FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepokojące wieści
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 12:02   Niepokojące wieści

U nas o tym nie mówią, ale bardzo niepokojące wieści podano na Telegramie (oprócz wysadzenia zapory).
W tłumaczeniu googla brzmi to tak:


"W obwodzie charkowskim obwodu kupyńskiego szef administracji regionalnej Zełenskiego pan Oleg Sinegubow powiedział:

Rurociąg amoniaku Togliatti-Odessa został uszkodzony, na terenie obwodu kupieńskiego doszło do katastrofy ekologicznej o ograniczonej skali, utworzono „Kwaterę Główną Eliminacji Konsekwencji”.

Oznacza to, że nie będzie przedłużenia umowy zbożowej, ukraińscy rolnicy będą musieli wyjechać w trakcie sezonu do innego biznesu lub umrzeć jak mamuty w odpowiednim czasie."
Jest to informacja z kanału Dmitrija Wasilca.

Druga, dramatyczna informacja z tego samego kanału może mieć wpływ na nas także. I to straszny, bo już wiele miesięcy temu ostrzegali Rosjanie przed tym, aby Ukraińcy zaprzestali bombardować tamę. Stanowi ona główne i jedyne źródło chłodzenia reaktora jądrowego. Nie wiem co stało się z komisją międzynarodową, która została oddelegowana tam i kontrolowała sytuację, a także potwierdziła, że bombardują Ukraińcy, a nie Rosjanie).
Wklejam: "Elektrownia wodna Kakhovskaya zbudowana w ZSRR została wysadzona przez wojska NATO dzisiaj około 2 w nocy, woda płynie w niekontrolowany sposób w dół rzeki, wiele wiosek zostało już zalanych.

Pentagon zdecydował się na taki krok, aby zyskać przewagę w forsowaniu Dniepru, wierząc, że wysadzenie elektrowni wodnej Kakhovskaya zaleje tereny ufortyfikowane armii rosyjskiej na lewym brzegu Dniepru.

Wieczorem skala powodzi będzie jasna, jeśli pozycje wojsk rosyjskich zostaną znacznie zalane, wojska NATO podejmą próbę sforsowania Dniepru i z lotu ptaka spróbują stworzyć przyczółek na lewym brzegu, aby skierować więcej rezerw armii rosyjskiej z kierunku Zaporoże."

Kilka miesięcy temu na kanale Wbrew Cenzurze M.Piskorski i Jankowski dokładnie omawiali tą sprawę, wraz z prezentacją map i tp.materiałów.
Trwoga mnie ogarnia, bo skutki dla całego świata, a dla Europy na pewno mogą być katastrofalne. CZarnobył to przy tym pikuś.

Jeszcze jeden tekst: "Film pokazuje potencjalną strefę powodziową po wysadzeniu elektrowni wodnej Kakhovskaya przez wojska NATO.

Biorąc pod uwagę brak informacji o szczegółach linii obrony armii rosyjskiej oraz zrozumienie w Sztabie Generalnym Federacji Rosyjskiej możliwości zniszczenia przez wojska NATO w każdej chwili tamy elektrowni wodnej Kachowskaja, racjonalne jest przyjąć, że fortyfikacje armii rosyjskiej zostały zbudowane z uwzględnieniem takiego scenariusza."
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2023-06-06, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 12:11   

"Po tym, jak NATO zniszczyło elektrownię wodną Kachowka, zachodnie media, niczym kopia maszynowa, ukazały się dzisiaj z niepochlebnymi nagłówkami, które donoszą, że to Rosja i rosyjska armia zniszczyły tamę.

I „zupełnie nieoczekiwanie” na tę właśnie wiadomość czekały dziś wszystkie główne strony największych redakcji. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że niemiecki Bild wyszedł rano z nagłówkiem oskarżającym Rosję, ale potem go zmienił, precyzując, że elektrownia wodna „sama się zawaliła”.

Ogólnie rzecz biorąc, zachodnia prasa jest wyraźnie na fali propagandy NATO, po prostu zero obiektywizmu, „europejska wolność słowa” już dawno umarła, a flaga IV Rzeszy wystaje na jej „grób”."

Straszne.

"Elektrownia wodna Kakhovskaya całkowicie poszła pod wodę

Woda wciąż się podnosi, powódź trwa."
Co za widoki. Całe wsie zalane. Biedni ludzie.
Co za sceny!
Macie Telegram?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-06-06, 13:08   

Wiesława napisał/a:
"Po tym, jak NATO zniszczyło elektrownię wodną Kachowka, zachodnie media, niczym kopia maszynowa, ukazały się dzisiaj z niepochlebnymi nagłówkami, które donoszą, że to Rosja i rosyjska armia zniszczyły tamę.

I „zupełnie nieoczekiwanie” na tę właśnie wiadomość czekały dziś wszystkie główne strony największych redakcji. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że niemiecki Bild wyszedł rano z nagłówkiem oskarżającym Rosję, ale potem go zmienił, precyzując, że elektrownia wodna „sama się zawaliła”.

