FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tysiąclecie
Autor Wiadomość
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7109
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5515/7220
 76%
EXP: 54/373
 14%
Wysłany: 2023-08-19, 13:34   

Wiesława napisał/a:
Już, teraz jesteście zbawieni, raz na zawsze. Kto przyjął Jezusa wiarą, jego zbawczą misję ten już ma Królestwo.

Tiaaa... Wiesława raz zbawiona może już czynić cokolwiek chce, i już nigdy tego zbawienia nie utraci. Już jest w Królestwie.
Dobrze czujesz się w Nim? :-D
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-08-19, 13:40   

Otóż to.
Ìzraelici gdzieś usłyszeli o przyjściu Zbawiciela I to wieść przerobili na własny użytek.
Proroctwa ST zawierają część prawdy, bo nie są to w pełni ujęte słowa głoszone przez prawdziwych Proroków.
Tych, co głosili prawdę - zabijano a co niektórzy ujęli w Pismach szczątki tych prawd i dopasowano je dla głoszenia ziemskiego królestwa Izraela.
Zbawca duchowy nie mieścił się w formie pojmowania tych ludzi. Nawet Apostołom trudno było to w pełni zrozumieć I też głosili, że za ich życia Jezus powróci.
Nowe Jeruzalem jest tworzone w Niebie, w Królestwie Chrystusa.
Na ziemi gdy Jezus powróci - to już na sąd, bo wszyscy mieszkańcy ziemi staną przed Tronem Bożym. Jedni po prawej stronie a inni po lewej.
Nowa ziemia, nie może być tą fizyczną ziemią, bo nad nią nie będzie świeciło słońce.
Wiemy, że nasza ziemia bez promieni słońca ulegnie zniszczeniu.
Wiara Judaistów i Świadków Jehowy jest urojeniem wymyślonym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-08-19, 13:49   

Henryk Suchecki napisał/a:
nie ma czegoś takiego jak czyściec i nie ma czegoś takiego jak restytucja , coś co ma się nam przydarzyć po śmierci .

A czy jest coś takiego jak Biblia? Jest, to przeczytaj:-----
„Obaczcie wy wzgardziciele i dziwujcie się, a wniwecz się obróćcie; bo ja sprawuję sprawę za dni waszych, sprawę, której nie wierzycie, choćby wam kto o niej powiadał” - Dz. Ap. 13:41.BG
Czasy ochłody przyjdą od obliczności Pańskiej. –
Dz. Ap. 3:19-21
Gdyż na to Chrystus i umarł i powstał i ożył, aby i nać umarłymi i nad żywymi panował. - Rzym. 14:9;
Błogosławione będą w nasieniu twoim (którym jest Chrystus) wszystkie narody ziemi. - 1 Moj. 22:18
I co ty na to?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-19, 14:01   

Henryk napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Już, teraz jesteście zbawieni, raz na zawsze. Kto przyjął Jezusa wiarą, jego zbawczą misję ten już ma Królestwo.

Tiaaa... Wiesława raz zbawiona może już czynić cokolwiek chce, i już nigdy tego zbawienia nie utraci. Już jest w Królestwie.
Dobrze czujesz się w Nim? :-D

Dlaczego się wyśmiewasz ze mnie. Czy ja sugeruję, że piszę o sobie?!
Są kazania i wykłądy. Tak nauczają wszystkie kościoły protestanckie. To Paweł przecież napisał, a nie JA!!!!.
Nie, Henryk, ja na pewno nie jestem ani nie będę zbawiona.
I nie chcę być zbawiona. Chcę być unicestwiona, jakkolwiek, cokolwiek to znaczy. Nie chcę być w żadnym tysiącleciu, stuleciu, ani z żydami ani z chrześcijanami. Wynika z moich kilkudziesięciu lat słuchania kazań, wykładów, pobytów na forach, że WSZYSCY KŁAMIĄ! Wszyscy!!! Oszukano mnie i oszukuje się wszystkich, którzy próbują dojść do prawdziwych informacji.
Ma mnie nie być, rozumiesz? Nigdzie i szkoda, że zaistniałam. Nie wiem co robię na tym popapranym świecie z ludźmi z którymi nie mam żadnego wspólnego języka. A jak już w jakiejś sprawie mam, to opozycja zaraz do parteru mnie sprowadza i posądza o lizusostwo i o wszystko, co najgorsze.
Pieprzę to wszystko.
Restutujcie się nawet milion lat. Beze mnie.[/u]
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-08-19, 15:35   

