FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Intrygująca Liczba 666
Autor Wiadomość
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 01:12   Re: Intrygująca Liczba 666

Pokoja napisał/a:
ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:

Obj. 13:18
18. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
(BW)
600
60
6
Aby to obliczyć trzeba mieć rozum, tak mówi Pismo.


. Cierpliwie przyglądałem się Twojemu dialogowi z Dawidem. Już dawno praktycznie nie widziałem sensu używania argumentacji przez Dawida kontra twoim. Szczerze powiem, że tak w ogóle, to tym postem kończę z tobą dyskusję, bo tych mądrości wolę sobie oszczędzić.


Skoro uważasz że argumentacja Dawida że dwóch świadków to Stary i nowy Testament który wstąpił do nieba to nic wam z niego nie pozostało. Ja w przeciwieństwie do was nie uważam że ST i NT poszedł do nieba, mam go tu w domu i czytam uważnie dlatego wierzę tak jak piszę.


Wstąpienie do nieba S i NT nie oznacza przecież ich lotu w kosmos, lecz to, że zostały bardzo szeroko uznane za skarbnicę mądrości Bożej, która została uznana za godną rozprzestrzeniania jej do wszystkich narodów świata. To wstąpienie objawiło się przez drukowanie Pisma Świętego na wszystkie narodowe języki świata.

Fakt, że wszyscy nieprzyjaciele Słowa Bożego patrzyli na nie, potwierdza rozpowszechnienie go jako mądrości z nieba. Wcześniej dwaj świadkowie S i NT składali świadectwo w worach martwych języków (hebrajski, grecki, aramejski i łaciński). Były one znane tylko nielicznym z światłych sfer.

Chyba nie wierzysz w te brednie [kłamstwa] religijne ŚJ.?
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 09:31   

Jan Wiśniewski

Pisząc w ten sposób obrażasz sług Bożych. Pamiętaj, że " świadkowie Jehowy " to nazwa Biblijna sług Bożych z proroctwa Izajasza 43 : 10; 21. Kto jest tym świadkiem to decyduje JEHOWAH Bóg wszechmocny a nie człowiek. Żaden sługa Boży nie może mówić kłamstw, bo natychmiast przestałby być świadkiem Bożym.

a tu masz na temat 666 :

http://www.aloha.net/~mikesch/666.htm
_______________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 12:18   

Benjamin.Szot napisał/a:
" świadkowie Jehowy " to nazwa Biblijna sług Bożych


A guzik prawda, bo to jest opis funkcji Izraela który potem przeewoluował w
Kościół - to jest jak na ironię jeden z głównych wersetów antyvidmistycznych. :-D
Żeby było śmieszniej, świadkami są nazwani Izraelici po długiej i sążnistej burze
jaką dostali od Pana Boga, za odstępstwo (i bałwochwalstwo) w którym tkwili.... :->

No ale jak się nie rozumie co się czyta, to potem takie są tego skutki. :roll:
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 12:38   

Benjamin.Szot napisał/a:
Jan Wiśniewski

Pisząc w ten sposób obrażasz sług Bożych. Pamiętaj, że " świadkowie Jehowy " to nazwa Biblijna sług Bożych z proroctwa Izajasza 43 : 10; 21. Kto jest tym świadkiem to decyduje JEHOWAH Bóg wszechmocny a nie człowiek. Żaden sługa Boży nie może mówić kłamstw, bo natychmiast przestałby być świadkiem Bożym.

a tu masz na temat 666 :

http://www.aloha.net/~mikesch/666.htm
_______________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com

