FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nike
2023-10-22, 20:36
Czy wiara w farmację jest bałwochwalstwem ?
Autor Wiadomość
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 13:31   

Henryk Suchecki napisał/a:
..niestety media są po to by szerzyć ideologie a nie uczy samodzielnego myślenia, szkoły także. Widać to było jak został potraktowany Zbigniew Hałat, człowiek który miał specjalistyczne wykształcenie, i pracował całe życie w tej branży. Populizm lubi emocjonalne hasła i tym się steruje. W religii ten mechanizm jest także wykorzystywany by zwieść miliony

Brawo, Panie Henryku ! Samo sedno ! Dr. Zbigniew Hałat, niezmiennie aż do końca lekarz sumienia, bezkompromisowy: 200 tysięcy Polaków mogłoby żyć, gdyby nie zamknięcie pod fałszywym pretekstem globalistów polskiej służby zdrowia. Ci ludzie przez CAŁE ŻYCIE PŁACILI SKŁADKI ZDROWOTNE! Lokalni kacykowie totalitarni ŻĄDAJĄ POSŁUSZENSTWA ! Zanim nas chwycą za gardło i zaduszą...
"Fale" epidemiczne to wymysły polityków : dr Zbigniew Hałat, epidemiolog.

Wiek XX przyniósł doktryny, w których zastępowano Boga oraz wartości ogólnoludzkie kultem partyjnych kacyków czy naprędce wymyślanych bożków. Wcielano w życie różne idiotyczne doktryny, które zaprzepaszczały dorobek wielu pokoleń ludzi. W imię wyimaginowanych wartości niszczono to, co dobre moralne, piękne w imię tzw. "dziejowej konieczności" oraz "rewolucji kulturalnej". Posiłkowano się tak prymitywnymi teoriami jak np. "czystość rasowa" czy "przestrzeń dziejowa". Wiek XX przyniósł ze sobą zdarzenia tragiczne, jedne z najgorszych w długiej historii ludzkości. Systemy totalitarne były powodem cierpienia milionów. Na szeroką skalę stosowano tortury, z zimną krwią i wyrachowaniem planowano i przeprowadzano eksterminację ludności cywilnej. Ludzi palono w krematoriach, gazowano w komorach gazowych, doprowadzano do śmierci z powodu ciężkiej pracy, głodu i wyczerpania. Państwo totalitarne odrzuca wszelakie idee demokracji czy też przejawy pluralizmu. Interes tak rozumianego państwa mają priorytet nad jednostką i jej potrzebami. Pojedynczy człowiek się nie liczy, jest tylko niewielkim trybikiem w olbrzymiej machinie państwowej preponderancji. Państwo chce zawładnąć całkowicie życiem obywatela, dlatego ingeruje w każdą dziedzinę jego życia, nawet w sferę osobistą i intymną oraz podporządkowuje je prawom narzuconym z góry. Wszystko oparte było o system szczegółowej kontroli i oddziaływanie przez przemoc oraz strach. Następowało w związku z tym ujednolicenie życia społeczeństwa. Władzę w swych rękach dzierżyła wąska grupa ludzi z dyktatorem na czele. W międzynarodowych stosunkach natomiast państwo totalitarne dążyło do s rozszerzenia swoich stref wpływów. Totalitaryzm był ustrojem państwa panującym w hitlerowskich Niemczech oraz w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Istnienie takich systemów pociągnęły za sobą śmierć milionów niewinnych ofiar. Zarówno niemiecki faszyzm, jak i sowiecki komunizm były wynaturzeniem zasad sprawowania władzy w państwie. Zostało to dobitnie pokazane w literaturze, która stanowi odzwierciedlenie kondycji człowieka wobec zbrodniczej machiny totalitarnych reżimów.





Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 13:43, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 14:00   

Henryk napisał/a:
nienawistne stereotypy gdzieś zasłyszane..


https://www.youtube.com/watch?v=ahcUCu34KDA

Eugenika - w imię postępu. Film Grzegorza Brauna

Nauka bez moralności = niewolnictwo i kanibalizm miedzy innymi, czyli system bestii, w którym rasa panów za pomocą technologii zamienia niewolników dosłownie w przedmiot..

 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 14:49   

https://www.youtube.com/w...RB0bqCS&index=6
Najlepsza demaskatorska prezentacja Dr. Jerzego Jaśkowskiego. Zwraca uwagę nie tylko na zbrodniczą i dezinformacyjną działalność korporacji farmaceutycznych, ludzi mediów, polityków i medyków, ekspertutek sprzedawczyków, chandlarzy żywym towarem i organami, ale i skorumpowanych urzędników totalitarnych, którzy wyciągają swoje diabelskie szpony po zdrowie i życie naszych dzieci już od pierwszych dni ich urodzenia. :shock:





Diabeł i jego anioły nienawidzą ludzkich dzieci.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 14:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-10-22, 15:19   

[quote Fedorowicz ] ="
nike napisał/a:
Zgadzam się z Henrykiem, szkoła za darmo, studia darmo jeszcze stypendia były, kolonie dla dzieci za darmo. Owszem były różne ograniczenia, ale nie wszystko było złe. Po szkole były nakazy pracy, zarobki jak zarobki , ale żyć skromnie można było jak się chciało. A kto nam dał mieszkania Kapitalizm? Zgadzam się były naloty na kościoły na zbory itp Ale Boga chwaliliśmy i żyliśmy, w mniejszym stresie, niż obecnie np:--- że pracę zabiorą, często słyszę, ten jest bez pracy, tamten bez pracy. nie było tego, bo był nakaz pracy.

Cytat:
Fedorowicz
I szczepienia były za darmo ! Jakie szczęście ! :-D Szanowni Państwo wierzą w komunizm, a inni w Pana Jezusa i Jego nauczanie. .

Fedorowicz ile ty masz lat? Ja przepraszam, że wchodzę w rodo powiedz mniej więcej.
Bo chcę wiedzieć mniej więcej z kim piszę, bo z tego twojego posta to 20 lat góra, skłaniam się do 10-ciu lat. A oczywiście wiem, że masz na pewno więcej, bo dużo wiesz z czasów, które BYŁY. Czy ty potrafisz czytać i myśleć co czytasz? Jeżeli tak to pokarz mi w którym miejscu napisałam, że wierzę w komunizm?
Żyłam w tym czasie w Polsce, bo jestem Polką.
I każdy kto chciał wierzyć w Boga i Jezusa, to mógł.
A teraz odsyłam ciebie do mojego pokoju prywatnego , żebyś sobie poczytał jaką gehennę przechodziłam jako mała dziewczynka właśnie od wiernych rzymskiemu kościołowi księdza i zakonnicy, nie od komuny od tych co „wierzą „ NIBY bogu a dokładnie to szatanowi, bo takiej wiary nie można uznać za wiarę w prawdziwego Boga.
Owszem komuna pisałam wyżej miała swojego kota, ale dało się wytrzymać jeżeli nie pakowało się do polityki.
Komuna nie przeszkadzała wierzyć w Boga, nie była szczęśliwa z tego powodu, ale nie przeszkadzała.
Cytat:
Fedorowicz
Zapominacie też jakim kosztem komunizm zaprowadza swoje panowanie. .

A skąd wiesz, że ja zapomniałam? Co mam wyjść na rynek i krzyczeć?
Ja nawet nie mam za co krzyczeć, bo takich ludzi jak ja to jest kilkadziesiąt milionów, bo nie tylko w Polsce był komunizm w tamtym czasie.
Jak nie pakowałeś się do polityki, to niczego nie musiałeś się bać.
Tato mój zmarł jak miałam 6 lat mama została w nowym miejscu [bo ze wsi przyjechaliśmy do Gdańska] z czwórką dzieci najmłodsza siostra miała 10 miesięcy i była jeszcze babcia mama mojej mamy.
Domyślasz się pewnie w jakich warunkach żyliśmy.
Jakoś żyliśmy i komuna nam gwoździ za paznokcie nie wbijała.
I tak jak my żyła większość ludzi.
I śmiem twierdzić, że mniej było chuligaństwa i łajdactwa jak teraz.
Warto czasami się zastanowić, do kogo i co i w jaki sposób mówimy, bo słowo WIERZYĆ pochodzi od WIARY resztę sobie dopowiedz jeżeli potrafisz.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 15:28   