Wiesława napisał/a:
Henryk napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Już, teraz jesteście zbawieni, raz na zawsze. Kto przyjął Jezusa wiarą, jego zbawczą misję ten już ma Królestwo.

Tiaaa... Wiesława raz zbawiona może już czynić cokolwiek chce, i już nigdy tego zbawienia nie utraci. Już jest w Królestwie.
Dobrze czujesz się w Nim? :-D

Dlaczego się wyśmiewasz ze mnie. Czy ja sugeruję, że piszę o sobie?!
Są kazania i wykłądy. Tak nauczają wszystkie kościoły protestanckie. To Paweł przecież napisał, a nie JA!!!!.
Nie, Henryk, ja na pewno nie jestem ani nie będę zbawiona.
I nie chcę być zbawiona. Chcę być unicestwiona, jakkolwiek, cokolwiek to znaczy. Nie chcę być w żadnym tysiącleciu, stuleciu, ani z żydami ani z chrześcijanami. Wynika z moich kilkudziesięciu lat słuchania kazań, wykładów, pobytów na forach, że WSZYSCY KŁAMIĄ! Wszyscy!!! Oszukano mnie i oszukuje się wszystkich, którzy próbują dojść do prawdziwych informacji.
Ma mnie nie być, rozumiesz? Nigdzie i szkoda, że zaistniałam. Nie wiem co robię na tym popapranym świecie z ludźmi z którymi nie mam żadnego wspólnego języka. A jak już w jakiejś sprawie mam, to opozycja zaraz do parteru mnie sprowadza i posądza o lizusostwo i o wszystko, co najgorsze.
Pieprzę to wszystko
Restutujcie się nawet milion lat. Beze mnie.[/u]


OO chola chola Pani Wiesiu, jeżeli ja wejdę z łaski Stwórcy Najwyższego do Królestwa, to na pewno jeżeli ciebie nie zobaczę to będę prosiła Boga o ciebie, bo chyba należy się nam obu prawdziwa kłótnia na żywo jak myślisz?

Wiesiu jak zobaczymy po naszym wzbudzeniu jak Bóg nam organizuje życie, to jeżeli jest prawdą to co jest napisane ani ucho nie słyszało, ani oko nie widziało, a moje oczy widziały bardzo dużo byłam w kilku krajach w samym Izraelu trzy razy, a ucho to chyba jeszcze więcej słyszało, to to co Bóg nam organizuje będzie po prostu przecudowne i my musimy to zobaczyć i tam przebywać. I więcej żebyś takich głupot nie gadała, o unicestwieniu itp. bo z kim ja będę się kłóciła? Bo chyba nie sama z sobą, chociaż czasami sama na siebie też pyskuję heheh.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-08-19, 16:27   

Wiesława napisał/a:
Objawienia, które sprawiły, że w XIX wieku powstali Badacze i ŚJ są niewiarygodne. Pod pozorem mądrości i badania pism wprowadzacie zamęt i fałszywe nauki.
Twierdząc, że przez 19oo lat całe chrześcijaństwo błądziło i dopiero wielkie WOW z Ameryki jest ok to nic tylko....dobra, już nie będę się wyrażać. :roll:
do XIX wieku społeczeństwa były tak bardzo krótko trzymane za mordę przez katolików i jej córkę protestantyzm , że swobodnie można było myśleć tylko w kiblu lub na nim, Na razie nie słyszałem by te ugrupowania torturami zmuszały do jedynego właściwego wyznawania wiary. Właśnie, co niektórych boli, że kto inny inaczej myśli , bo to go samego zmusza do zastanowienia się co, jak, dlaczego??. Taka sytuacja co niektórych przyprawia o ból głowy i chwyta ich wścieklizna, że muszą sami podejmować decyzje, bo nie mają podane na talerzu gotowego dania do konsumpcji
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-19, 18:28   

