FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Po czym poznac uznanie u Boga?
Autor Wiadomość
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-31, 19:36   

ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:
Axanna napisał/a:
siebie uwazasz za swiatlo? A watpliwosci nie masz przypadkiem, chocby malutkich? Jezeli Ty sie do niskich sklaniasz to ja jestem chinski mandaryn. I nie "odbieram tak zyczenia" tylko to co napisales - bo zyczenia, ametyscie, rozne moga byc. Tobie tez ktos moze pozyczyc, zebys potrafil ukorzyc przed Bogiem i zrozumiec Jego Slowo, to jak to odbierzesz, zwlaszcza ze takie zyczenie by bylo calkiem zasadne moim zdaniem...
Nie pogniewam się jeżeli ktoś mi dobrze życzy, czy szczerze czy ironicznie. Życzenia przyjmuję wszystkie.
Czy ja świecę w ciemności?. Tak. Dlatego niektórych to światło razi bo są przyzwyczajeni do ciemności. Muszą się przyzwyczaić do światła.
Wątpliwości nie mam bo chodzę z Bogiem.


Bez urazy Ametyst, ale twój blask najwyraźniej oślepił wszystkich w koło, i tak na prawdę w klejce do zbawienia jesteś tylko ty....Napisałem w kolejce? Przepraszam...Nie ma żadnej kolejki więc nie musisz się tak spieszyć
Ty myślisz o zbawieniu a ja już jestem zbawiony i idę po dalsze instrukcje od Boga. Zostałem współpracownikiem Boga i razem jak przyjaciele pracujemy nad twoim i innych zbawieniem.
Moja praca będzie doceniona po śmierci gdy zostanę zabity za przeszło 10 lat i zmartwychwstanę idąc do nieba. Jak pójdę do nieba to na ziemi rozpęta się piekło.
Ale nie martwcie się, będę czuwał nad wami abyście byli zbawieni.


Kto cie zabije za 10 lat? Jak będziesz do tego podchodził tak emocjonalnie i poważnie, to może się zdarzyć, że wymkniesz się za wcześnie swojemu katowi, nie dojdzie do spełnienia proroctwa,- jakiś zawał, czy coś takiego... a wtedy... Kurczę nie jesteś już młody... Życzę ci chłopie abyś żył aż do śmierci, ale musisz zwracać uwagę, by Cię proroctwa nie ominęły Ametyst. Wszak nie jesteś już młody
_________________

 
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-31, 19:42   

Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:
Ty myślisz o zbawieniu a ja już jestem zbawiony i idę po dalsze instrukcje od Boga. Zostałem współpracownikiem Boga i razem jak przyjaciele pracujemy nad twoim i innych zbawieniem.
Moja praca będzie doceniona po śmierci gdy zostanę zabity za przeszło 10 lat i zmartwychwstanę idąc do nieba. Jak pójdę do nieba to na ziemi rozpęta się piekło.
Ale nie martwcie się, będę czuwał nad wami abyście byli zbawieni.


Kto cie zabije za 10 lat? Jak będziesz do tego podchodził tak emocjonalnie i poważnie, to może się zdarzyć, że wymkniesz się za wcześnie swojemu katowi, nie dojdzie do spełnienia proroctwa,- jakiś zawał, czy coś takiego... a wtedy... Kurczę nie jesteś już młody... Życzę ci chłopie abyś żył aż do śmierci, ale musisz zwracać uwagę, by Cię proroctwa nie ominęły Ametyst. Wszak nie jesteś już młody
Bóg informuje swoich współpracowników ile lat życia mają na ziemi i kieruje ich krokami dlatego wiem że jak skończę 70 lat to wtedy zacznę wielki ucisk. nie w tym samym dniu 10 października tylko nieco później w zimie.
Mat. 24:20-21
20. Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.
21. Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(BW)

Módlcie się żeby ucieczka wasza z religii nie wypadła w zimie, bo będzie to czas wielkiego ucisku. Ja już uciekłem z waszej religii bo nie chcę uczestniczyć w jej grzechach.
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-31, 19:50   

ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:
Ty myślisz o zbawieniu a ja już jestem zbawiony i idę po dalsze instrukcje od Boga. Zostałem współpracownikiem Boga i razem jak przyjaciele pracujemy nad twoim i innych zbawieniem.
Moja praca będzie doceniona po śmierci gdy zostanę zabity za przeszło 10 lat i zmartwychwstanę idąc do nieba. Jak pójdę do nieba to na ziemi rozpęta się piekło.
Ale nie martwcie się, będę czuwał nad wami abyście byli zbawieni.