Wiesława napisał/a:
Właśnie. On umarł niedawno, czy mylę go z kimś innym?

Został zamordowany, jak inni którzy mówili prawdę. Najbardziej boję się o życie dr. Jerzego Jaśkowskiego. dr. Piotra Rubasa, dr. Judy Mikovitz, senatora Kennedy Jnr... i wielu innych.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-10-22, 15:37   

nike napisał/a:
i w którym miejscu napisałam, że wierzę w komunizm?

Dobrze, że nareszcie to zauważyłaś. On tak cały czas przypisuje ludziom jakieś zbrodnie, dokłądnie forumowiczom, a wtedy ma żale i prewtensje. Ja już tego znieść nie mogę, bo mam na głowie i to, że jestem za aborcją, za eugeniką, niemal koleżanka Mengele, Kochanka Stalina i Putina, za rozwodami, aborcją, mordowaniem szczepionkami i sami diabli wiedzą co jeszcze.
Ja wiem, że wszystkiego nie czytasz, ale alarmuję. Ten dzieciak ma świra. Dlatego proszę setrny raz, aby MNIE zostawił w spokoju. Nie pisał do mnie, o mnie, nie czytał moich wpisów i na nie odpowiadał. Zero kontaktu.
Proszę cię, nike. Powiedz mu to jako włąścicielka forum.
Jak dalej on będzie takie rzeczy o mnie i do mnie wypisywał to mnie tu nie zobaczycie. Mam powyżej uszu wmawiania mi, że go kopię i pluję, a to jako odpowiedź w temacie, która chyba go przerosłą.
Dziękuję.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 15:49   

Wiesława napisał/a:
Proszę cię, nike. Powiedz mu to jako właścicielka forum. Jak dalej on będzie takie rzeczy o mnie i do mnie wypisywał to mnie tu nie zobaczycie. Mam powyżej uszu wmawiania mi, że go kopię i pluję, a to jako odpowiedź w temacie, która chyba go przerosła.
Dziękuję.

Nie znam procedur ignora forum, bo nigdy nikogo nie ignorowałem. Ale mogę obiecać, że nie będę juz więcej pisał, jeśli sobie Pani tego nie życzy. Pozdrawiam serdecznie ! :)
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 16:09   

nike napisał/a:
A teraz odsyłam ciebie do mojego pokoju prywatnego , żebyś sobie poczytał jaką gehennę przechodziłam jako mała dziewczynka właśnie od wiernych rzymskiemu kościołowi księdza i zakonnicy, nie od komuny od tych, co „wierzą „ NIBY bogu a dokładnie to szatanowi, bo takiej wiary nie można uznać za wiarę w prawdziwego Boga. Owszem komuna pisałam wyżej miała swojego kota, ale dało się wytrzymać jeżeli nie pakowało się do polityki. Komuna nie przeszkadzała wierzyć w Boga, nie była szczęśliwa z tego powodu, ale nie przeszkadzała. Co mam wyjść na rynek i krzyczeć ? Ja nawet nie mam za co krzyczeć, bo takich ludzi jak ja to jest kilkadziesiąt milionów, bo nie tylko w Polsce był komunizm w tamtym czasie. Jak nie pakowałeś się do polityki, to niczego nie musiałeś się bać. Tato mój zmarł jak miałam 6 lat mama została w nowym miejscu [bo ze wsi przyjechaliśmy do Gdańska] z czwórką dzieci najmłodsza siostra miała 10 miesięcy i była jeszcze babcia mama mojej mamy. Domyślasz się pewnie w jakich warunkach żyliśmy. Jakoś żyliśmy i komuna nam gwoździ za paznokcie nie wbijała. I tak jak my żyła większość ludzi. I śmiem twierdzić, że mniej było chuligaństwa i łajdactwa jak teraz. Warto czasami się zastanowić, do kogo i co, i w jaki sposób mówimy, bo słowo WIERZYĆ pochodzi od WIARY resztę sobie dopowiedz jeżeli potrafisz.