nike napisał/a:
będę prosiła Boga o ciebie, bo chyba należy się nam obu prawdziwa kłótnia na żywo jak myślisz?

Dzięki bardzo. Faktycznie, zagalopowałam się. Zapomniałam, że mam po co żyć. Po to, aby doczekać się porządnej pyskówki, na którą chyba wypada forumowiczów zaprosić :mrgreen: Co myślisz?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-19, 18:33   

Henryk Suchecki napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Objawienia, które sprawiły, że w XIX wieku powstali Badacze i ŚJ są niewiarygodne. Pod pozorem mądrości i badania pism wprowadzacie zamęt i fałszywe nauki.
Twierdząc, że przez 19oo lat całe chrześcijaństwo błądziło i dopiero wielkie WOW z Ameryki jest ok to nic tylko....dobra, już nie będę się wyrażać. :roll:
do XIX wieku społeczeństwa były tak bardzo krótko trzymane za mordę przez katolików i jej córkę protestantyzm , że swobodnie można było myśleć tylko w kiblu lub na nim, Na razie nie słyszałem by te ugrupowania torturami zmuszały do jedynego właściwego wyznawania wiary. Właśnie, co niektórych boli, że kto inny inaczej myśli , bo to go samego zmusza do zastanowienia się co, jak, dlaczego??. Taka sytuacja co niektórych przyprawia o ból głowy i chwyta ich wścieklizna, że muszą sami podejmować decyzje, bo nie mają podane na talerzu gotowego dania do konsumpcji

Zauważyłam, że w różnych tematach reagujesz jakoś alergicznie na moje wpisy, przekierowując uwagę na obwinianie MNIE za jakieś katolickie wyprawy wojenne, za zbrodnie córki katolików - heretyczki protestantki i to wszystko moja wina. Zapomniałeś jeszcze o zrzucenie namnie winy za schizmę prawosławia , a także za mordowanie mnichów rosyjskiej cerkwi przez mnichów ukraińskiej cerkwi. To też moja wina i Putina oczywiście, tudzież Tuska.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-08-19, 18:38   

Wiesława napisał/a:
nike napisał/a:
będę prosiła Boga o ciebie, bo chyba należy się nam obu prawdziwa kłótnia na żywo jak myślisz?

Dzięki bardzo. Faktycznie, zagalopowałam się. Zapomniałam, że mam po co żyć. Po to, aby doczekać się porządnej pyskówki, na którą chyba wypada forumowiczów zaprosić :mrgreen: Co myślisz?


I tak zrobimy hehehe :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-08-20, 08:51   

nike napisał/a:
Henryk Suchecki napisał/a:
nie ma czegoś takiego jak czyściec i nie ma czegoś takiego jak restytucja , coś co ma się nam przydarzyć po śmierci .

