🤭zapomiałam, że Ty nie wierzysz, że człowiek ma duszę 😒
Ostatnio zmieniony przez wybrana 2023-12-29, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2023-12-29, 16:15   

wybrana napisał/a:
Nike
Ty uważasz, że człowiek całkowicie dobry lub całkowicie zły?
Przecież nie zawsze dokonujemy tylko dobrych wyborów i tylko złych wyborów.
To nie raz zależy, którą nogą się wstaje 😄
Jak również od tego jaki Duch w danym dniu ma do ciebie większy przystęp.
Ojej 🤭zapomiałam, że Ty nie wierzysz, że człowiek ma duszę 😒

Mam więc rozumieć, że lewą nogą wstałaś i dlatego napisałaś, że w połowie jesteś od złego i masz dwie natury? A Wiesława twojego wpisu nie widziała, ale mój od razu zobaczyła. Dziękuję ci bardzo za korespondencję.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-29, 16:29   

nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
Nike
Ty uważasz, że człowiek całkowicie dobry lub całkowicie zły?
Przecież nie zawsze dokonujemy tylko dobrych wyborów i tylko złych wyborów.
To nie raz zależy, którą nogą się wstaje 😄
Jak również od tego jaki Duch w danym dniu ma do ciebie większy przystęp.
Ojej 🤭zapomiałam, że Ty nie wierzysz, że człowiek ma duszę 😒

Mam więc rozumieć, że lewą nogą wstałaś i dlatego napisałaś, że w połowie jesteś od złego i masz dwie natury? A Wiesława twojego wpisu nie widziała, ale mój od razu zobaczyła. Dziękuję ci bardzo za korespondencję.

Nike, to nie od nogi zależy. To był żart z mojej strony.
Czy ty jesteś wstanie powiedzieć, że ktoś jest całkowicie zły, czy całkowicie dobry?
Nie uważasz, że czasem jesteśmy żli a czasem dobrzy?
Jak sądzisz - dlaczego?
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-12-29, 21:01   

nike napisał/a:
Wybrana, przecież to są twoje słowa, że masz dwie natury, że jesteś do połowy od złego, przecież sama takie bzdury piszesz a jak ci dałam odpowiedź to obraziłaś sie ty i twoja przyjaciółka Wiesława, dlaczego?
A Ahurę -Mazdę twojego boga wtrąciłam, bo ty i Wiesława na okrągło BOGA JEHOWĘ BLUŹNICIE, WAM WOLNO?

Wybrana ani ja nigdzie nie pisałyśmy, że Zaratustra, Ahura Mazda czy ktokolwiek inny jest naszym Bogiem. Jedynym Bogiem do któego się przyznajemy jest Ojciec Pana Jezusa, a ty ciągle "wkołomacieju" jak nawiedzona.
Żadne to bluźnierstwa w stronę twojego Boga. Dla ciebie pisanie obiektywnych informacji, wynikłych z badań nawet uznanych w świecie biblistów, naukowców, archeologiczne artefakty i dowody, są niczym, bo uwierzyłaś kłamstwu i trzymasz się tego wbrew faktom. O tym mój Bóg - Jezus Chrystus także pisał "...bo umiłowali kłamstwo".
Zrozum, że pisanie prawdy nie jest bluźnieniem.
Ale ty i tak zaraz swoje zaczniesz od nowa, bo "ojciec kłąmstwa zaślepił umysły...itd."
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-12-29, 21:05   

nike napisał/a:
A co ci się w nim nie podoba? To co napisałam to są słowa wybranej, można w postach wyże sprawdzić, sama wybrana napisała,że do połowy jest od złego, że ma dwie natury itd.

Więc przeczytaj dokładnie, a potem ubliżaj.

Udajesz, czy masz nas za głupie?
Nie rozumiesz już naprawdę niczego? :shock:
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13639
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 418/608
 68%
Wysłany: 2023-12-29, 21:34   

Wytłumacz mi wobec tego, co napisała wybrana, a co ja.
Nigdy nie napisałam,że jesteście głupie, to nie w moim stylu.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13