Nikogo nie obrażam tylko mówię prawdę i Bóg jest mi świadkiem !!
Napisałem że to kłamstwa religijne czyli organizacji która przyjęła nazwę"Świadkowie Jehowy" Świadkiem Jehowy jest każdy kto głosi prawdę o Bogu i Jezusie . I nie każdy kto należy do religii "Świadków Jehowy" jest świadkiem Jehowy !!! Bo kłamstwo pochodzi od diabła a nie od Jehowy !!! Robił bym błąd gdybym mówił że Świadek Jehowy kłamie ale ja mówię że religia nazwana " Świadkowie Jehowy" kłamie !! I Bóg mi świadkiem że mówię prawdę !! Występując przeciwko mnie występujesz przeciwko prawdzie czyli przeciwko Bogu
^ lat temu pisałem że ich kłamstwa są niebezpieczne bo tyczą ducha . Jest to organizacja Syjonistyczna założona przez Syjonistów , przez Synagogę !!
(1) Słuchajcie tego, domu Jakuba, wy, którzy się nazywacie imieniem Izraela i którzy wyszliście z wód Judy, wy, którzy przysięgacie na imię Jehowy i którzy wspominacie o Bogu Izraela - nie w prawdzie i nie w prawości. (2) Bo nazwali się tymi, którzy są z miasta świętego, i oparli się na Bogu Izraela; imię jego - Jehowa Zastępów.
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 12:42   

" Wy jesteście moimi świadkami - wyrocznia Jehowy - moim sługą, którego wybrałem, abyście poznali i wierzyli Mi, i zrozumieli, że Ja jestem. Przede mną nie został utworzony żaden Bóg ani po Mnie nie będzie. Ja jestem JEHOWAH, a oprócz Mnie nie ma wybawiciela ". - Izajasz 43 : 10 - 11

______________________________
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 12:49   

Jan Wiśniewski napisał/a:
Napisałem że to kłamstwa religijne czyli organizacji która przyjęła nazwę"Świadkowie Jehowy" Świadkiem Jehowy jest każdy kto głosi prawdę o Bogu i Jezusie . I nie każdy kto należy do religii "Świadków Jehowy" jest świadkiem Jehowy !!! Bo kłamstwo pochodzi od diabła a nie od Jehowy !!! Robił bym błąd gdybym mówił że Świadek Jehowy kłamie ale ja mówię że religia nazwana " Świadkowie Jehowy" kłamie !!


Dlatego, aby w członkach tej grupy nie utrwalać tej matrycy piszę świadkiści. Różnica
jest olbrzymia w psychice członka tej grupy, bo gdy czyta "świadek Jehowy", to zawsze
krytykę odczytuje jako atak na samego Jahwe, ponieważ tak nazywane osoby są przecież
jego przedstawicielami. Aby złamać mantrę ową wpajaną im dwa-trzy razy w tygodniu piszę
"świadkiści". Podobnie jest z badacystami, którzy przez notoryczne używanie takiej nazwy myślą,
że oni naprawdę są jakimiś wielkimi badaczami naukowymi z profesorskimi tytułami. A przecież każdy
z nas jest tu na swój sposób badaczem Biblii, a nie tylko ci, którzy siebie tak szumnie nazywają - podobnie
jest ze świadkistami. Chrześcijaństwo z od biedy judaistami jest/są świadkiem/ami Jehowy/Jezusa a nie ci, którzy
tak siebie nazwali. Są to nazwy, które już na wstępie piorą mózg i uniemożliwiają jakąkolwiek konstruktywną dyskusję.
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 13:08   

Benjamin.Szot napisał/a:
" Wy jesteście moimi świadkami - wyrocznia Jehowy - moim sługą, którego wybrałem, abyście poznali i wierzyli Mi, i zrozumieli, że Ja jestem. Przede mną nie został utworzony żaden Bóg ani po Mnie nie będzie. Ja jestem JEHOWAH, a oprócz Mnie nie ma wybawiciela ". - Izajasz 43 : 10 - 11

______________________________

1) Słuchajcie tego, domu Jakuba, wy, którzy się nazywacie imieniem Izraela i którzy wyszliście z wód Judy, wy, którzy przysięgacie na imię Jehowy i którzy wspominacie o Bogu Izraela - nie w prawdzie i nie w prawości. (2) Bo nazwali się tymi, którzy są z miasta świętego, i oparli się na Bogu Izraela; imię jego - Jehowa Zastępów.