A czy jest coś takiego jak Biblia? Jest, to przeczytaj:-----
„Obaczcie wy wzgardziciele i dziwujcie się, a wniwecz się obróćcie; bo ja sprawuję sprawę za dni waszych, sprawę, której nie wierzycie, choćby wam kto o niej powiadał” - Dz. Ap. 13:41.BG
Czasy ochłody przyjdą od obliczności Pańskiej. –
Dz. Ap. 3:19-21
Gdyż na to Chrystus i umarł i powstał i ożył, aby i nać umarłymi i nad żywymi panował. - Rzym. 14:9;
Błogosławione będą w nasieniu twoim (którym jest Chrystus) wszystkie narody ziemi. - 1 Moj. 22:18
I co ty na to?
dla mnie to że ktoś żyje cieszy się z fizyczności i duszewności swojej nie oznacza że on żyje . On istnieje ale jest martwy duchowo, On wewnątrz z duchowego wymiaru ma pewność, że z nim jest coś nie tak ,wie że jest co więcej , wie że odchodzi i jest nie spełniony. Jest jak szklanka która zawiera jakąś ilość płynu który się nie przelał. Drażni go ta pustka nad powierzchnią. Dla mnie Życie zaczyna się wtedy kto świadomie budzi się w Panu Jezusie Pomazańcu Pańskim. Dla mnie to jest jego pierwsze z martwych powstanie , Zaczyna widzieć nie tylko fizycznie ale teaz powiedzmy wewnętrznie, ciemna strona nazywa to trzecie oko. Pamiętam z dzieciństwa oko w trójkącie (kontrola poprzez dogmat o trójcy) ale to jest ta zła strona tego niewidzialnego dla nas świata. Jeśli ktoś wyrywa się z pod tej kontroli ( Słowo mówi o tym że cały świat tkwi w złym, to właśnie jest to złe oko, bycie niewolnikiem tej złej rzeczywistści) staje się nowym człowiekiem zaczyna prawdziwie Żyć
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7109
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5515/7220
 76%
EXP: 54/373
 14%
Wysłany: 2023-10-21, 11:01   Przeniesione.

Przeniesione z tematu „ Co to jest DUSZA ? „

Henryk Suchecki pisze:
Cytat:
ciekawe Henryku że tu świetnie interpretujesz symbolikę, z czym się zgadzam, ale tysiącletnie królestwo przenosisz już literalnie do przyszłości???. Trudno się dziwić ludziom że uwierzyli w samodzielny byt duszy jak tyle płacą za wydobycie jej z czyśćca

Tak. Uważam- jak i reszta Badaczy- że tysiącletnie królestwo Chrystusowe, Milenium, to przyszłość. Choć widzimy, że już bardzo niedaleka...
Przez cały czas „wieku Ewangelii” wybierane były jednostki „z każdego narodu, języka, plemienia”, aby stanowili kapłanów i króli w tym przyszłym Królestwie.
Oni i tylko oni otrzymają naturę jak Bóg- nieśmiertelną, chwalebną, duchową.
Wybierani byli i próbowani w niesprzyjających warunkach, mając przeciw sobie trzech wrogów:
własne ciała z ich naturalnymi pożądliwościami, Szatana z Jego zasadzkami i pokusami, oraz świat i jego ułuda.
Ich zadaniem będzie przeprowadzanie sądu, a właściwie próby wzbudzonej ludzkości w innych warunkach. Bez pokus i podszeptów Szatana- ponieważ będzie On „związany”.
Oczywiście nie osobiście- ponieważ będą posiadali naturę tak potężną i chwalebną jak Bóg- będą wykorzystywać do tego celu posłańców. Tak jak i Stwórca przed wiekami.
Ludzkość pozna Pana i jego wolę.
Hbr 8:11 BW "I nikt nie będzie uczył swego ziomka Ani też swego brata, mówiąc: Poznaj Pana, Bo wszyscy mnie znać będą Od najmniejszego aż do największego z nich."
I tylko zatwardziali buntownicy, ci którzy świadomie nie będą chcieli podporządkować się sprawiedliwemu Prawu Bożemu, będą unicestwieni na zawsze.
Iz 35:8 BW "I będzie tam droga bita, nazwana Drogą Świętą. Nie będzie nią chodził nieczysty; będzie ona tylko dla jego pielgrzymów. Nawet głupi na niej nie zbłądzi."