Zawsze szanowałem, wręcz ubóstwiałem, gloryfikowałem starsze kobiety, nie tylko na forum dyskusyjnym, za kulturę osobistą, za moralność, za humanitaryzm, za empatię. Nowoczesny świat dzisiaj koncentruje się wokół młodości, jako źródła dobrego samopoczucia. Chociaż jest to fałszywe myślenie, wielu uważa je za prawdziwe i działa zgodnie z nim. Siła fizyczna jest teraz czymś w rodzaju fetyszu. Starsze osoby nie pasują do tego równania, a ich wrażliwość nie jest czymś, z czym społeczeństwo chce sobie poradzić.
Szacunek dla osób starszych jest tym, czego często brakuje młodym ludziom. Nikt nie ma prawa próbować przekonywać ich, że powinni myśleć lub działać w inny sposób. W realu, w rzeczywistości, bez względu na to, jak bardzo młoda osobo się starasz, prawdopodobnie i tak nie zmienisz jej zdania. Jeśli to zaakceptujesz, sprawy rozwiną się w o wiele lepszym kierunku dla was obojga. Bez względu na to, o kim mówimy, każda osoba starsza odegrała już wiele pozytywnych ról w swoim życiu. Stworzyła własne kryteria dotyczące tego, jaka powinna być, czy są to “właściwe” dobre kryteria, czy nie to zupełnie inna sprawa. Rozwinęła własne zwyczaje, gusta i nawyki. Nikt nie ma prawa próbować przekonywać jej, że powinna myśleć lub działać w inny nowoczesny pandemiczny sposób. W rzeczywistości, bez względu na to, jak bardzo się stara się młodzik - i tak nie zmieni jej zdania. Jeśli to zaakceptuje, sprawy rozwiną się w o wiele lepszym kierunku dla nich obojga. Nie jest dobrym pomysłem wdawać się w daremne argumenty, aby skłonić starsze osoby do zrozumienia twojego punktu
satanistycznego punktu widzenia. Po prostu wysłuchajmy ich, okazując im ukochanym naszym przodkom uczucia i szacunek: zasłużyli na to. :)
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 16:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-10-22, 16:24   

Do kogo ty piszesz Fedorowicz? Do mnie? O czym? Czy to jest odpowiedź na mój post? Czy ty masz drugie wcielenie?
Ani na jedną moją linijkę nie odpisałeś na mój post. Pierwszy raz z takim człowiekiem mam do czynienia. Aż strach się BAĆ.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 16:46   

nike napisał/a:
Do kogo ty piszesz Fedorowicz? Do mnie? O czym? Czy to jest odpowiedź na mój post? Czy ty masz drugie wcielenie? Ani na jedną moją linijkę nie odpisałeś na mój post. Pierwszy raz z takim człowiekiem mam do czynienia. Aż strach się BAĆ.

