FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
K ADS a Chrzescijanski fundamentalizm
Autor Wiadomość
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-17, 22:05   

ktory cos zmienia?

P.S. zgadzam sie z powyzszym postem Tomasza :)
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-18, 19:24   Re: K ADS

Tomasz G napisał/a:
Jezus i apostolowie oraz kosciol pierwszych wiekow w wiekszosci przestrzegal wszystkich 10 przykazan Biblijnego dekalogu zmienilo sie to dopiero w czasach Konstatyna W to mowi nam nawet sama historia pozdrawiam ! Tomasz G


Tomku..Dużo sie zmieniło po śmierci apostołów. Nastało odstępstwo, od wielu zasad Bozych, a przyjęto praktyki pogańskie wraz z ich wiernymi. Nazywając to prostym językiem, Kościół chrześcijaństwa stał się po prostu liberalny. A czy teraz tak nie jest? Co powiedzieć o roku 1986, kiedy to Papież w duchu ekumenizmu zjednoczył kilkadziesiąt religii świata w Asyżu, gdzie nawet znalazł się między wieloma jeden z Wodzów Indiańskich w okazałym pióropuszu, kazdy zanosił modły do swojego Boga z prośbą o Pokój światowy. Powstał jeden wielki zgiełk. Zastanawiam się, co Bóg wtedy sobie myslał o całym tym zamieszaniu, a zwłasza o tych, którzy się mienią naśladowcami Jezusa? Jak Jezus by zareagował na całą tą sytuację? Wiemy jak zareagował w stosunku do przywódców religijnych w ówczesnym sobie Judaiźmie, a przecież to oni od samego początku powstania, reprezentowali prawdziwą religię... Czy zaprzeczy temu ktoś? W pewnym jednak momencie Jezus powiedział do nich tak:"Jezus rzekł do nich: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, bo ja od Boga wyszedłem i tu jestem. Wcale też nie przyszedłem z własnej inicjatywy, lecz On mnie posłał. 43 Dlaczego nie wiecie, co mówię? Dlatego, że nie możecie słuchać mego słowa. 44 Wy jesteście z waszego ojca, Diabła, i chcecie spełniać pragnienia waszego ojca. Ten był zabójcą, gdy rozpoczął, i nie stał mocno w prawdzie, ponieważ prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, mówi zgodnie z własnym usposobieniem, gdyż jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 Ja natomiast mówię prawdę i dlatego mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni mi grzech? Jeżeli mówię prawdę, czemuż mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, ten słucha wypowiedzi Bożych. Wy dlatego nie słuchacie, że nie jesteście z Boga”(Jana 8:42-47). Co by powiedział do dzisiejszych przywódców? Każdy ma rozum, niech więc sobie sam odpowie...
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13