Kto cie zabije za 10 lat? Jak będziesz do tego podchodził tak emocjonalnie i poważnie, to może się zdarzyć, że wymkniesz się za wcześnie swojemu katowi, nie dojdzie do spełnienia proroctwa,- jakiś zawał, czy coś takiego... a wtedy... Kurczę nie jesteś już młody... Życzę ci chłopie abyś żył aż do śmierci, ale musisz zwracać uwagę, by Cię proroctwa nie ominęły Ametyst. Wszak nie jesteś już młody
Bóg informuje swoich współpracowników ile lat życia mają na ziemi i kieruje ich krokami dlatego wiem że jak skończę 70 lat to wtedy zacznę wielki ucisk. nie w tym samym dniu 10 października tylko nieco później w zimie.
Mat. 24:20-21
20. Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.
21. Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(BW)

Módlcie się żeby ucieczka wasza z religii nie wypadła w zimie, bo będzie to czas wielkiego ucisku. Ja już uciekłem z waszej religii bo nie chcę uczestniczyć w jej grzechach.



Jakiej religii Ametyst? precyzuj co masz na myśli, wszak jesteś pełen niecodziennych tajemnic. A mądrego warto posłuchać, zwłaszcza, że otwiera upusty niebios jak ty...
_________________

 
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-31, 19:55   

Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:

Módlcie się żeby ucieczka wasza z religii nie wypadła w zimie, bo będzie to czas wielkiego ucisku. Ja już uciekłem z waszej religii bo nie chcę uczestniczyć w jej grzechach.



Jakiej religii Ametyst? precyzuj co masz na myśli, wszak jesteś pełen niecodziennych tajemnic. A mądrego warto posłuchać, zwłaszcza, że otwiera upusty niebios jak ty...

Myślałem że wiesz jaką religię masz. Uciekłem z religii tzw. "Świadków Jehowy" bo oni ukradli swą nazwę Izraelowi a złodzieje Królestwa Bożego nie odziedziczą.
Izaj. 43:1
1. Lecz teraz - tak mówi Pan - który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!
(BW)Izaj. 43:9-10
9. Niech wszystkie narody zbiorą się razem i niech się zgromadzą ludy. Kto wśród nich może to zwiastować i opowiedzieć nam o przeszłych wydarzeniach? Niech postawią swoich świadków, aby byli bez zarzutu i aby słyszano i mówiono: To prawda!
10. Wy jesteście moimi świadkami mówi Pan - i moimi sługami, których wybrałem, abyście poznali i wierzyli mi, i zrozumieli, że to Ja jestem, że przede mną Boga nie stworzono i po mnie się go nie stworzy.
(BW)

 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-31, 19:58   

ametyst napisał/a:
Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:

Módlcie się żeby ucieczka wasza z religii nie wypadła w zimie, bo będzie to czas wielkiego ucisku. Ja już uciekłem z waszej religii bo nie chcę uczestniczyć w jej grzechach.



Jakiej religii Ametyst? precyzuj co masz na myśli, wszak jesteś pełen niecodziennych tajemnic. A mądrego warto posłuchać, zwłaszcza, że otwiera upusty niebios jak ty...

Myślałem że wiesz jaką religię masz. Uciekłem z religii tzw. "Świadków Jehowy" bo oni ukradli swą nazwę Izraelowi a złodzieje Królestwa Bożego nie odziedziczą.
Izaj. 43:1
1. Lecz teraz - tak mówi Pan - który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!
(BW)Izaj. 43:9-10
9. Niech wszystkie narody zbiorą się razem i niech się zgromadzą ludy. Kto wśród nich może to zwiastować i opowiedzieć nam o przeszłych wydarzeniach? Niech postawią swoich świadków, aby byli bez zarzutu i aby słyszano i mówiono: To prawda!
10. Wy jesteście moimi świadkami mówi Pan - i moimi sługami, których wybrałem, abyście poznali i wierzyli mi, i zrozumieli, że to Ja jestem, że przede mną Boga nie stworzono i po mnie się go nie stworzy.
(BW)