Ależ Kochana Pani, pisała Pani o "gehennie" z powodu jakichś katolików. Szczegółów Pani nie podała. Za to pisze Pani :
Cytat:
"Tato mój zmarł jak miałam 6 lat mama została w nowym miejscu [bo ze wsi przyjechaliśmy do Gdańska z czwórką dzieci, najmłodsza siostra miała 10 miesięcy i była jeszcze babcia, mama mojej mamy. Domyślasz się pewnie, w jakich warunkach żyliśmy. Jakoś żyliśmy i komuna nam gwoździ za paznokcie nie wbijała. I tak jak my, żyła większość ludzi. I śmiem twierdzić, że mniej było chuligaństwa i łajdactwa jak teraz. "

Jednym słowem, żyłyście w skrajnej biedzie, ale nie aż głodowej. Można było jakoś przeżyć. Bo lepiej przeżyć w biedzie i ciemnocie jako chrześcijanin,, niż będąc poddanym przymusowym eksperymentom eugenicznym jako królik doswiadczalny.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 16:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-10-22, 16:49   

nike napisał/a:
Do kogo ty piszesz Fedorowicz? Do mnie? O czym? Czy to jest odpowiedź na mój post? Czy ty masz drugie wcielenie?
Ani na jedną moją linijkę nie odpisałeś na mój post. Pierwszy raz z takim człowiekiem mam do czynienia. Aż strach się BAĆ.

Już wiem skąd ten bełkot ni z gruszki ni z pietruszki się bierze. Że też nie wpadłąm wcześniej.
Wystarczy jakiś fragment wypowiedzi wrzucić w wyszukiwarkę i wychodzi skąd pochodzą teksty.
no: https://natemat.pl/295957,szacunek-w-zwiazku-10-znakow-ze-partner-cie-nie-szanuje
https://www.bing.com/sear...B33AE2AEF1E2D78
Nie wytrzymam.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 16:53   

Wiesława napisał/a:
Nie wytrzymam.

Pani Wiesiu, wypad od moich postów. Sama Pani tego chciała. Ja z brakiem kultury nie rozmawiam. Chyba, ze jakieś przeprosiny i kwiaty..I zero donosów do władz na przyszłość. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-10-22, 17:02   

WITAJ NIKE i WIESŁAWO :lol:

''Broń się uśmiechem, atakuj ciszą zabijaj obojętnością.''
W tedy nie będziecie mieły problemu w wątkach.
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-10-22, 17:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-10-22, 17:17   

małyfilozof napisał/a:
WITAJ NIKE i WIESŁAWO
"..Broń się uśmiechem, atakuj ciszą, zabijaj obojętnością.''[/b] W tedy nie będziecie miały problemu w wątkach.

Kochajmy kobiety, takie właśnie emocjonalne. Co może wpływać na to, że kobiecość przestaje być dostrzegana w oczach męskich? Przede wszystkim ubiór, który ostatnio wśród nastolatek i wielu dorosłych kobiet dalece odbiega od kanonu kobiecego-jest męski. Tak, mężczyźni często są wyczuleni na tym punkcie. Oczywiście nie wszyscy, ponieważ znajdzie się taka kobieta, która pomijając swój ubiór zauroczy faceta. To jednak są wyjątki. Tak czy siak, często się zwraca na ubrania kobiece typu sukienka, spódnica, szpiki, bluzka z lekkim lub większym dekoltem itd. Jeśli ubierasz się tak jak lubisz i czujesz się pięknie w tym co masz na sobie, to myślę, że jest to odpowiedni ubiór. Elementy stroju ostre, ciężkie, masywne jakieś kolce, pasy itd., nie będą wzbudzały zainteresowania u mężczyzn. No chyba, że w dewiacyjnej subkulturze lewicowej homoseksuanej. Następnie retoryka feministyczna i wulgaryzmy, To coś tak najbardziej obrzydliwego dla mężczyzn, bo dzieci nie będą uczone zasad moralnych ani pozytywnego, kulturalnego języka od matki. To początek rozbicia rodziny, bo demoralizacja matki przez globalizm ma za cel zniszczenie tradycyjnej chrześcijańskiej moralności.
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-10-22, 17:53   

Miły Fedorowicz :lol: , wszystko zależy od mężczyzny i jego upodobań jak spostrzega kobietę w: spódniczce, spodniach czy ćwiekami, mam osobisty gust jednak nie zdradzę wywołałby z pewienością szok dla Ciebie - tu postawmy KROPKĘ
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 14