(Ks. Izajasza 48:1-22, Biblia w przekładzie Nowego ŒŚwiata)
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 13:13   

Odbić Konstantynopol! napisał/a:
Jan Wiśniewski napisał/a:
Napisałem że to kłamstwa religijne czyli organizacji która przyjęła nazwę"Świadkowie Jehowy" Świadkiem Jehowy jest każdy kto głosi prawdę o Bogu i Jezusie . I nie każdy kto należy do religii "Świadków Jehowy" jest świadkiem Jehowy !!! Bo kłamstwo pochodzi od diabła a nie od Jehowy !!! Robił bym błąd gdybym mówił że Świadek Jehowy kłamie ale ja mówię że religia nazwana " Świadkowie Jehowy" kłamie !!


Dlatego, aby w członkach tej grupy nie utrwalać tej matrycy piszę świadkiści. Różnica
jest olbrzymia w psychice członka tej grupy, bo gdy czyta "świadek Jehowy", to zawsze
krytykę odczytuje jako atak na samego Jahwe, ponieważ tak nazywane osoby są przecież
jego przedstawicielami. Aby złamać mantrę ową wpajaną im dwa-trzy razy w tygodniu piszę
"świadkiści". Podobnie jest z badacystami, którzy przez notoryczne używanie takiej nazwy myślą,
że oni naprawdę są jakimiś wielkimi badaczami naukowymi z profesorskimi tytułami. A przecież każdy
z nas jest tu na swój sposób badaczem Biblii, a nie tylko ci, którzy siebie tak szumnie nazywają - podobnie
jest ze świadkistami. Chrześcijaństwo z od biedy judaistami jest/są świadkiem/ami Jehowy/Jezusa a nie ci, którzy
tak siebie nazwali. Są to nazwy, które już na wstępie piorą mózg i uniemożliwiają jakąkolwiek konstruktywną dyskusję.

Katolicy którzy lżą na nich nazywający ich Jehowcami i innymi epitetami obrażają imię Boga a ma to miejsce szczególnie na interii . Na Interii zwracałem im na to uwagę i dlatego osobiście nie mówię że
ŚJ kłamią tylko religia która przyjęła nazwę ŚJ kłamie .Nie mówię idą Świadkowie Jehowy tylko idą ci z religii ŚJ.
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 14:10   

Jan Wiśniewski

Ale na argument, że to Bóg decydował kto jest jego świadkiem ( Iz. 43 : 10 ) można odpowiedzieć, że Bóg nie mówił każdemu z Izraelitów, że wybiera go na swego świadka. Każdy bowiem z nich zostawał świadkiem na mocy Przymierza Prawa, jakie zostało zawarte z tym narodem za pośrednictwem Mojżesza. Świadkami Boga zostawali też po obrzezaniu prozelici - ludzie z różnych narodów - chociaż przywileje ich były ograniczone. Podobnie jest z chrześcijanami, którzy kontynuują i realizują Boży plan w końcu tego samego Boga jakim jest JEHOWAH

No i co ty na to odpowiesz ?

_________________________________
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 14:17   

Benjamin.Szot napisał/a:
Jan Wiśniewski

Ale na argument, że to Bóg decydował kto jest jego świadkiem ( Iz. 43 : 10 ) można odpowiedzieć, że Bóg nie mówił każdemu z Izraelitów, że wybiera go na swego świadka. Każdy bowiem z nich zostawał świadkiem na mocy Przymierza Prawa, jakie zostało zawarte z tym narodem za pośrednictwem Mojżesza. Świadkami Boga zostawali też po obrzezaniu prozelici - ludzie z różnych narodów - chociaż przywileje ich były ograniczone.