Po tym czasie (tysiąca lat), nastąpi wieczne Królestwo Boże z doskonałą ludzkością, która będzie żyła tak, jak zaplanował Stwórca.
Bez wojen, wyzysku, zadawania cierpień, bez oszustw, pychy…
Dawne rzeczy przeminą.
1Kor 15:27-28 UBG "Wszystko bowiem poddał pod jego stopy. A gdy mówi, że wszystko jest mu poddane, jest jasne, że oprócz tego, który mu wszystko poddał. (28) Gdy zaś wszystko zostanie mu poddane, wtedy i sam Syn będzie poddany temu, który mu poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich."
Iz 40:3-4 UBG "Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę PANA, prostujcie na pustyni ścieżkę naszego Boga. (4) Każda dolina niech będzie podniesiona, a każda góra i każdy pagórek – obniżone. To, co krzywe, niech się wyprostuje, a wyboiste miejsca niech będą równiną."
Iz 65:17 EKU "Oto Ja stwarzam nowe niebo i nową ziemię. Dawne rzeczy nie będą wspominane ani na myśl nie przyjdą."
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-10-21, 14:22   Re: Przeniesione.

Henryk napisał/a:

Tak. Uważam- jak i reszta Badaczy- że tysiącletnie królestwo Chrystusowe, Milenium, to przyszłość.

tak jak katolika nie można przekonać do chrztu, baptysty do chrztu w duchu świętym, tak badacza do wejścia do Ziemi Obiecanej tu i teraz. Zbyt duże zastawki w niewidzialnej przestrzeni, ale jak mówią kropla drąży skałę
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-21, 14:28   Re: Przeniesione.

Henryk Suchecki napisał/a:
Henryk napisał/a:

Tak. Uważam- jak i reszta Badaczy- że tysiącletnie królestwo Chrystusowe, Milenium, to przyszłość.

tak jak katolika nie można przekonać do chrztu, baptysty do chrztu w duchu świętym, tak badacza do wejścia do Ziemi Obiecanej tu i teraz. Zbyt duże zastawki w niewidzialnej przestrzeni, ale jak mówią kropla drąży skałę

A przecież Pan Jezus nauczał o Bożym Królestwie w nas, wokół nas. W każdym człowieku pełniącym wolę Ojca jest już obecne Królestwo Boże. Nie dalej jak dziś rano (no dobra, nie skoro świt, ale zawsze...koło 8-ej ;-) ) czytałam o KB.
Po co czekać na jakieś dziwne czasy, kiedy żyjemy, a przynajmniej wielu z nas, ludzi już je ma.
Warunkiem jest - według Ew. - wiara w Jezusa i pełni9enie woli Ojca, wypełnianie nauk Chrystusa, które mówił tu, na ziemi. Miłość bliźniego jak siebie samego - i to najpierw siebie, bo mając wstręt do siebie nie jesteśmy w stanie widzieć dobra w innym człowieku.
Ach, można pisać i pisać...
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7109
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5515/7220
 76%
EXP: 54/373
 14%
Wysłany: 2023-10-21, 15:44   Re: Przeniesione.

Wiesława napisał/a:
A przecież Pan Jezus nauczał o Bożym Królestwie w nas, wokół nas. W każdym człowieku pełniącym wolę Ojca jest już obecne Królestwo Boże.

Tak. Nauczał. "W Was", lub jak inni tłumacze oddali- "obok Was".
Nauczał też... aby ono przyszło na Ziemię. "Przyjdź Królestwo twoje..."
Aby wola Boża realizowała się na ziemi podobnie jak to jest w niebiosach.

Jeśli spotykam się z wybranym współbratem/współbraćmi to pomiędzy nami panują warunki jak w Królestwie.
Miłość (dobrze pojęta), radość (w duchu świętym), zaufanie, sprawiedliwość, uprzejmość, pokój, cierpliwość, dobroć, wierność..."
Ono już jest w Nas i pomiędzy nami.
Jednak czekam na Królestwo, które będzie jednocześnie pomiędzy wszystkimi ludźmi.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-21, 16:03   

Henryk napisał/a:
Ono już jest w Nas i pomiędzy nami.

Zgadza się.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13