Ogólnie rzecz biorąc, zachodnia prasa jest wyraźnie na fali propagandy NATO, po prostu zero obiektywizmu, „europejska wolność słowa” już dawno umarła, a flaga IV Rzeszy wystaje na jej „grób”."

Straszne.

"Elektrownia wodna Kakhovskaya całkowicie poszła pod wodę

Woda wciąż się podnosi, powódź trwa."
Co za widoki. Całe wsie zalane. Biedni ludzie.pp
Co za sceny!
Macie Telegram?

Jak śmiesz pisać takie kłamstwa!
To Rosjanie zniszczyli zniszczyli zaporę wodną.
Za takie kłamstwo powinnaś zostać ukarana.
To wstyd tak kłamać ale ty go nie masz.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 13:36   

wybrana napisał/a:
Jak śmiesz pisać takie kłamstwa!
To Rosjanie zniszczyli zniszczyli zaporę wodną.
Za takie kłamstwo powinnaś zostać ukarana.
To wstyd tak kłamać ale ty go nie masz.

Oszalałąś? Oderwij się na chwilę od telewizora i poczytaj niemieckie gazety, lub francuskie. Odczep się ode mnie. Pomyśl trochę. Rosjanie do samych siebie strzelają, na samych siebie, na swoje pozycje spuszczają bomby?!! To ty, jak śmiesz banderowska wychowanico w taki sposób do mnie mówić.
Stop ukrainizacji! Zaraz nam tu Wołyń drugi urządzą. Proszę bardzo, z dedykacją dla ciebie: https://legaartis.pl/blog/2023/06/05/ukrainski-sklep-w-krakowie-eksponowal-stepana-bandere/
"Ukraiński sklep w Krakowie eksponował Stepana Banderę"
Leć do pisowskiej komisji ty kablu paskudny.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2023-06-06, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 13:46   

Proszę bardzo. Tu jest odcinek Brudne prowokacje Kijowa?
https://www.youtube.com/w...&index=13&t=24s
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-06-06, 14:37   

Wiesława napisał/a:
Proszę bardzo. Tu jest odcinek Brudne prowokacje Kijowa?
https://www.youtube.com/w...&index=13&t=24s

Rozsiewasz dalej te wrogie kłamliwe proputinowskie kłamstwa.
Utożsamiasz się z kłamstwami zbrodniarza.
Tu nawet brak słów, by dalej pisać.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 18:28   

wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Proszę bardzo. Tu jest odcinek Brudne prowokacje Kijowa?
https://www.youtube.com/w...&index=13&t=24s

Rozsiewasz dalej te wrogie kłamliwe proputinowskie kłamstwa.
Utożsamiasz się z kłamstwami zbrodniarza.
Tu nawet brak słów, by dalej pisać.

Takimi samymi mądrościami plus wyzwiska plus ostracyzm karmiłaś mnie w sprawie szczypawek, plandemii, maskowania pysków itp. Zostaw te rewelacje banderowskie dla siebie i sobie podobnym.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-06-06, 18:45   

Wiesława napisał/a:
wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Proszę bardzo. Tu jest odcinek Brudne prowokacje Kijowa?
https://www.youtube.com/w...&index=13&t=24s

Rozsiewasz dalej te wrogie kłamliwe proputinowskie kłamstwa.
Utożsamiasz się z kłamstwami zbrodniarza.
Tu nawet brak słów, by dalej pisać.

Takimi samymi mądrościami plus wyzwiska plus ostracyzm karmiłaś mnie w sprawie szczypawek, plandemii, maskowania pysków itp. Zostaw te rewelacje banderowskie dla siebie i sobie podobnym.

Dalej kłamiesz.
W sprawie pandemii nigdy ciebie nie wyzywałam.
Rozsiewanie kłamstwa, to twoja specjalność.
Tym się karmisz.
Masz jakiekolwiek logiczne myślenie?
Ukraińcy wysadzili tamę, by uczynić szkody sobie i zagrozić funkcjonowania elektrowni?
Włącz kobieto logiczne myślenie, bo to co propagujesz jest straszne.
Celowo to robisz?
Ostatnio zmieniony przez wybrana 2023-06-06, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 19:29   

Publikuję wideo „Pola minowe były pod wodą. Konsekwencje wybuchu elektrowni wodnej Kakhovskaya dla armii Federacji Rosyjskiej” . https://www.youtube.com/watch?v=T04dAEvuIBo
Czyli wszystko oczywiste. Rosjanie, którzy od wielu miesięcy stacjonują w elektrowni sami siebie zaminowali i wysadzili.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 19:39   

W Krzywym Rogu miejscowi szaleją w sklepach. Pięciolitrowy kanister wody kosztuje mniej niż 500 rubli. W samych supermarketach zaczęto ograniczać sprzedaż do jednej osoby.

Rzecz w tym, że w samym mieście władze ograniczyły zużycie wody dla ludności i przemysłu z powodu zniszczenia tamy elektrowni wodnej Kakhovskaya. 70% wody zużywanej przez miasto pochodzi ze zbiornika Kachowka, w którym poziom wody spadł.