Nic bardziej głupiego zatem zrobić nie mogłeś... Zostaw sobie ten olej, bo może ci się bardzo przydać...
_________________

 
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2013-07-31, 20:08   

Ten user - Ametyst jest bardzo dziwny. Nie znalazłem bardziej przyjaznego określenia. :)
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-31, 20:09   

konik polny napisał/a:
Ten user - Ametyst jest bardzo dziwny. Nie znalazłem bardziej przyjaznego określenia. :)


Dziwny? Istotnie łagodne określenie...
_________________

 
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6043/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-31, 22:31   

ametyst napisał/a:
Izaj. 43:1
1. Lecz teraz - tak mówi Pan - który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!
(BW)Izaj. 43:9-10
9. Niech wszystkie narody zbiorą się razem i niech się zgromadzą ludy. Kto wśród nich może to zwiastować i opowiedzieć nam o przeszłych wydarzeniach? Niech postawią swoich świadków, aby byli bez zarzutu i aby słyszano i mówiono: To prawda!
10. Wy jesteście moimi świadkami mówi Pan - i moimi sługami, których wybrałem, abyście poznali i wierzyli mi, i zrozumieli, że to Ja jestem, że przede mną Boga nie stworzono i po mnie się go nie stworzy.
(BW)


oczywiście, że ten werset nie odnosi się do organizacji CK
Bóg Jehowa nigdy, się do nich tak nie wypowiedział
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2013-07-31, 22:44   

Co to jest organizacja CK?
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-31, 23:09   

Krystian napisał/a:
ametyst napisał/a:
Izaj. 43:1
1. Lecz teraz - tak mówi Pan - który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś!
(BW)Izaj. 43:9-10
9. Niech wszystkie narody zbiorą się razem i niech się zgromadzą ludy. Kto wśród nich może to zwiastować i opowiedzieć nam o przeszłych wydarzeniach? Niech postawią swoich świadków, aby byli bez zarzutu i aby słyszano i mówiono: To prawda!
10. Wy jesteście moimi świadkami mówi Pan - i moimi sługami, których wybrałem, abyście poznali i wierzyli mi, i zrozumieli, że to Ja jestem, że przede mną Boga nie stworzono i po mnie się go nie stworzy.
(BW)


oczywiście, że ten werset nie odnosi się do organizacji CK
Bóg Jehowa nigdy, się do nich tak nie wypowiedział
Skoro tak wszędzie kierownictwo tłumaczy i dopasowuje wersety do siebie to ja się nie dziwię że i nazwę świadków zabrano Jakubowi, Izraelowi a sobie przypisano.
Uczciwiej by było gdyby wybrano nazwę z proroctwa o naszych czasach, np. "Nowe Jeruzalem". Jezus sam mówi że taką nazwę przypisze każdemu kto zwycięży ten świat.:Obj. 3:12
12. Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.
(BW)

Imię Boga i imię miasta Nowego Jeruzalem, czyli "Nowe Jeruzalem Jehowy". Taka nazwa była by Biblijna i nie trzeba by było ją ukraść Izraelowi jako narodowi który był świadkiem wydarzeń w Egipcie i po wyjściu z Egiptu.
Izaj. 43:9
9. Niech wszystkie narody zbiorą się razem i niech się zgromadzą ludy. Kto wśród nich może to zwiastować i opowiedzieć nam o przeszłych wydarzeniach? Niech postawią swoich świadków, aby byli bez zarzutu i aby słyszano i mówiono: To prawda!
(BW)