No i co ty na to odpowiesz ?

_________________________________

Izrael to naród wybrany przez Boga i przemawiał do tego narodu przez Mojżesza i później przez arcykapłanów oraz proroków .Bóg naród Izraelski nazywa narodem świętych !!A najbardziej z narodów [plemion] Izraela Bóg umiłował Judę [Żydów] Dowodem na to jest to że Bóg ten judejski naród najbardziej doświadczył i dlatego będą najbardziej wywyższeni Bo Bóg kogo kocha tego karci !!!
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-01-06, 14:34   

to prawda, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 14:50   

Benjamin.Szot napisał/a:
to prawda, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie

Na mocy przymierza należał do narodu wybranego co nie oznaczy że był świadkiem Boga !!
W starym przymierzu funkcjonowała świątynia Boga i kapłani którzy ją obsługiwali i Bóg kontaktował się ze swoim ludem po przez Arcykapłana który wówczas był pośrednikiem między Bogiem a Izraelem. Ale tak było dopóki była w świątyni arka przymierza czyli miejsce najświętsze do którego wchodził arcykapłan raz w roku aby spotkać się z Bogiem .Kiedy Jeremiasz schował Arkę Bóg kontaktował się z Izraelem przez proroków ,
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6293
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4490/6115
 73%
EXP: 271/330
 82%
Wysłany: 2015-01-06, 22:56   Re: Intrygująca Liczba 666

Jan Wiśniewski napisał/a:
Pokoja napisał/a:
ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:

Obj. 13:18
18. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
(BW)
600
60
6
Aby to obliczyć trzeba mieć rozum, tak mówi Pismo.


. Cierpliwie przyglądałem się Twojemu dialogowi z Dawidem. Już dawno praktycznie nie widziałem sensu używania argumentacji przez Dawida kontra twoim. Szczerze powiem, że tak w ogóle, to tym postem kończę z tobą dyskusję, bo tych mądrości wolę sobie oszczędzić.


Skoro uważasz że argumentacja Dawida że dwóch świadków to Stary i nowy Testament który wstąpił do nieba to nic wam z niego nie pozostało. Ja w przeciwieństwie do was nie uważam że ST i NT poszedł do nieba, mam go tu w domu i czytam uważnie dlatego wierzę tak jak piszę.


Wstąpienie do nieba S i NT nie oznacza przecież ich lotu w kosmos, lecz to, że zostały bardzo szeroko uznane za skarbnicę mądrości Bożej, która została uznana za godną rozprzestrzeniania jej do wszystkich narodów świata. To wstąpienie objawiło się przez drukowanie Pisma Świętego na wszystkie narodowe języki świata.

Fakt, że wszyscy nieprzyjaciele Słowa Bożego patrzyli na nie, potwierdza rozpowszechnienie go jako mądrości z nieba. Wcześniej dwaj świadkowie S i NT składali świadectwo w worach martwych języków (hebrajski, grecki, aramejski i łaciński). Były one znane tylko nielicznym z światłych sfer.


Chyba nie wierzysz w te brednie [kłamstwa] religijne ŚJ.?


A kto bardziej od Słowa Bożego S i NT dręczy mieszkańców ziemi?
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-06, 23:15   Re: Intrygująca Liczba 666

Pokoja napisał/a:
Jan Wiśniewski napisał/a:
Pokoja napisał/a:
ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:

Obj. 13:18
18. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
(BW)
600
60
6
Aby to obliczyć trzeba mieć rozum, tak mówi Pismo.


. Cierpliwie przyglądałem się Twojemu dialogowi z Dawidem. Już dawno praktycznie nie widziałem sensu używania argumentacji przez Dawida kontra twoim. Szczerze powiem, że tak w ogóle, to tym postem kończę z tobą dyskusję, bo tych mądrości wolę sobie oszczędzić.