Reżim Zełenskiego, na rozkaz Anglosasów, jest po prostu „mistrzem strzelania w stopę narodu ukraińskiego”…
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 21:57   

Dla osób, które nie znają rosyjskiego właśnie ukazało się wytłumaczenie tej sytuacji przez Polaka.
Mniej więcej mówi to samo, co linkowałam powyżej.
https://www.youtube.com/watch?v=XbNMDULDh0o
Trzeba być idiotą, żeby twierdzić, że Rosjanie sobie wysadzili tamę, aby pozbawić swoich obywateli na Krymie wody i ułatwić wojskom ukraińskim wejście na teren Rosji.
Mnie brakuje słów na wyrażenie tego, co robi NATO z ludnością. Także z nami, bo wszystko wskazuje na to, że w końcu czara się przeleje i będziemy mieli tu, u nas, pełnoskalową wojnę. A winę poniosą podżegacze i szczujnia proukraińska.
Dobranoc.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-07, 10:05   

Już dziś zachodnie nagłówki miękko omijają temat, że to Rosja winna. Już nawet kwilą, że to wypadek, a przeklęty pajac z Kijowa zdążył przez noc obliczyć ile należy mu zapłacić za szkody materialne tej konstrukcji oraz wycenił ludzkie życie. Milion dolarów za każdego poległego.
Co za syf.
Wybrana, powinnaś mnie przeprosić. To nie ja jestem kłamcą, ale ty wpisujesz się doskonale w ten zakłamany system. Następnym razem, jak będziesz chciała na mnie bluzgać to chociaż jeden dzień odczekaj, abyś się nie kompromitowała i wyzwisk z nienawiści na sumienie swoje nie brała.
Nawet jeśli Putin ma swoje za uszami, to nie jest tak prostackim, bezczelnym pajacem, jak ta aktorzyna.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-06-07, 11:54   

Wiesława napisał/a:
Już dziś zachodnie nagłówki miękko omijają temat, że to Rosja winna. Już nawet kwilą, że to wypadek, a przeklęty pajac z Kijowa zdążył przez noc obliczyć ile należy mu zapłacić za szkody materialne tej konstrukcji oraz wycenił ludzkie życie. Milion dolarów za każdego poległego.
Co za syf.
Wybrana, powinnaś mnie przeprosić. To nie ja jestem kłamcą, ale ty wpisujesz się doskonale w ten zakłamany system. Następnym razem, jak będziesz chciała na mnie bluzgać to chociaż jeden dzień odczekaj, abyś się nie kompromitowała i wyzwisk z nienawiści na sumienie swoje nie brała.
Nawet jeśli Putin ma swoje za uszami, to nie jest tak prostackim, bezczelnym pajacem, jak ta aktorzyna.

Tak, ten kremlowski bandyta powinien płacić wielkie odszkodowania ale nigdy nie będzie wstanie niczym zapłacić za te zbrodnie.
Myślę, że będzie płacił za nie wiecznie i jemu podobni.
Jak śmiesz pisać takie perfidne wywody, ty fanko największego zbrodniarza - Putina.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-06-07, 12:05   

wybrana napisał/a:
Tak, ten kremlowski bandyta powinien płacić wielkie odszkodowania ale nigdy nie będzie wstanie niczym zapłacić za te zbrodnie.

Ja chcę jedynie zaznaczyć, że zdecydowanie odcinam się od poglądów reprezentowanych przez Wiesławę.
I jeden i drugi wysyła ludzi na wojnę, na śmierć. Z tym, że były szef KGB, rozpoczął eksterminację Ukraińców jako pierwszy.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-07, 13:44   

Henryk napisał/a:
wybrana napisał/a:
Tak, ten kremlowski bandyta powinien płacić wielkie odszkodowania ale nigdy nie będzie wstanie niczym zapłacić za te zbrodnie.

Ja chcę jedynie zaznaczyć, że zdecydowanie odcinam się od poglądów reprezentowanych przez Wiesławę.
I jeden i drugi wysyła ludzi na wojnę, na śmierć. Z tym, że były szef KGB, rozpoczął eksterminację Ukraińców jako pierwszy.

Nie masz racji. Świat milczał, kiedy od 2014 roku ukry bombardowały Donieck i płw.krymski. Jak Azowcy strzelali do przedszkolaków, do szkół i mieszkań. Przejdźcie się aleją zamordowanych dzieci. Zamordowanych w latach 2014-2022 . Dzieci rosyjskojęzycznych, ale obywateli ukraińskich!, czyli własnych obywateli!.
Straszne, że nie widzicie, jak podle zachowuje się tzw. demokratyczny świat w stosunku do narodu rosyjskiego.
Jak można mówić, że ludność rosyjską trzeba zmieść z powierzchni ziemi?!!!
Ja was nie rozumiem.
Wstyd mi, że w ogóle muszę to uświadamiać Wam.
Wybrana, proszę żebyś więcej do mnie się nie odzywała. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Brzydzę się.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14