Który z narodów świata może opowiedzieć o przeszłych wydarzeniach jakie spotkały Izrael?. Izrael był naocznym świadkiem tego co się zdarzyło w Egipcie.
Świadkowie wydarzeń mają być bez zarzutu, muszą być naocznymi świadkami którzy to widzieli a nie tacy którzy udają takich świadków a wtedy ich tam nie było. Jeżeli ktoś twierdzi że jest tym świadkiem z Izajasza 43 rozdziału, że jest tym narodem izraelskim który to widział a nie jest zwyczajnie kłamie a kłamcy nie odziedziczą Królestwa Bożego.
Przyp. 19:5
5. Fałszywy świadek nie uniknie kary, a kto mówi kłamstwa, nie ujdzie cało.
(BW)
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6043/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-31, 23:46   

konik polny napisał/a:
Co to jest organizacja CK?


to jest ta organizacja, która nazwała się sama od świętego imienia Boga Prawdziwego
i w Jego imieniu głosiła fałszywe proroctwa
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2013-08-01, 07:20   

Co to jest fałsz. To co dziś ludzie wiedzą o BOGU w więszości opiera się na czym? Na prawdzie? Ktoś powie tak na prawdzie. Nie raz trudno zrozumieć osoby upierajace się przy tym co jest niezgodne z Biblia fałszywe wyobrażenie Boga to jest fałsz. Czy ci co myśleli że Jan Chrziciel jest Mesjaszem to byli falszyei prorocy Poznawanie a trwanie w fałszywym wyobrazeniu. Boga to dwie różne rzeczy
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-08-01, 11:58   

konik polny napisał/a:
Co to jest fałsz. To co dziś ludzie wiedzą o BOGU w więszości opiera się na czym? Na prawdzie? Ktoś powie tak na prawdzie. Nie raz trudno zrozumieć osoby upierajace się przy tym co jest niezgodne z Biblia fałszywe wyobrażenie Boga to jest fałsz. Czy ci co myśleli że Jan Chrziciel jest Mesjaszem to byli falszyei prorocy Poznawanie a trwanie w fałszywym wyobrazeniu. Boga to dwie różne rzeczy
Jeżeli Świadkowie Jehowy nawrócą się do Boga to Bóg im przebaczy ich grzechy.
 
     
konik polny 
Zasłużony

Pomógł: 93 razy
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1171
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 84/94
 89%
Wysłany: 2013-08-01, 13:08   

To raczej ty ametyst powinieneś trochę zrewidować swoje poglądy. Ostatnio przeczytałem gdzieś twoje słowa odnoszące się do mylnosci Jezusa. Ta wypowiedz wykazała jak twoje myślenie odeszło daleko od Boga. Panuj nad sobą bo w tym swoim zadufaniu zaczynasz ublizac Synowi Bożemu. Po takiej wypowiedzi t masz czelnosc pisać by SJ nawrocili się do BOga. Pisze z telefonu więc może być różnie z forma.


:looka:
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-08-01, 14:06   

konik polny napisał/a:
To raczej ty ametyst powinieneś trochę zrewidować swoje poglądy. Ostatnio przeczytałem gdzieś twoje słowa odnoszące się do mylnosci Jezusa. Ta wypowiedz wykazała jak twoje myślenie odeszło daleko od Boga. Panuj nad sobą bo w tym swoim zadufaniu zaczynasz ublizac Synowi Bożemu. Po takiej wypowiedzi t masz czelnosc pisać by SJ nawrocili się do BOga. Pisze z telefonu więc może być różnie z forma.


:looka:
Wypowiadasz się o sprawach o których nie masz żadnego pojęcia. Omylność stworzeń to normalna sprawa bo tylko Stworzyciel może być nieomylny. Czy myślisz że Bóg się pomylił stwarzając drzewo poznania dobra i zła?. Stworzyciel się nie myli bo planuje przyszłość i będzie tak jak zamierza uczynić. Natomiast stworzenia są i będą zawsze omylne dlatego muszą słuchać Stworzyciela. Jezus słucha Ojca i uczy się od niego ale omylny zawsze będzie bo jest tylko stworzeniem. Mówienie że Jezus jest nieomylny to właśnie brak znajomości Boga i życia oraz wyciągania logicznych wniosków co prowadzi do błędów i wypaczeń.
Świadkowie Jehowy to religia Babilonu Wielkiego i jako taka skazana jest na zagładę, jedynie jednostki wyjdą z tej religii po upadku Strażnicy i będą zbawieni, reszta pójdzie w ogień wieczny zgotowany diabłu i jego współpracownikom.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13