Skoro uważasz że argumentacja Dawida że dwóch świadków to Stary i nowy Testament który wstąpił do nieba to nic wam z niego nie pozostało. Ja w przeciwieństwie do was nie uważam że ST i NT poszedł do nieba, mam go tu w domu i czytam uważnie dlatego wierzę tak jak piszę.


Wstąpienie do nieba S i NT nie oznacza przecież ich lotu w kosmos, lecz to, że zostały bardzo szeroko uznane za skarbnicę mądrości Bożej, która została uznana za godną rozprzestrzeniania jej do wszystkich narodów świata. To wstąpienie objawiło się przez drukowanie Pisma Świętego na wszystkie narodowe języki świata.

Fakt, że wszyscy nieprzyjaciele Słowa Bożego patrzyli na nie, potwierdza rozpowszechnienie go jako mądrości z nieba. Wcześniej dwaj świadkowie S i NT składali świadectwo w worach martwych języków (hebrajski, grecki, aramejski i łaciński). Były one znane tylko nielicznym z światłych sfer.


Chyba nie wierzysz w te brednie [kłamstwa] religijne ŚJ.?


A kto bardziej od Słowa Bożego S i NT dręczy mieszkańców ziemi?

Diabeł !!!

Uwierzcie że piekło istnieje i jest straszne !!!!!!
Ratujcie się przed zesłaniem do niego . Kto się nie nawrócił niech się nawróci kto grzeszy niech przestanie grzeszyć ,Niech prosi o wybaczenie grzechów i o łaskę wiary !! Idzcie do Jezusa nie do ludzkich nauczycieli !!

Jest dokładnie takie !!
http://www.zbawienie.com/pieklo3.htm

https://www.youtube.com/r...ryn+Baxter+cz.1

 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6293
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4490/6115
 73%
EXP: 271/330
 82%
Wysłany: 2015-01-08, 22:23   Re: Intrygująca Liczba 666

Jan Wiśniewski napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Jan Wiśniewski napisał/a:
Pokoja napisał/a:
ametyst napisał/a:

Obj. 13:18
18. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
(BW)
600
60
6
Aby to obliczyć trzeba mieć rozum, tak mówi Pismo.


że dwóch świadków to Stary i nowy Testament który wstąpił do nieba to nic wam z niego nie pozostało. Ja w przeciwieństwie do was nie uważam że ST i NT poszedł do nieba, mam go tu w domu i czytam uważnie dlatego wierzę tak jak piszę.


Wstąpienie do nieba S i NT nie oznacza przecież ich lotu w kosmos, lecz to, że zostały bardzo szeroko uznane za skarbnicę mądrości Bożej, która została uznana za godną rozprzestrzeniania jej do wszystkich narodów świata. To wstąpienie objawiło się przez drukowanie Pisma Świętego na wszystkie narodowe języki świata.

Fakt, że wszyscy nieprzyjaciele Słowa Bożego patrzyli na nie, potwierdza rozpowszechnienie go jako mądrości z nieba. Wcześniej dwaj świadkowie S i NT składali świadectwo w worach martwych języków (hebrajski, grecki, aramejski i łaciński). Były one znane tylko nielicznym z światłych sfer.


Chyba nie wierzysz w te brednie [kłamstwa] religijne ŚJ.?


A kto bardziej od Słowa Bożego S i NT dręczy mieszkańców ziemi?


Diabeł !!![/quote]

Czy analizujesz aby, to co piszesz?

Cytat:
Szatan wie, że kłamie, dlatego rad wśród ludzi zdania swoje szerzyć, by je słysząc z ust cudzych, mógł w nie sam uwierzyć. A. Mickiewicz


Szatan według Ciebie stał się dwoma świadkami Bożymi, którzy prorokowali w worach martwych języków. Został zabity przez bestie, leżał na ulicy wielkiego miasta, a następnie powstał i wstąpił do nieba. To ci dopiero szczyt hipokryzji i obrona władcy grzechu i śmierci.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13